Arama sonuçları: *

• Users: osyy09
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. osyy09

Asus rog strix b450 f gaming yardım bios. Rom dosyası

Selam değerli forum üyeleri sorunum şuki daha önce valorant üzerinde mouse ile macro denerken tabi cahillik ban yedim ve bu banı kaldırayım derken çeşitli spofer ler kullandım sonuçta anakartıma ait olan üretici bilgisi kart sürümü kart modeli vs vs hep değişti anakarta gömülü olarak format...
  2. osyy09

Ryzen 5 3600x pbo valorant fps uçuşu

Ryzen 5 3600x asus rog strix b450 f gaming +crucial ballistix 8gb x2 3800 mhz cl 15 oc li rtx 3060 sistemimde pbo açarak bugün valorantta önceleri Manuel oc yada cpb ile 320 civarı fps alırken 550-700 civarı fps almaya başladım pbo ayarlarını isteyen arkadaşlara detaylı olarak atabilirim
  3. osyy09

0 Kasma, Düşük Pi̇ng Si̇stemde Geci̇kme?

Öncelikle selam güzel insanlar, bir derdim var bir derman bulamadım ama inanıyorumki bu forumda bana yardımcı olabilecek güzel insanlar var sorununa gelirsek sorunum ; Bilgisayar topladım ve özelliklerinin gayet iyi ve yeterli olduğunu düşünüyorum özelliklerini ayrıca yazacağım ve sistemde...
  4. osyy09

Ekran kartımı satılığa çıkardım yabancı müşteri çıktı bakar mısınız?

Selamlar hayırlı günleriniz olsun efendim öncelikle. Rtx 3060 lhr v2 ekran kartımı sarı sitede satılığa çıkardım sonra whatsapptan yabancı uyruklu ve şuan adana incirlik üssünde olduğunı iddia eden bir şahıs kartı kuzenine satın almak istediğine dair mesaj attı benden iban bilgisi istedi ve...
  5. osyy09

ETH KAZIMA DEĞERİM VE OC DEĞERLERİM RTX3060 LHR V2

Selam herkese iyi günleriniz olsun efendim. Rtx 3060 oc li kartımın değerlerini resimlerde paylaşıyorum eksik yaptığım bir şey varmı yada en güzel hali bumudur ve bu lhr kilidini kaldıracak bir yöntem yok mu?
  6. osyy09

Ekran kartı PUBGM yeterlilik öneri

İyi günler herkese öncelikle sadece PUBG mobile emülatör oynuyorum şuan için bu sebeble bilgisayar toplamıştım ekran kartı fiyatlarındaki fahiş artıştan dolayı sıfır alamadım ve bayağı bayağı ucuza radeon hd 5870 1 gb 256 bit kart bulup taktım emülatör de 84 fps akıcı aşırı ayarlarda görüyorum...
  7. osyy09

Gameloop emülatörü nün android imajını alma

Selamünaleyküm arkadaşlar bana gameloopun Android'inin iso dosyasının İmajını alıp Bilgisayar ortamında yükleyip kullanmak istiyorum böyle bir şey Mümkün müdür android x86 ya da prime os gibi Yani bu gameloop taki PUBG Mobile için Optimize edilmiş işletim sistemini bilgisayar üzerinde gameloop...
  8. osyy09

Eski Ekran Kartına Overclock Yapmak

selamlar abiler kardeşler öncelikle malum ekran kartı fiyatları uçtu tam sistem topladığımız ekran kartı arayacağımız zamanda bizde görüntüsüz kalmayalım dedık ikinci el saphıre amd rati radeon 5870 aldık 1 gb 256 bit PUBG mobıle felan iş görüyor 84 fps te buna oc nasıl yaparız mümkünmüdür kart...
  9. osyy09

Crucial ballistix 8gb 3600 mhz cl16 Oc

Anakartım: asus rog strix b450 f gaming Ram: CRUCIAL 3600mhz cl 16 İşlemci: AMD ryzen 5 3600x Soğutma : Artict frezeer 34 esports Ssd : adata aswordfish 500 gb m2 ssd Psu : fsp 600 watt 85 meet plus biosa girip docp profili açıp ram mhz yi 4000 seçiyorum bilgisayar açılıyor normal...
  10. osyy09

Sistemi nasıl test edebilirim

Sayın saygıdeğer forum üyeleri beni aydınlatırsanız engin fikirleriniz ile sizlere minnettar kalırım ben sistem topluyorum herşeyi aldım bir ekran kartım kaldı sistem şöyle İşlemci :AMD ryzen 5 3600x Soğutucu : Artict frezeer 34 esports duo Anakart :Asus rog strix b450 f gaming (bunu daha çok...
  11. osyy09

İki Soğutma Arasında Kaldım Sizce Hangisi Mantıklı

Cümleten hayırlı akşamlar dilerim öncelikle Arkadaşlar kendime oyun için sistem topluyorum sistem özelliklerim şu şekilde Vento vg05-f cam temperli kasa Asus rog strix b450 f gaming anakart Fsp 600w 85 meet güç kaynağı Crucial ballistix 3600mhz cl16 8 gb ram Amd ryzen 5 3600x işlemci Adata...
  12. osyy09

Sistemi yükseltmek istiyorum ekran kartı önerisi?

Selamlar arkadaşlar :) Anakart : Ga-78lmt-s2pt İşlemci:AMD FX X8 8320 Soket AM3+ 3.5GHz 16MB Önbellek 125W 32nm İşlemci Ram : 2 x Crucial 8GB 1600MHz DDR3 CL11 CT102464BD160B Sistem bu üstündeki ekran kartı 1gb 32 bit vasat yani şimdi bu sisteme güzel bir ekran kartı takmak istiyoruz...
  13. osyy09

KASADAKI RGB BAGLANTILARININ ANAKARTA MONTAJI

Asus rog strix b450-f anakartımı kasama montajladım tüm kablolar tamam fakat kasanın rgb kontrolcüsünden gelen 3 tane kabloyu anakartta bağlayacak yer bulamadım. Anakartımda 2 tane grb header adında soket var ama benim kasamın rgb kontrolcüsünden gelen kablolarla uymuyor nasıl yapıcam...
  14. osyy09

Toplayacağım Ryzen 5 3600X sistem için ram önerisi

Öncelikle herkese mutlu güzel nice yıllar dilerim. Kendime oyun oynamak için bir sistem toplamak istiyorum en çok oynadığım oyun ise PUBG mobıle emülatör (elbette sadece emülatör PUBG için değil diğer pc oyunlarda da steam PUBG vs.) ve şöyle bir sorun var bu emülatör nice ağır oyunları kaldıran...
Top Bottom