Arama sonuçları: *

1. S

Ekranda piksel kareler oluşmaya başladı

monitördeki pikseller ölse video içerisinde gözükür mü bildiğim kadarıyla sadece monitörümde görebilirim onu
  2. S

Ekranda piksel kareler oluşmaya başladı

Dün akşam amd ekran kartımı güncelledikten 2 saat sonra valorant oynarken ekranımda piksel kareler oluşmaya başladı sanki konfeti patlıyormuş gibi bir görüntü oluştu. Ekran kartımı sildim, yeniden çıkarıp taktım fakat sorun düzelmedi. Sorun neyden kaynaklı olabilir bilgisi olan biri yardım...
  3. S

KASANIN İÇİNDEN SES GELİYOR

buna yapabileceğim bir şey yok dimi
  4. S

video var fakat yükleyemiyorum neden sadece resim atabiliyorum
  5. S

Kasanın içinden ses geliyor fakat sesin hangi parçadan geldiğini çözemedim. Bu konuda ne yapabilirim, yardımcı olursanız sevinirim.
  6. S

işlemcim %100 kullanıyor ve kasıyor

Oynadığım oyunlarda (Metin 2 valorant) işlemcim kendini %100 kullanıyor. 1 2 hafta öncesine kadar oyunlarda kasma donma sıkıntısı yokken şuan kasma yaşıyorum. İşlemciden olduğunu düşünerek kullandığım i5 7400 işlemcimi değiştirdim fakat işlemcimi değiştirdiğim halde aynı sorunu yine yaşıyorum...
  7. S

işlemcim %100 kullanıyor

Oynadığım oyunlarda (Metin 2 valorant) işlemcim kendini %100 kullanıyor. 1 2 hafta öncesine kadar oyunlarda kasma donma sıkıntısı yokken şuan kasma yaşıyorum. İşlemciden olduğunu düşünerek kullandığım i5 7400 işlemcimi değiştirdim fakat işlemcimi değiştirdiğim halde aynı sorunu yine yaşıyorum...
  8. S

AMD EKRAN KARTINDA KAYIT ALAMIYORUM

1685351960 dosyanın kayıt olduğu yere kayıt etme tuşuna bastığımda video oluşturulma resmi geliyor fakat bitirince direk ordan kayboluyor 1685352062 ryzen 6600 ryzen 5 5500 16gb ram 2 tb hd 520 gb m2 ssd
  9. S

AMD EKRAN KARTINDA KAYIT ALAMIYORUM

amd ekran kartım var amd software programından kayıt etme tuşuna basıyorum kayıt ediyorum fakat kayıt durdurunca kaydettiğim video kayboluyor. Sorunu bilen biri yardımcı olursa çok sevinirim
  10. S

3070 RYZEN 5 5600 SİSTEM

3070 ve ryzen5 5600 lü bir sistem toplamayı düşünüyorum fakat aklımda soru işareti olmaması için soruyorum. MSI B450 A-PRO MAX bu anakart ekrancı ve işlemciyi destekliyormu? 2.sorum: Alacağım 3070 3 fanlı bir ekran kartı ama atx bir kasam var bu kasanın içine sığar mı ?
  11. S

10.999 ₺ - İ3 12100F + RTX3050 EAGLE SİSTEM!

https://www.itopya.com/vok-vaderintel-core-i3-12100fasus-dual-geforce-rtx-3050-oc-edition-8gb16gb-ddr4512gb-m2-ssdgef_h22623
  12. S

11k ya bu sistem alınır mı

zaten biraz daha üstüne çıkabilsem amd li işlemci alırım
  13. S

forumda da okudum çoğu kişi darboğaz olur diyor sizce o yandan bir sıkıntı çıkarır mı almak istiyorum o yüzden veya bu fiyata daha iyisini bulma şansım varmıdır ? 1675024445 bütçe kısıtlı olduğu için maalesef öyle bir şansım yok :/
  14. S

3 gündür 11k arası pc arıyorum fakat önüme güzel bir sistem çıkmadı bu sisteme bu para verilir mi, önerebileceğiniz daha iyi bir sistem varmı ? https://www.gaming.gen.tr/urun/175849/mantis-6600-intel-i3-12100f-asus-radeon-dual-rx-6600-8gb-16gb-ram-512gb-m-2-ssd-gaming-bilgisayar/
  15. S

asus tuf gaming vg249q1a dusuk hz

hocam gözükse zaten alıcam 165 hz yok diyorum bende
  16. S

fakat ben display port ile beraber 144 hz alıyorum
  17. S

Başlıkta gösterdiğim monitöre sahibim 165 hz bir monitör olduğu halde en yüksek 144 hz alabiliyorum bu sorunu bilen biri yardımcı olabilir mi.
  18. S

Donanım Arşivi F/P Sistem

hocam sizce bu çıkan sistem fiyatına göre iyi midir? almamı tercih edermisiniz yoksa bu fiyata daha iyisi gelir mi ?
  19. S

Donanım Arşivi F/P Sistem

bunun öncesinde hiç 2.el bir ürün vs. almadığım için güvenemiyorum hocam
Top Bottom