Arama sonuçları: *

• Users: Lyenix
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. Lyenix

Hangi Monitörü Almalıyım ?

Lütfen başka ürün söylemeyin https://www.itopya.com/viewsonic-27-vx2718-pc-mhd-165hz-1ms-hdmi-dp-va-fhd-adaptive-sync-curved-gaming-monitor_u11985 https://www.itopya.com/aoc-24-24g2saebk-165hz-1ms-hdmi-dp-freesync-premium-g-sync-va-fhd-gaming-monitor_u15065...
  2. Lyenix

OMEN 25İ VS GİGABYTE G24F-2 Mİ ?

Arkadaşlar omen 25i amazonda indirime girdi ve bildiğiniz gibi itopya da g24f-2 indirime girdi şu an aynı fiyatlar sizce hangisi daha iyi
  3. Lyenix

Monitör Önerisi 3400TL

Şu ara Max 3900 TL bütçem var fakat ben RAM de almak istiyorum 8 GB. Belki SSD de o yüzden en ucuz en F/P ürünü arıyorum. Yani monitörün fiyatı 3400 TL'yi geçmezse çok iyi olur.
  4. Lyenix

Rtx 3050 İ3 10100F Darboğaz Yapar mı?

Arkadaşlar sorum basit. Rtx 3050 ve i3 10100f darboğaz yapar mı ? örneğin şu an god of wardayım cpu kullanımı 98 e geliyor gpu 86larda geziyor. medium ayarlardayım dlss açmıyorum açarsa cpu kullanımı artıyor ekran kartı 60lara düşüyor 8 gb ramim var fps olarak 75 55 arası alıyorum bir sorun var...
  5. Lyenix

Çözüldü✓ Rtx 3050 İ3 10100F Darboğaz Yapar mı?

Arkadaşlar sorum basit. Rtx 3050 ve i3 10100f darboğaz yapar mı ? örneğin şu an god of wardayım cpu kullanımı 98 e geliyor gpu 86larda geziyor. medium ayarlardayım dlss açmıyorum açarsa cpu kullanımı artıyor ekran kartı 60lara düşüyor 8 gb ramim var fps olarak 75 55 arası alıyorum bir sorun var...
  6. Lyenix

GTX 980Tİ İçin PSU İyi Mi?

GTX 980Tİ İçin bu https://www.rampage.com.tr/tr/urun/rampage-rmp-600-80p-600w-80-plus-12cm-fan-aktif-pfc-power-supply PSU İyi Mi?
  7. Lyenix

Arkadaşlar GTX 980Tİ Alacağım Furmark Test Sonuçları İyi Midir ?

Arkadaşlar GTX 980Tİ Alacağım. Furmark Test Sonuçları İyi Midir ? Yardımcı Olursanız Sevinirim.
  8. Lyenix

i3 10100f için ekran kartı önerisi

Sorum Basit i3 10100f için ekran kartı önerir misiniz ?
  9. Lyenix

Bioshock Serisi Nasıl ?

Arkadaşlar şu anda Steam de indirimde olan Bioshock serisini almayı düşünüyorum. Sizce nasıl ?
  10. Lyenix

25 TL'ye Steam Ay Takvimi Yeni Yıl İndirimi Oyun Önerisi

Merhaba öncelikle, Steam'de 25.69 TL bakiyem var. Bu bütçede oyun önerebilir misiniz?
  11. Lyenix

250TL Kulaklık Önerisi

250TL Bütçem var ne önerirsiniz ?
  12. Lyenix

Toptanbilgisayar.net Güvenilir Mi ?

Merhaba arkadaşlar aranızda toptanbilgisayar.net kullanan var mı ? Varsa deneyimlerinizi anlatır mısınız ?
  13. Lyenix

2.El Saçmalığı Bu Kadarda Olmaz

Arkadaşlar internette gezerken, bir ilan gördüm. Bunu sizinle paylaşmak istedim, gerçekten bu kadarda olabilir mi ?
  14. Lyenix

Evime Nasıl Hızlı Bir Şekilde Altyapı Yaptırırım ?

Merhaba öncelikle ben kocaelide oturuyorum. şu anda oturduğum binada altyapı yok fakat sokağımızın başındaki evde altyapı var ve sokakta sadece o evde var ve bu internet 62 mbps görüyor türktelekom ile iletişime geçtim fakat olumlu bir şey alamadım nasıl daha hızlı altyapı yaptırabilirim...
  15. Lyenix

Altyapısız İnternet Önerisi

Kocaelide oturuyorum. Oturduğum sokakta altyapı yok. Anten ile çalışan ya da onun gibi bir internet önerebilir misiniz? çok sağolun şimdiden. Daha önceden Superbox kullandım hiç memnun kalmadım.
  16. Lyenix

Ethereum Madenciliği Mi ? Yoksa Kripto Para Borsasına Yatırım Mı ?

Herkese merhaba öncelikle,1000 TL gibi bir param var,sizce bunla ethereum madenciliği mi yapmalıyım ? Yoksa kripto para borsasına yatırım mı ? Uzun zamandır zaten borsadayım güzel karlar kazandım,borsaya 1000 TL mi atmalıyım? Yoksa Asus RX 470 Mining Edition Ekran Kartlı Eth Mining Mi Yapmalıyım...
Top Bottom