Arama sonuçları: *

1. V

hogwarts legacy fps drop

işlemci kaynaklıymış 5600 geçtim düzeldi.
  2. V

anakartım m2 ssd yi görmüyorum

yetkili servisi aradım garantiye gönderiyorum bakalım 1 aya gelir herhalde
  3. V

yok 0 aldım amazondan önceki sistemimde kullandım 3 ay sorunsuz yeni sisteme taktım o arada bişey oldu demekki
  4. V

gigabyte b550m anakart kullanan var mı ?

beyler k.bakmayın önceki sistemimde denedim m2 ssd yi görmedi muhtemelen bozuldu sadece sök tak yaptım nasıl bozulabiliyor anlamadım
  5. V

haklıymışsın dostum önceki sistemimde denedim orda m2 görmedi, sadece sök tak yaptım nasıl bozulabiliyor acaba
  6. V

Aşağıdaki bilgilere göre hangi slota takmam gerekiyor ? ben tam anlayamadım 1 x M.2 connector (M2A_CPU), integrated in the CPU, supporting Socket 3, M key, type 22110/2280 SSDs: AMD Ryzen™ 5000 Series/3000 Series Processors support SATA and PCIe 4.0 x4/x2 SSDs AMD Ryzen™ 5000 G-Series/4000...
  7. V

montajda bişey yok ztn basit bişey , mail attım bakalım gigabyte dönüş olucak mı
  8. V

https://www.gigabyte.com/Motherboard/B550M-DS3H-rev-15/support#support-dl-bios bu linkteki f2a biosu güncelledim yine görmüyor farklı bir anakartda denedim m2 ssd çalışıyor 1678308942 iki slot var ikisine de denedim olmadı
  9. V

EXCERIA PRO SE10001T00 bu nu mu kullanıyorsunuz 1678308704 wd wds480g2g0c green sn350 marka m2 ssd'im var görmüyor anakart desteklediği modellerin olduğu bir liste buldum ama doğru bir değerlendirme olur mu bilemiyorum...
  10. V

gigabyte b550m anakart kullanan var mı ? var ise m2 ssd kullanıyor mu ? kullanıyor ise modeli ne ?
  11. V

olmadı maalesef
  12. V

bağlantıları aynı değişen bişey olacağını sanmıyorum ama deniyim
  13. V

m2a en üstteki
  14. V

denedim şimdi ama görmedi belki ilerde bios güncellemesi gelirse görebilir
  15. V

ryzen 5600
  16. V

gigabyte b550m ds3h
  17. V

b550m anakart wd 480green ssd destkelemiyormuş saçma ama öğrenmiş oldum
  18. V

gigabyte b550m bios güncelleme sorunu geçersiz bios görüntüsü

bios u güncellemeyi denediğime resimdeki gibi hata alıyorum nasıl çözebilirim
  19. V

iki farklı ssd yuvası var ikisine de denedim tam oturduğuna eminim ama görmüyor taminimce anakartla alakalı ama nasıl düzeltileceğini bulamıyorum
  20. V

ssd bugün farklı bi anakartda denedim sağlam çalışıyor 1678291148 gigibyte anakart bios güncellemeyi deniyorum oda olmuyor hata veriyor çözemiyorum
Top Bottom