Arama sonuçları: *

1. Psyduck

İnceleme 👀BlitzWolf BW-KB1 İncelemesi🚀

Kalktı. Ama cezası değil. Komple hesabı forumdan kalktı.
  2. Psyduck

Yardım Cyberpunk 2077 1.5 patcinden sonra açılmıyor

Tam Cyberpunka yakışır bir güncelleme olmuş. Bütün sorunları kökten çözmüşer.
  3. Psyduck

REZALET ELEKTRİK FATURASI

550₺ ayrıca 808₺ de doğalgaz geldi. Evde eşimle ikimiz yaşıyoruz. 2 kişi için 1358₺ sadece doğalgaz ve elektrik ödedik. Zam üzerine zam geliyor. Daha da artar yakında. Her biri 1000 lirayı bulur.
  4. Psyduck

Öneri Yazın SSD fiyatları nasıl olur?

allAh büyük
  5. Psyduck

İş yerinde günlük kullanmalık bilgisayar tavsiyesi

h410 anakart + 10100 + 8gb ram yetecektir. 240gb ssd ve 250w üzeri bir psu ile baya ucuza getirilir.
  6. Psyduck

Yardım Monitör Işık Sızması normalmi

Her monitörde yok ama olması da bir sorun sayılmaz. Herhangi bir problem olmaz.
  7. Psyduck

Ips glow zarar vermez. Ghosting Panel cinsinden çok panel kalitesiyle alakalıdır. Yani her va panelde ghosting olur diye bir şey yok. Ama va panelde daha yaygın. Çıtlama sesi de ısınıp soğumada genleşmeden dolayı oluyordur sorun olmaz.
  8. Psyduck

Aynen öyle. Ben daha önce hep ips kullanmıştım. Ips glowdan sıkılıp VA panel aldım. Şu an ipsten daha çok memnunum
  9. Psyduck

Ips glow ips panelin doğasıdır. Olması normaldir. Garantiye bu yüzden gönderirsen aynen geri döner. Boşu boşuna monitörsüz kalmış olursun.
  10. Psyduck

O zaman ips glowdur. Işık sızması kaybolmaz. Her açıdan gözükür.
  11. Psyduck

Öneri 900 Derece Direksiyon Seti Önerisi

O paraya daha iyisi yok. Daha yüksek paraya tabii ki daha iyisi var ama f/p olarak g29 iyidir.
  12. Psyduck

A way out It takes two tarzı oyun önerir misiniz

Biped kesinlikle oynanması gereken bir oyun.
  13. Psyduck

SİZCE DÜNYANIN EN İYİ OYUNU

1985 yapımı Super Mario Bros.
  14. Psyduck

XboxOneX İle Ps4 DaysOfPlay Takasa grilirmi

One x ile ps4 pro rakipler. Şahsen ps4 sahibi olarak ben değişmezdim ama tercih meselesi. Ps4 pro olsa takas daha mantıklı olurdu.
  15. Psyduck

Pc, konsol, tv için 6'lı ve 3'lü akım korumalı priz önerisi?

Tunçmatik yıllardır kullanıyorum. Herhangi bir sorun yaşamadım.
  16. Psyduck

Windows 11 kullanılmalı mı?

Daha önce insider win 11 ile sorun yaşamış birisi olarak çekinerek de olsa tekrar win 11e geçtim. Herhangi bir sorun, uyumsuzluk ya da ona benzer bir şey yaşamadım. Performans kaybı da, artışı da olmadı bende. Neyse o.
  17. Psyduck

Hikayeli oyun için KZ kulaklık

Ben KZ Zex kullanıyorum 299₺ye almıştım. Çok temiz ve güzel bir sesi var. @Evil Belief 'in tavsiyesiyle almıştım. Basslar biraz az ama temiz bir sesi var.
  18. Psyduck

6600xt watman hatası

6000 serisinde pek rastlanan bir sorun değil watmann hatası. Psu yetmiyor olma ihtimali var mı? Kaç watt psu?
  19. Psyduck

Arctic Mx-4 2019 Sahte çıktı !

alıntıladığın linkte stokta gözüküyor. 62.30tl. mastergel pro 76 lira. hala alınabilir.
  20. Psyduck

IOS İphone Se 2020 kullanan var mı ?

Oyun oynarsan çıkarmaz. Ben oyun oynamıyorum 4-5 saat arası bir ekran süresi ile günü rahat çıkarıyorum.
Top Bottom