Arama sonuçları: *

• Users: Psyduck
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. Psyduck

❌İndirim Bitti! Red Dead Redemption 2 127₺

Konusu açıldıysa uyarın. Ben denk gelmediğim için açtım. Voidu güvenilir bir sitedir. Rockstar Games Launcer kodu olarak veriyor oyunu. Daha uygun fiyata bulunmaz https://www.voidu.com/tr/red-dead-redemption-2-2 Ayrıca Ultimate sürümü de 152.66₺...
  2. Psyduck

Çözüldü✓ Monitör tavsiyesi bütçe 2000tl (monitör alındı)

1080p 27inç IPS panel. Monitörden beklentim ghosting olmaması ve vesa bağlantısı olması. Bütçe 2000tl ama daha ucuz olursa daha iyi olur. Kullandığınız ve ghosting olmadığını gördüğünüz monitörler önerirseniz çok sevinirim. En büyük isteğim ghosting olmaması.
  3. Psyduck

Çözüldü✓ Basilisk X Hyperspeed almayı düşünüyorum (sipariş verildi)

1) En uygun burada bulabildim(link). Daha önce satıcıdan alışveriş yapan var mı? Bana güvenilir gözüktü ama sormak istedim. 2) Mouse daha önce, daha düşük fiyata düştü mü? Eğer indirimlerde daha uyguna bulabilirsem bekleyebilirim. Beklemeye değmez, satıcı da güvenilir derseniz siparişi...
  4. Psyduck

Forza Horizon 5 araç listesi resmi olarak yayınlandı.

Liste uzun. Bu araçların çıkışında oyunda olacağı, daha sonra güncellemelerle artacağı yazılmış. Hepsini buraya yazmak yerine link bırakıyorum; https://forzamotorsport.net/en-us/news/forza-horizon-5-confirmed-car-list?
  5. Psyduck

Forza Horizon 5 Steam Fiyatları Açıklandı.

Fiyatlar beklediğimin daha altında. Microsoft Store'da Premium edition 670 lira, yani Steam'den 170 lira daha pahalı. Ön siparişimi verdim bekliyorum. Alacak arkadaşlara şimdiden hayırlı olsun. Oyundaki paket farklılıkları;
  6. Psyduck

Tesla insansı robot yapacağını duyurdu: Tesla Bot

Tesla aman vermiyor. şunu da eklemeden edemem. ilk görünce böyle oldum:
  7. Psyduck

Çözüldü✓ Laptop için ssd önerisi.

240gb ssdlere bakıyorum ama bunun fiyatı uygun geldi. daha f/p bir ssd var mıdır? bütçe bu civarda diyebiliriz. max 300 olur. https://www.akakce.com/ssd/en-ucuz-apacer-240-gb-panther-as340-240gb-2-5-sata-3-0-fiyati,480884339.html
  8. Psyduck

Modding Ubuntu Touch incelemem.(Xiaomi Mi 8)

Mi8 cihazım 3 yıllık oldu ve snapdragon 845 olmasına rağmen miui artık ağır gelmeye başladı. Bu sebeple stabil bir custom rom arayışında forumlarda gezinirken Ubuntu Touch'a denk geldim ve hemen denemeye karar verdim. Recovery olarak "TWRP" flashladıktan sonra kurulumu inanılmaz kolay...
  9. Psyduck

Çözüldü✓ itopya şifrenizin süresi dolmuştur hatası.(bug)

dün 3-4 kere denedim olmadı, bugün ilk denemede oldu. denediğim şifre de aynı :D
  10. Psyduck

🔥İndirim Xbox Series X 6.599tl. bütçesi olan kaçırmasın.

fiyat gayet iyi. bütçesi olan kaçırmasın. doha elektronik güvenilirdir. daha önce ps4 kolu aldım orijinal ürün satıyorlar. konusu açıldıysa kusura bakmayın, görmedim. https://www.hepsiburada.com/microsoft-xbox-series-x-oyun-konsolu-siyah-1-tb-ithalatci-garantili-p-hbv000014q7xd
  11. Psyduck

intel, amd'yi satın almak istiyor.(haber click bait çıktı rıza baba)

edit: HABER CLICKBAITMİŞ. amd şirketini değil, dökümhanesini almak istiyormuş. eğer bu gerçekleşirse rekabet biter, tekele döner ve gelişim yavaşlayıp fiyatlar yükselir. umarım AMD satılmaz. https://shiftdelete.net/intel-amdnin-sirketini-satin-aliyor
  12. Psyduck

BREAKING: Türkiye GP'si resmi olarak Formula 1 takviminde.

