Arama sonuçları: *

1. M

S20FE SNAPDRAGON MU S21FE EXYNOS MU

Merhabalar arkadaşlar iyi akşamlar. Ülkemizde s21fe nin snapdragonlu versiyonu bulunmuyor ama s20fe nin bulunuyor herkes snapdragonun güç tüketimi için daha iyi diyor sizce hangisini almak daha mantıklı. Benim için şarj süresi ve kamera performansı önemli. Oyun oynamıyorum sosyal medya ve...
  2. M

NVIDIA NIS ÖZELLİĞİNİ AÇAMIYORUM

Görsele göründüğü gibi nvdia denetim masasını açtım ama uygun seçenekler çıkmıyor ne yapmam gerekiyor.
  3. M

FORZA 4 SANDBOX MODU

İyi aksamlar. Forza horizon 4te sandbox modu varmı? Youtube videolarında görüyorum insanlar kendi parkurlarını yapmış arabalarla gazlıyorlar bi çok araştırma yaptım ama hiç bişey bulamadım bilen varsa yardımcı olursa çok sevinirim.
  4. M

Asus rog laptop overclock

İyi aksamlar. Asus rog laptopumda overclock yapmak istiyorum ama cpu ve gpu ayarlarını nasıl yapacağımı bilmiyorum. Kafama göre biseyler denedim ama oyun çöktü veya pc mavi ekran verdi. Fotoğrafları bıraktım acaba ekran kartını eskitmeden en iyi performansı alabileceğim ayar nedir?
  5. M

WİNDOWS KURMA ESNASINDA HATA

Ekteki gibi bir hata veriyor. Bilgisayarda win10 kuruluydu format atmak için diski temizledim ama şimdi bu hata ile karsilasiyorum yardımcı olursanız sevinirim.
  6. M

L-KARNİTİN ZARARLARI NELERDİR?

Merhabalar bugün bimden 40ml lik L-karnitin tüpü aldim. İnternette baya araştırdım ama tam bi sonuç bulamadım. Sorum şudur ki bu karnitin saç dökülmesi gibi şeylere yol açar mi. Araştırmalarıma göre karnitin ve keratin farklı şeylermiş. Keratin, daha hızlı kas gelişimi sağlıyormuş ve eğer...
  7. M

İmam Hatip'ten Anadolu'ya geçilir mi?

Merhabalar şu an imamhatip lisesinde okuyorum(FSB) ve dersler zorladığı için anadoluya nakil aldırma planım var sizce mantıklı mı? İmamhatip'in avantajı yurtta kalmam ve aile ortamından uzak olmam ders çalışmak için daha verimli oluyor ama din derslerine ayırdığım vakit yüzünden normal...
  8. M

Lisedeyken başka okulun yurduna yerleşebilir miyim

Merhabalar. Daha önce hangi okula gitmeliyim diye konu açmıştım ve kararımı verdim. Meslek lisesine kaydımı aldırmayı planlıyorum yani şimdilik %100 değil ama büyük ihtimalle. Ben ordan yurt problemi nedeniyle ayrılmıştım. Sorum şudur ki ben orda okurken başka okulun yurduna yerleşebilir miyim...
  9. M

YAZILIMDA HANGİ OKUL OKUNMASI GEREKİR

Merhabalar öncelikle başlığı çok doğru yazamadım kusura bakmayın. Ben 10. Sınıf öğrencisiyim ve meslek lisesinin bilişim bölümünde okuyordum arkadaşlarım okuldan ayrılacaklarını söyledi ben de bu psikolojiyle okulumu evime yakın olan anadolu lisesine aldım arkadaşlarım da başka bir okula şu an...
  10. M

STEAM OYUNU YENİDEN İNDİRME

Steamdan forza horizon'u parca parca her gün indiryordum fakat bu gün bilgisayarımı açtığımda oyunu baştan indir diyor internette bir sürü yöntemi denedim lütfen yardımcı olun 100kb hızla 40 gb indirdim ve malesef ev internetim yok cep internetinden 40 gb benim için çok değerli lütfen güncel...
  11. M

YENI ALDIGIM SSD YE OYUN ATAMIYORUM

Merhaba arkadaşlar samsung t7 ssd si elime bu gün geçti ama malesef steamdan içine oyun atamıyorum acaba disk arızalı mi geldi yoksa bir çözümü var mı oma göre iade edeceğim her şeyi denedim steami ssd de kurdum steam library klasörü de var ama malesef olmuyor lütfen yardım edin aşağıya fotoğraf...
  12. M

Acer oyuncu laptop un içini açmak

Arkadaşlar ben acer in predator laptopunu almayı düşünüyorum duruma göre acer nitro da alabilirim ama aklıma takılan sorular var baya araştırdım ama bulamadım laptop un içini açmak ssd ram hdd eklemek garantiyi bozar mı çünkü alacağım laptop da ssd az ve ram single channel yani tek slot ram var...
  13. M

Amazondan aldığım kulaklık

Arkadaşlar dün amazon üzerinden galaxy buds pro sipariş ettim diğer sitelere göre daha ucuz olduğu için biraz araştırma yaptım amazon iyidir güvenilirdir diyenler çok ama aynı zamanda "sahte ürün" şikayeti de var acaba aldığım bu kulaklık orjina çıkacak mi iade konusunda sorun yaşar miyim...
Top Bottom