Arama sonuçları: *

1. S

Windows 11 Kurulum SSD Görmüyor

Adam adam :) Haftaya üniversite sınavında başarılar dualarım seninle 😍
  2. S

Hocam çok teşekkür ederim o kadar zaman ayırdınız hakkınızı helal edin. Flash diske tekrardan kurulumu atıp işlemi başlatacağım sonra asus sitesinden tek tek driverleri indirip kurarım 1686086698 Çok teşekkür ederim 😍
  3. S

Güncelleme bitti pc kendi açılıyor sanırım
  4. S

Sanırım bu kadar güncelleniyor herhalde
  5. S

Aynen yaptım şimdi görmemişim biosa girdim F7 advenced moda girdim üst tarafta tool diye bir sekme göremedim ama görüntü ekliyorum hemen
  6. S

Burada soracağım ASUS G614JU BIOS exe setup indirdi yine EXTRACT seçerek dosya mı oluşturup flash diske mi atıyorum Bu arada hakkını helal et o kadar vaktini alıyorum gece gece Güncelleme: ASUS_G614JU_312_BIOS_Update direk flashın içine attım bunu FAT32 flash
  7. S

Elimde başka flash yok yalnız o zaman biosu güncelleyeyim sonra tekrar kurulum flashı yaparak sistemi kurayım :D
  8. S

Mutlu son diyebilir miyiz çok şükür direk sonraki diyerek devam ediyorum değil mi ekstra bir alan oluşturmuyorum :) Kurulumdan önce mi bios güncelleyeyim sonrasında mı yapalım
  9. S

Deniyorum bilgi vereceğim. Peki vmd kapalı bir şekilde kurulum yaparsam dezavantajı nedir bu özelliğin 1686084658 BIOS nasıl güncelleyeceğiz daha önce hiç yapmadım :) 1686084810 Bu eklediğim görüntüler geldi bunların hepsini tek tek yükleyeyim mi nasıl yapayım?
  10. S

Özür dileyerek az önce vmd kapatmayı kaydetmemiş tekrar kontrol ederek disable yaptım ve kurulum flaşını takarak yeniden başlattım şu an disk görünüyor vmd kapalı bir şekilde mi kurulum yapayım? Diğer türlü çözüm bulamayacağız sanırım
  11. S

VMD ayarını disable yaptım ve yeniden başlatarak kurulum ekranına geldim şu an yine disk görünmüyor boş görüntüyü ekledim
  12. S

Görünüyor doğru mudur?
  13. S

ASUS ROG Strix G16 G614JU-N3110-Gaming
  14. S

Hocam teşekkür ederim yardımlarınız için fakat bu da olmadı hiçbir aygıt bulunamadı diyor söylediklerinizi tekrar yaptım
  15. S

Yardımcı olacak birisi var mı?
  16. S

ASUS ROG Strix G16 model laptop yeni teslim aldım ürüne windows 11kurulum esnasında ssd görmedi youtubeden video izleyerek ve forumlara bakarak çeşitli çözümler gördüm windows kurduğum flaş diske Asus kendi sitesinden indirdiğim driver "RST_V19.1.0.1001_PV" indirdim flaşa attım sonra sürücü...
  17. S

Yardım Asus Rog Strix G16 Ram Yükseltmesi

İstenildiğinde yükseltme yapılabiliyor ama değil mi onu öğrenmek istedim sadece :D:D
  18. S

Ben tahmini söyledim yalnız 1x 16 mı oluyor içinde düzelteyim mesajı 1685784340 32GB Ram yükselten var mı?
  19. S

Arkadaşlar Asus Rog strix g16 laptop üzerinde 4800 MHz 16GB ram ile geliyor ben bunu 4800 veya 5200 MHz 16x2 ram koyarak 32 GB çıkartmak istiyorum daha önce yapan var mı ram yükseltmesi yapılabiliyor mu? Koymak istediğim ram de bu...
Top Bottom