Arama sonuçları: *

• Users: Cihat_6
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. Cihat_6

İŞLEMCİ ANAKART ÖNERİ

Elimde 4 adet 4 gb 1333 mhz ddr3 ram var bunları kullanmak istiyorum performanslı ve uygun anakart işlemci onerirmisiniz intel olması lazim dahili grafik karti olmasi lazim
  2. Cihat_6

Bu fiyata bu kasa nasıl ?

https://www.sinerji.gen.tr/msi-mag-forge-100m-tempered-glass-rgb-usb-32-atx-mid-tower-kasa-p-35326?utm_source=comp_epey&utm_medium=cpc&utm_campaign=epey_genel Fiyat nasıl
  3. Cihat_6

Sinerji.gen.tr güvenilir mi??

https://www.sinerji.gen.tr/msi-mag-forge-100m-tempered-glass-rgb-usb-32-atx-mid-tower-kasa-p-35326?utm_source=comp_epey&utm_medium=cpc&utm_campaign=epey_genel Kasa almayı düşünüyorum ucuz bunu buldum fakat önceden hiç alışveriş yapmadım güvenilirmidir acaba bu site ve fiyat nasıl?
  4. Cihat_6

BOŞ KASA ÖNERİ

mehrabalar bütçe 2k kasa almayı düşünüyorum psu var boş kasa lazım msi mag forge 100 veya msi mag forge 101 işimi görür diye düşünüyorum argb olursa iyi olur normal rgb olursada zaten tuşla efektler değişiyıor diye biliyorum oda olur uygun fiyatlı bir site varsa bu kasa için atarsanız sevinirim...
  5. Cihat_6

Havya istasyonu tavsiye Max bütçe 1700

Arkadaşlar 1700 TL var güzel bişi onerirseniz sevinirim
  6. Cihat_6

Mi Cloud Aktif edemiyorum

merhabalar arkadaşlar telefonuma format attım ve mi cloud u açmak istedim fotğraflarım onda olduğu için fakat galeride o kısma gelince mi cloud değil google fotoğraflar ile fotoğraflarınızı yedekleyin diye bişey çıkıyor ne yapmam gerekiyor
  7. Cihat_6

mi cloud yedeklemelerimi indiremiyorum

merhaba arkadaşlar telefonuma format attım fotoğraflarımı mi cloud a yedekledim pc den mi cloud adresine girdiğimde fotoğraflar gözüküyor ancak telefondan gözükmüyor galeride yedekler cloud üzerinden indiriliyor diyor ama hep orda kalıyor indirdiği felan yok ben hiç bir şey anlamadım bu işten...
  8. Cihat_6

16600 TL RX 6600-i5 12400F sistem aldım, pahalı mı?

Merhaba arkadaşlar pc topladım fiyat biraz pahalı geldi bana kazık yedimmi yemedimmi bilmiyorum yada kaliteli malzemeler şectimmi bilmiyorum sizce sistemim nasıl Anakart: gigabyte b660 gaming x modeli fiyat 2799 İşlemci : intel i5 12400f fiyat 3913 Ekran kartı: sapphire pulse rx 6600 8gb...
  9. Cihat_6

Bu PSU Bu fiyata alınır mı? ?

https://www.hepsiburada.com/corsair-cp-9020217-eu-cx650f-rgb-650-watt-tam-moduler-80-bronz-guc-kaynagi-siyah-p-HBV000018N3PL 650w olanını tercih ediceğim fiyat nasıl performans nasıl
  10. Cihat_6

650Watt PSU Önerisi.

Merhava arkadaslar bütçem 1500 TL öncelikle işlemci i5 12400f ekran kartı rx6600 sanırım 650 w yeterli kaliteli birsey ariyorum sertifikalı olucak önerilerinizi bekliyorum
  11. Cihat_6

Bu soğutucu işlemcimi soğutabilirmi ?

https://www.gelbura.com/urun/id-cooling-se-214-xt-argb-4pin-pwm-120mm-islemci-sogutucu Ürün bu arkadaşlar işlemci i5 12400f uyumlumudur bu ona veya sogutabilirmi fiyatı uygunmu uygunsa hemen almayı planlıyorum
  12. Cihat_6

Gelbura.com güvenilir mi? ?

merhaba arkadaşlar soğutucu alıcağım uyguna buldum burda fakat güvenemedim güvenilir bir sitemi burası ?
  13. Cihat_6

İşlemci Soğutucusu önerisi

merhaba arkadaşlar yeni aldığım işlemcim i5 12400f yaptığım testlerde ortalama 85 90 derecelerde dolaşıor bu biraz ürkütücü güzel bir soğutucu önerirseniz sevinirim max 55 60 dereceyi görmeli yoksa içim rahat etmiyor :) Sıvı soğutma olabilir veya kule tipi bütçe 1000 RGB OLURSA SEVİNİRİM
  14. Cihat_6

Ortalama direksiyon set öneri

Merhaba arkadaşlar direksiyon seti almayı düşünüyorum bütçe max 2k güzel bişeler varmı bu fiyata varsa ne önerirsiniz
  15. Cihat_6

Bu sıvı soğutma bu işlemciyi soğuturmu

https://www.hepsiburada.com/izoly-t120-liquid-cooler-120mm-argb-islemci-sivi-sogutma-sistemi-p-HBV0000129UI1?magaza=%C4%B0zoly Merhaba arkadaşlar sıvı sogutma almayı planlıyorum işlemcim i5 12400f bu iş görürmü ben kaliteden yanayım yani ucu ucuna kurtarması beni tatmin etmez bu olmazsa daha...
  16. Cihat_6

Uygun direksiyon seti

Merhaba arkadaşlar kaliteli bi ürün olursa iyi olur pahalı olmasın okadar bütçe max 1500 vites vs her şey olcucak ilk alıcağım şey olucak bu
  17. Cihat_6

Çözüldü✓ İntel işlemci İndirim geldimi

Merhava arkadaşlat sanirim bugun intel gamer days indirim gelicekmi veya şuan fiyatlar nasıl 12400f alicağım şuanda alınır durumdami ?
  18. Cihat_6

PSU'M bu sisteme yeterlimi

Merhaba arkadaşlar 600 watt dark forge modeli bir power supplyim var işlemcim i5 12400f ekran karti rx 6600 anakart gigabyte gaming x b660 psu yeterlimi şuan arkadaslar
  19. Cihat_6

1151 soket işlemci soğutucusu 1700 sokete uyarmı

Merhaba arakadaslar yeni islemci alicagim i 5 12400f alicagim eskiden kullandigim kule tipi soogutucu yu i5 9400f de kullanıyordum bu uyarmi buna
  20. Cihat_6

İşemci almak için doğru zaman ?

Merhaba arkadaşlar işlemci almayi planlıyorum i5 12400f alıcağım ne zaman almalıyım yarın sanırım intel gamer days varmış yarin arisam stok olurmu yokse bugun alayımmı hemen
Top Bottom