Söylenti boyutundan resmi boyuta geçtik. Artık resmi olarak formula 1 takvimindeyiz. kaynak: formula1.com
  13. Psyduck

Öneri (ÇOK ÖNEMLİ GÜNCELLEME)Xiaomi Mi True Wireless Earphones 2

Kulakla sürekli kopma sorunu yaşadığımı söylemiştim. Hatta yazdığım yerlerin üzerini çizdim(silmedim ki okunabilsin). Benim sorunum telefondaymış. iPhone SE aldığımdan beri hiç bir şekilde kopma yaşamadım. Kimseyi yanlış yönlendirmek istemediğim için konuyu yükseltip güncelliyorum. En baştan...
  14. Psyduck

Kalıcı Ücretsiz Epic Games'in Bu Haftaki Ücretsiz Oyunu Control

haftaya da gizemli oyun yok. haftaya hell is other demons ve overcooked 2 verecek. ne düşünüyorsunuz? işin kötü yanı benim oyunu daha önce satın almış ve daha oynayamamış olmam :cry:
  15. Psyduck

Çözüldü✓ 11400f için sıvı soğutma için hangisi daha iyidir?

bu soğutucunun siparişi verildi. yardımcı olan arkadaşlara teşekkür ederim. https://www.teknobiyotik.com/donanim/overclock/islemci-sogutucu/arctic-liquid-freezer-ii-240-intel-amd-uyumlu-240mm-radyatorlu-2x12cm-p12-fanli-sivi-islemci-sogutucu-ar-acfre00046a.html bugün ikisinden birini alınacak...
  16. Psyduck

İnceleme Gamebooster G918 Fire Storm (red switch) yazılım desteği mevcut

Merhaba Arkadaşlar. Ayın 8inde sipariş verdiğim (itopya) klavyem sonunda elime ulaştı. Sizinle ilk izlenimlerimi paylaşacağım. Bugün sırf denemek için Gamepower Saber Rgb'nin yazılımını indirdim ve çalıştı. klavyeyi alan arkadaşlar o yazılımla beraber kullanabilir. Merak ettiklerinizi...
  17. Psyduck

Yardım modem önerisi. bugün sipariş verilecek.

Az önce sinirimden ttnetin verdiği modemi parçaladım. Modem almam lazım. Bütçe çok dert değil ancak 400-500 civarı olursa iyi olur. Tek ihtiyacım olan 4 adet ethernet portu olması. Teşekkür ederim 1620554925 Modemin hali
  18. Psyduck

Çözüldü✓ Disk klonlama ile ilgili yardıma ihtiyacım var.

Dükkandaki bilgisayarlardan birisi HDD ile çalışıyordu, SSD aldım anca işletim sistemini klonlamak için program bulamadım. Saat 6ya kadar halletmem lazım. Biraz acil o yüzden. Easeus ve aomei ücretsiz sürümde taşıma yapmıyor. Program tavsiyesi verir misiniz?
  19. Psyduck

microsoft yine şaşırtmıyor. bir güncelleme hatası daha. forza horizon 4 içerir.

windowsu güncelledikten sorna forza horizon 4 bu hale geldi. silip yükleyince düzeldi. oyun ultra ayarlarda. videoda gösterdim zaten. microsoft storedan aldığım için dosya doğrulama şansım da olmadı. silip yüklemek tek yoldu. 90gb baştan yüklemek durumunda kaldım
  20. Psyduck

[YARDIM] 5600xt grafik sorunu. bu sorunun ismini bilen var mı?

yaşadığım sorunun linkini bırakıyorum. 5600xt grafik sorunu - YouTube çözüm için denediklerim; whql driverların tamamını kaldırıp tekrar yükleyip denedim, oyun ayarlarını en düşüğe ve en yükseğe aldım, freesync açık, kapalı denedim. ekran kartı ayarlarını kurcaladım. hatta üzerine denk geldi...
Top Bottom