Arama sonuçları: *

• Users: f4nu55
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. F

Hangi Klavye ? Farklı tavisyelere açığım ...

iyi forumlar herkese , mekanik klavye deneyimim yok membran kullanırım her zaman . Fazla sesli bi klavye istemiyorum tok ve kalın bi ses ama blue switch gibi de sesli olmamalı red switch ya da başka öneri varsa açığım. Dierya dk61 ve Vooka Troll adlı iki klavye arasında kaldım aralarında...
  2. F

Etherium mining bitişi ve piyasa ?

etherium mining kazımının bitişinden dolayı 2.el ve sıfır ekran kartı piyasası sizce nasıl seyredicek beklemelimiyiz ? yoksa 2.el mi yönelmeliyiz ?
  3. F

Gigabayte g24f-2 için Dpi kablo önerisi

beyler fiyat performans cebide cok yakmicak şekilde varmı öneriniz ? kutuda hdmi ile geliyormuş ben g-sync için dpi almam şart dediler nvidia kartım var
  4. F

Sizce Hangi Monitör ?

ASUS VG249Q1R MI YOKSA GİGABAYTE G24F-2 Mİ ? kullanan varmı bu modelleri onların yorumu daha net olur bugün sipariş vericemde ayrıca itopya iade değişimde sorun yaratıyor mu ?
  5. F

Gigabayte G24F-2 vs Asus VG249Q1R kullananlar yorumlarsa sevinirim .

2 aydır bakınıyorum çoğu kişi gibi bu 2 si arasında kaldım. artıları eksileri hangisi kullanlar ortak yorumlarsa sevinirim :)
  6. F

Gigabayte vs Asus Hangisi ?

GIGABYTE 23.8" G24F-2 165Hz (180Hz OC) 1ms 2xHDMI DP 3xUSB SS IPS FHD FreeSync Premium Gaming Monitör Asus TUF Gaming VG249Q1R 23.8" 1ms Full HD FreeSync IPS Oyuncu Monitörü sizce hangi monitörü almak lazım fps oyuncusuyum elimde 60 hz 5 ms bir monitör var .
  7. F

Hangi Monitör Alınmalı ?

Asus VG249Q1R - ASUS VG249Q1A -AOC 24G2U bu modellerden hangisi alınır veya hangileri sorunlu ? kullanan arkadaşlar yazabilir mi :) indirim gelir mi monitörlere ?
  8. F

Güncel Oyuncu Monitör Önerisi

Öncelikle İyi Forumlar Herkese . 1 Haftalık bir süreçte monitör arayışına girdim ve bazı modelleri belirledim, bu ve önericeğiniz monitörler hakkında avantaj ve dezavantajlarını beraber konuşup benim gibi monitör alma sürecinde ki arkadaşlara yardımcı olabilirsek mükemmeller olur . Belirlediğim...
  9. F

Yayıncı Işığı tavsiye

Merhabalar iyi forumlar , yayıncılığa başladım ancak tavan lambası yüzünden webcam ışık yetersizliği yaşıyor. Softbox almaya kalksam bütçeme fazla o yüzden ring light alıp webcamı ortasına telefon yerine bağlamak istiyorum ancak gözümü alır mı ? yada ring light işe yarar mı bilmiorum . Tecrübeli...
  10. F

2. el Telefon satarken faturasını vermeli miyim?

yeni cihaz aldığım için eski telefonumu satıcam ancak 2.el telefon satmadım hiç. satarken fatura vermem gereklimi kişisel bilgilerim var ve garantisi de kalmadı cihazın ? yada imei ile ilgili bi sorun cıkar mı? sonradan başım ağrısın istemiyorum bilgi vericek arkadaşlara teşşekür ederim şimdiden.
  11. F

hangi monitör sizce ?

https://www.hepsiburada.com/hp-x24ih-23-8-144hz-1ms-hdmi-display-full-hd-ips-monitor-2w925aa-p-HBCV0000033Z4L?magaza=BETA%20PLUS%20TEKNOLOJİ&utm_source=pc&utm_medium=akakce&utm_campaign=c&utm_content=c&utm_term=k&wt_pc=akakce.c.k.pc&v=1.76.8...
  12. F

Öneri 3000 TL telefon önerisi

Merhabalar Aklımda m31s var tek kronik sorunu kulaklık cızırtısı kamera öncelik olduğu için bu ürünü seçtim , başka önerileriniz varmı .?
  13. F

yayın için webcam önerisi

monster pusat webcam mi yoksa logitech c900 serisi mi f/p tavsiyelere açığım yayın için lazım
  14. F

Öneri 144 hz 1ms monitör tavsiyesi

iyi forumlar herkese . öncelik bütçe belirtemiyorum monitör piyasasını pek bilmediğim için 60 hz monitör kullanıyorum . 144 hz 1ms mümkünse ips en uygun bütçeli ghosting vb sorunlarla baş ağrıtmayacak , örn; b450 s2h gibi milli anakart diye tabir ediceğimiz gibi örnek monitör önerilerinizi...
  15. F

Oyun önerisi bekliyorum :)

merhaba iyi forumlar herkese , ben Crysis ve Metro serisini bitiren biri olarak bunlar gibi harika oyun önerileri istiyorum sizden :)
  16. F

Yardım 3K fiyat performans öneri (Kamera öncelik)

konu başlığında belirttiğim gibi arkadaşlar en az sorunlu fiyat performans işlemcisi olsun koruması öncelik kameradır. 2.5 -3k bandında onlarca telefon rehberi gördüm bir karar vermedim :D
  17. F

Yardım Metro Exodus Oyundan Atma Sorunu

Metro exodus Vagon taşıma bölümüne geldim , diğer bölüm başlarken intro sonrası direk masaüstüne attı crack falan da bulamadım nasıl bu sorunu çözebilirim .
  18. F

GTX 1650 süper 4GB winderforce - Asus 5500xt 4GB

iyi forumlar öncelikle 2 kartta aynı fiyata 3.500 2.el buldum . kararsız kaldım rx 5500xt sorunları yüzünden (CW-watman) alma diyen oluyor ama tasarım olarak cok iyi , winderforce ise onun da sorunları var diyenler oluyor ısınma - cw gibi öneriniz nedir ?
  19. F

Yardım Rx 5500xt Asus dual hakkında

öncelikle selamlar forumdaşlar . yarın bu ekran kartını alabilirim 2.el alıcam bir kaç sorum var ; 1) 3.500 TL sizce fiyatı uygun mu ? 2) bu modelin sorunları hala varmı ? watman vb gibi sorunsuz alabilir miyim 1 sene daha garantisi var . 3) alırken yapıcağım testler ne olmalı oyun ya da...
  20. F

2000-3000 TL Bütçeyle Telefon Önerisi

bulunduğum ilde redmi note 8 pro bulamadım ancak belirttiğim bütçe aralığında başka telefonlar önerirseniz yardımcı olursunuz ,şimdiden teşekkür ederim :)
Top Bottom