Arama sonuçları: *

• Users: Zini
  • Order by date
  1. Z

Ekran Kartından Görüntü Alamıyorum

Ekran kartına takılı ama yinede görüntü alamıyorum
  2. Z

Ekran Kartından Görüntü Alamıyorum

R5 4650g apu bi sistem kullanıyordum bu gün 1660 ti ekran kartı aldım ve görüntü alamıyorum kablo ile vs bi sorun yok başta söyliyeyim yardımcı olursanır sevinirim
  3. Z

apu işlemci vram yükseltme

ne kadar vram vermeliyim 4 filanmı
  4. Z

apu işlemci vram yükseltme

amd ryzen 5 4650g işlemcim var bunun vrami 512 mb olarak gösteriyor bunu yükseltmem gerekmi yoksa yükseltmemin bi anlamı yokmu(16gb ram kullanıyorum)
  5. Z

LoL kendini askıya alıyor

LOL kendini askıya alıyor ve kendiliğinden kapanıyor neyden dolayı çözemedim ekran kartı driverı güncelledim youtubeden bir sürü videoya bakdım format attım ama sorunu hala yaşıyorum yardım ederseniz çok mutlu olurum.(laptop kullanıyorum)
  6. Z

Harici ekran kartı kullanımı

Laptopumda radeon hd 6700m ekran kartı var fakat bu oyunlara girerken bu ekran kartıyla girmiyor kullanılmıyor gibi bişe anlamadım yardımcı olursanız sevinirim
  7. Z

İnternet hız sorunu

İnternetten hız testi yapdığımda 5.7 upload alıyorum ama steam üzerinden veya googleden herhangi bir şey indirdiğimde 4 ü geçmiyor nedenini anlamadım yardımcı olursanız sevinirim.
  8. Z

Anakart ekran kartı uyumluluğu

bilgisiyarcı 2 ekran kartı denedi olmadı mavi ekrsn verdi
  9. Z

eski ekran kartları evet
  10. Z

Asus ex a320 anakart aldim yeni sistem topladım ve ekran kartım yokdu ucuz 100 200 TL lik ekran kartları denedim onlarda bi görüntü veriyor bi vermiyor bilgisiyarcı iyi bi ekran kartı takman gerekiyor diyor napmam lazım fikir verirseniz sevinirim.
  11. Z

Ekran gelmiyo ama fanlar dönüyo

3 tane kablo değistim kablo monitor filan onlarda sorun yok bi bios pilini cikarip deniyem 1614410520 bunu bilgisayar acikkenmi kapaliykenmi yapmaliyim
  12. Z

sistemi yeni kurdum v hdmi 1614409838 kablo ile filan alaka oldugunu dusunmuyorum yani benmi bir yerde yanlislik yapdim ilk defa pc topladim kurdum
  13. Z

evet
  14. Z

anakarta takili 1614409561 monitörle alaka yok 2 tane tv ye de takdim aynı
  15. Z

apu sistem anakarta takili
  16. Z

Toplama bilgisayar aldım herseyini birlestirip kabloladım bunu ilk defa yapdım ama bilgisayar power tusuna bastihimda goruntu yok ama islemci fani ile normal kasa fanları donuyor bunu kendim hallede bilirmiyim bir bilgisiyarciyami gotürmeliyim (apu sistem)
  17. Z

Bios pili olmadan bilgisayar açılırmı?

bise değismedi
  18. Z

Bios pili olmadan bilgisayar açılırmı?

bilgisayar açılıyo ama ekran yok acaba nedeni bios pilinin olmamasımı?
Top Bottom