Arama sonuçları: *

• Users: Yasso
  • Order by date
  1. Y

Ekran Kartını Hafızasından Çok Kullanırsak Ne Olur?

Çok nadir yaşıyorum, rahatsız edecek seviyede değil ama artarsa kısarım. Teşekkürler hocam.
  2. Y

Bilmediğim için sordum, Warzone oynuyorum en düşükte bile 2230 VRAM kullanıyor yükseğe aldığımda ise 3500 Civarında sanırım. Ama akıcı oynuyorum bir tedirgin oldum ondan sordum, teşekkürler. Arada oluyor drop, yani yüksekte oynamaya devam etsem bir sorun olmaz herhalde?
  3. Y

Arkadaşlar selam, elimde MSI GTX 1050 2GB modeli var. Oyunlarda deneme amaçlı ayarların hepsini yükseğe alıyorum ve VRAM kullanımı 2GB`tı geçiyor, ancak oyunumda drop çok nadir oluyor yani akıcı oynayabiliyorum. Bunun ekran kartına bir zararı var mı? Fazladan gelen VRAM nereden tamamlanıyor?
  4. Y

valorantta silver3 ile gold3 beraber girebiliyormu ?

Giremez sanırım, Silver1 Gold2 ile girememiştik.
  5. Y

FX 6100 Sistem Warzone Oynatır mı?

Teşekkürler. Anladım, teşekkürler. 30-35 Alacağımı düşünüyordum, 60 fazla geldi bir deneyeyim o zaman. Teşekkürler.
  6. Y

FX 6100 Sistem Warzone Oynatır mı?

Amd FX6100 Gtx 1050 2GB 8GB Ram Bu sistem warzone oynatır mı? Akıcı oynayabilir miyim yani? Minimum sistem gereksinimlerini CPU dışında karşılıyor CPU olarak FX 6300 istiyor çok sorun çıkartır mı?
  7. Y

Bu sistemi almak mantıklı mı?

Yardımcı olabilir misiniz?
  8. Y

Bu sistemi almak mantıklı mı?

Elimde halihazırda GTX 1050 2GB var alırsam takıp kullanabilir miyim? Bu sistemi alsam karlı olur muyum veya 2850TL`ye daha güzel bir sistem alınır mı? https://www.gamegaraj.com/urun/pollux-3apu/
  9. Y

GTX 1050 VGA Dönüştürücü Önerisi

Yardımınız için teşekkür ediyorum. 24+1 olayını da sizden öğrendim teşekkürler. Bilen arkadaşlar müsait olduklarında cevaplayacaktır zaten.
  10. Y

1050 24+1 Kullanıyormuş. Ben 24+1 olanından alsam görüntü alabilir miyim? Aktif dönüştürücü muhabbeti vardı pek bir bilgim yok o yüzden soruyorum.
  11. Y

Arkadaşlar evimde boşta kimsenin kullanmadığı eski bir monitör var. Vga girişli bir monitör ve Gtx 1050 vga girişi desteklemiyor ben bu monitör için ne tür bir dönüştürücü alsam Gtx 1050 üzerinde görüntü alabilirim. Hdmi portunu kullandığım için linkte bıraktığım ürünü düşündüm ancak doğru mu...
  12. Y

MSI Afterburner Gtx 1050 OC

MSI GTX 1050 2GB Ekran kartına Afterburner üzerinden nasıl bir overclock yapmalıyım overclock scanner çalıştırdım 2 3 dakika bekledim %90 çıktı bu ne demek yapılabilir mi? Ve yaparsam performans artışı görür müyüm? Artı olarak bir zararı olur mu
  13. Y

FX 6100`den hangi işlemciye geçebilirim?

Fps açısında zaten sorunum yok, sadece performansı açısından sormuştum. Teşekkür ediyorum.
  14. Y

FX8350 kafama daha çok yattı gibi. Peki ben bu işlemciyi alsam FiveM ve Valorant gibi oyunlarda gözle görülür bir fark olur mu? Örneğin valorantta 110-125 arası FPS alıyorum 144 civarına çıkar mı sabit bir şekilde? Eski bir sistem olduğu için sordum kusura bakmazsınız umarım.
  15. Y

FX 6100 işlemciyi değiştirme gereği duyuyorum neden bir fikrim yok. Bu işlemciden hangi işlemciye geçsem benim için karlı olur. GTX 1050 2GB ile kullanacağım. Am3+ bir anakartım var markası MSI MS-760GM P21(FX) Bu anakarta nasıl bir işlemci almalıyım?
  16. Y

150 TL Oyuncu Kulaklığı Önerisi

Çıkartabilirim sanırım kaliteli bir kulaklığa benziyor.
  17. Y

150 TL Oyuncu Kulaklığı Önerisi

Arkadaşlar selam, bana CS:GO, Valorant, R6 ve benzeri oyunlarda ses kasabileceğim bir kulaklık önerir misiniz? (Mikrofonlu olursa daha iyi olur.) Bütçem 150TL. Trendyol cüzdanımda 25 TL var Trendyol üzerinden önerirseniz 175 TL.
Top Bottom