Arama sonuçları: *

• Users: elmira
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. elmira

Turkcell 30. Yıl Kapsamında 2. katı internet veriyor

Merhabalar, konu indirim değil ama sıcak bir fırsat. 30YIL yazıp 2222’ye SMS atmanız halinde paketiniz 2’ye ücretsiz katlanıyor. 1 aylığına.
  2. elmira

Yardım Heyecanla oynanacak hikayeli oyun önerisi

Merhabalar, aşağıdaki oyunları oynarken aşırı zevk aldım buna benzer oyun önerisi yapabilir misiniz? RDR2 Metro serisi the last of us
  3. elmira

Görüntü yok, kabloyu çıkarıp takınca geliyor

Merhabalar, RX5600 ekran kartı aldım. İlk aldığımda sorun yoktu yeni yeni olmaya başladı. Bilgisayarı açtığım zaman bazen görüntü gelmiyor, hdmi kablosunu çıkarıp takıyorum görüntü geliyor. Sizce sorun nerede?
  4. elmira

❌İndirim Bitti! Regal 12000 Btu/h A++ R32 Inverter Klima 13.911 TL

Uzun zamandır klima arayışındaydım bugün indirime girmiş gözüküyor. Piyasa fiyatının 4k kadar altında. Regal 12000 Btu/h A++ R32 Inverter https://www.hepsiburada.com/regal-12000-btuh-a-r32-inverter-p-HBCV000000Z1UJ?magaza=baykoisg&url_src=ios-product-detail
  5. elmira

Tüketici Hakem Heyeti 3 Aydır Savunma İsteniyor

Lenovo marka bir laptop aldım ve bir sorun yaşadım bununla ilgili tüketici hakem heyetine başvuruda bulundum lakin 3 aydır firmadan savunma isteniyor şeklinde kaldı.
  6. elmira

Excel'de bir sayı diğer sayının yüzde kaçı nasıl bulabilirim?

Merhabalar, Bir mahallede 1250 kişi yaşıyor ve 150 tanesi A muhtarına oy vermiş diyelim. Bunun gibi elimde bir çok veri var. 150 sayısı 1250'nin yüzde kaçıdır? bunun formülünü excell'de nasıl bulabilirim.
  7. elmira

74 derece sıcaklıkta %35 fan normal mi?

Merhaba Sapphire RX 5600 XT ekran kartı aldım ve furmark testine soktum teste 74 derece sıcaklıklarda sabit kalıyor fan hızını kontrol ettiğimde ise %30-35 civarında geziniyor. Normal bir durum mu?
  8. elmira

Acer KA222Q 21,5" Monitör 2.399 TL

Merhaba, 1ms ve 75hz olup aynı zamanda ıps monitör almak isteyenler için güzel fırsat diyebiliriz. 450-500 TL civarında bir indirim mevcut. https://www.amazon.com.tr/gp/product/B08CNMFWXN/ref=ox_sc_act_title_1?smid=A1WZBR9224ZLM8&psc=1
  9. elmira

Instagram rozet gelirini nasıl çekeceğim?

Merhabalar, Instagramda canlı yayınlardan 137 dolar para birikti. 2-3 ay oldu halen ödeme hesabıma gelmedi. Nasıl çekeceğim?
  10. elmira

Ekrana görüntü gelmiyor, ramleri çıkarıp takınca düzeliyor

Merhaba, Bilgisayarıma bazen görüntü gelmiyor, ramlerin birini çıkarıp takıyorum yada ikisini çıkarıp takıyorum sonra düzeliyor. Bazen 8-10 defa çıkar tak yaptıktan sonra düzeliyor. bu sorunun kaynağı nedir?
  11. elmira

4K bütçem var RX 580 Nitro almalı mıyım?

Merhaba 4K civarı bütçem var, sizce rx580 mi almalıyım? https://www.banayeni.com/sapphire-rx-580-nitro-11265-01-20g-256-bit-gddr5-8-gb-ekran-karti-by-128964?ilan=1327977&utm_source=akakce&utm_medium=cpc&utm_campaign=new&v=1.19.1 Daha iyi bir şeyler alabilir miyim?
  12. elmira

2000 TL'ye bu sistemin satılması mümkün müdür?

Merhabalar, Tiktok'ta izlerken denk geldim kampanya yaptıklarını söyleyen bu firma 2000 TL'ye hazır pc satıyor monitör klavye vs. her şey dahil. İşlemci felan 2'nci nesil lakin yine de en kötü 3-4 bini bulması lazım diye düşünüyorum. Knight Online oynuyorum orada pazar kurmak için 10 adet alsam...
  13. elmira

6K bütçem var sizce ARC 750 mi almalıyım?

Merhabalar, 6K bütçem var sizce ARC 750 mi almalıyım? Yoksa 6K civarı daha iyi bir kart var mı? İşlemci R5 5500
  14. elmira

Binada Fiber var Mahallede Fiber Yok

Merhabalar, mahallemde normal internet altyapısı var lakin bina yeni olduğu için binada sadece Fiber altyapısı var. Evime internet bağlatmak istiyorum ne yapabilirim?
  15. elmira

Asus 45 gündür gelip ürünü almıyor!

Asus B450M-KII anakart aldım gayet güzel kullanıyordum daha sonra ekrana görüntü gelmemeye başladı. Bilgisayarın diğer bileşenlerini tek tek farklı PC’de kontrol ettim sorunsuz olduğunu gördüm. Ürün 1 haftalık olduğu için garantiye yollamak istedim ve talep oluşturdum. UPS kargo gelip ürünü...
  16. elmira

Yardım Ne yaptıysam bir türlü ekrana görüntü gelmiyor!

Merhabalar, Asus B450 anakartım ve r5 5500 işlemcim var geçen gün bilgisayarı çalıştırdım görüntü gelmedi. Fişi çekip taktım düzeldi. Bugün ise görüntü hiç bir şekilde gelmiyor. İşlemci fanı, ekran kartı fanı çalışıyor. Görüntü gelmiyor. Ram’i söküp başka PC’de denedim ram sorunsuz çalışıyor...
  17. elmira

Asgari ücret açıklandıktan sonra zam gelir mi?

Merhabalar, almak istediğim bir kaç elektronik eşya var. Televizyon, M2 SSD, PSU, Klima gibi. Şuan halen karar verme aşamasındayım ve çok acele etmiyorum. Sizce asgari ücret açıklandıktan sonra bu ürünlere zam gelir mi? Açıklanmadan almak daha mı mantıklı?
  18. elmira

Televizyon öneriniz var mı? Yada kesinlikle alma dediğiniz.

Merhabalar, Yeni evleniyorum arkadaşlar ev eşyaları eksiklerimi gideriyorum. 6000 civarı bütçe ayırdım televizyon için. Odamız küçük olduğu için 43inç civarı düşünüyorum. Öneriniz var mıdır?
  19. elmira

Her M2 SSD her anakartla uyumlu olur mu?

Merhabalar, m2 desteği olan anakarta istediğim m2 ssd'yi takabilir miyim? ASUSPrime B450M-K II anakartıma herhangi bir m2 ssd alıp takabilir miyim?
  20. elmira

4500'e bunları aldım daha iyisi alınabilir miydi?

Merhaba arkadaşlar, evdeki mevcut sistemimi yükseltmek için bir miktar para ayırdım ve 4500 TL olan bütçeme aşağıdaki ürünleri aldım. Sizce mantıklı bir alışveriş olmuş mu? Bütçeni biraz çoğaltsan şunu alırdın diyenler uzak dursun tüm bütçem 4500'dü. Evde 400w psu, r7 250 ekran kartım...
Top Bottom