Arama sonuçları: *

• Users: emircihan
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. E

Format Attıktan Sonra M2 SSD Gözükmüyor

Msi b450 tomahawk max anakart kullanıyorum sadece bir tane m2 ssd yuvası var. Ben ikinci m2 ssd yi alıp pcie x çevirici ile kullanıyordum. Bugün format atıp yeni windows 11 yükledim fakat ssd hiç gözükmüyor. Sata veya m2 ssd yuvasına takmadığım için bios'ta da gözükmüyor. İlk taktığımdada böyle...
  2. E

CS:GO'da Düşük FPS Sorunu

Normalde stabil olarak ortalama 300 fps alıyorken format attıktan sonra 50-100 fps aralarına düştü ve sadece CS:GO oyununda böyle bir problem var diğer hiçbir oyunda yok. Bütün ayarları seçenekleri denedim tüm sürücüler güncel. Ekran kartı AMD RX 6700XT. İşlemci AMD Ryzen 7 5800x.
  3. E

Sadece CS:GO Oyununda Olan Fps Sorunu

Merhaba arkadaşlar bilgisayarıma format attıktan sonra fps sorunu yaşıyorum ondan bahsedeceğim. Bilgisayarıma format atmadan önce hiçbir sıkıntı yoktu gayet sorunsuz çalışıyordu fakat format attım bir süre Cs:Go oynayamadım ama farklı oyunlar oynadım onlarda sıkıntı yoktu. Dün Cs:Go oynamak...
  4. E

Anakartımda VGA ışığı yanıyor ve görüntü yok.

1 ay önce Msi RTX 3060 Gaming X aldım. Oyun oynarken bir anda görüntü ekran kartı fanı çok hızlı döndü sonra yavaşladı. Arkada youtube videosu oynuyordu ve teamspek çalışıyordu arkadaşımla konuşuyordum fakat ekranda görüntü yoktu. Kapatıp açtım bu sefer anakart üzerinde vga ışığı yanıyor ve hiç...
  5. E

Msi Ekran Kartı Bakımı

Merhaba arkadaşlar benim Msi gtx 1660 super gaming x ekran kartım var garantisi aralık 2021 de bitti. Bende termal macun değişimini yapmak istiyorum zaten garantisi bitmişken. Kendi bilgisayarımı kendim topladım yani nasıl yapılacağını biliyorum az çok. Termal macunu değiştiririm ama termal ped...
  6. E

Casper Nirvana c500 grafik kartı problemi.

Merhaba arkadaşlar kısa bir süre önce arkadaşımın laptopuna virüs bulaştığı için format attım. Fakat format attıktan sonra bilgisayar ekran kartını hiç kullanmadı. Sadece işlemcinin grafik birimini kullanıyor bildiğim ve internetten araştırdığım bütün ayarları yaptım. Bütün sürücüleri...
  7. E

Led Şeriti Usb ile Bağlama

Elimde 5 metre rgb led şerit var. Ben bu şeridi bilgisayarı açtığımda açacak şekilde ayarlama istiyorum araştırdığım kadarıyla usb 5v olduğu için usb ile çalışmıyormuş molex ile bağlama şansım var mı usb yerine ? Veya kendi adaptörüyle fişe taksam ama başka bir bağlantı ile bilgisayara bağlama...
  8. E

Msi B450 Tomahawk Max İle Overclock

Merhabalar. Msi B450 Tomahawk Max aldım ve Amd Ryzen 5 1600 AF ile kullanıyorum. İşlemciye overclock yapacağım fazla fark etmeyeceğini biliyorum fakat uğraşmak istiyorum sadece. Daha önce gigabyte anakart ile yapmıştım fakat Msi'ın bios arayüzünü tam bilmiyorum. Genel olarak overclock yapmasını...
  9. E

Msi B450 Tomahawk Max İle Ryzen 5 Overclock

Merhabalar. Msi B450 Tomahawk Max aldım ve Amd Ryzen 5 1600 AF ile kullanıyorum. İşlemciye overclock yapacağım fazla fark etmeyeceğiniş biliyorum fakat uğraşmak istiyorum sadece. Daha önce gigabyte anakart ile yapmıştım fakat Msi'ın bios arayüzünü tam bilmiyorum. Genel olarak overclock yapmasını...
Top Bottom