Arama sonuçları: *

1. A

google fotoğraflar yedekleme

Arkadaşlar hepinize merhaba bugün söylemesi ayıptır yeni telefon aldım kullandığım telefonda google fotoğraflar vardı fakat genel olarak screenshotlar whatsapp fotoğrafları vs vs galeriye geliyordu bu yüzden google fotoğraflarda 400 fotoğraf varken galeride 1600 fotoğraf vardı ve ben galerideki...
  2. A

mesh olmayan kasalar

Arkadaşlar hepinize merhaba önümüzdeki ay toplayacağım ryzen 3 3100 ve rx580li sistemimde kasa arayışına girdim. Görselliğe çok önem veren birisiyim ve mesh kasaların gerçekten berbat durduğunu düşünüyorum.Önü cam olan fakat soğutması gerçekten başarılı olduğu söylenen iki kasa buldum...
  3. A

hava akışı iyi olan şık kasa

Arkadaşlar merhaba açıkçası mesh kasalar görsel açıdan bana kesinlikle hitap etmiyor donanım arşivinin şu videosunu buldum sharkoonun bu modelinde videonun sonuna doğru yapılan testte ön panel takılıyken ve çıkartıldığında max 2 3 derece sıcaklık fark ediyor fakat sharkoonun tg4 modelinde...
  4. A

monitör önerisi hz fps ilişkisi

arkadaşlar hepinize merhaba 144hz 1ms değerleridne bir monitör almayı planlıyordum fakat fps ve hz ilişkisini öğrendiğimde bundan vazgeçtim çünkü pubgde ultra ayar 60fps sabit oynayan birisiyim 75hz monitör alsamda 144hz alsamda aynı performansı vericek yanlış anlamadıysam...
  5. A

rx480 8gb sapphire ideal sıcaklık

Merhaba sahibindende 2.el bir rx480 sapphire 8gb ekran kartı buldum furmark testini istediğimde 10 dakikalık test sonucu 85 derece max sıcaklık çıktı bu sıcaklık bu ekran kartı için olağan dışımıdır cevaplarsanız sevinirim
  6. A

2.el rx570 580ler hakkında

Arkadaşlar hepinize iyi günler ryzen 3 3100 sistem toplamayı planlıyorum ocak ayı içerisinde malum ekran kartı fiyatları uçuk ikinci el bakıyorum ikinci el furmark testi başarılı çıkan garantisi bitmiş rx570 ler rx580ler alınır mı? (2 3yıllık) aldıktan sonra bir arıza çıkarabilirmi 2 3 yıl...
Top Bottom