Arama sonuçları: *

1. İ

Çözüldü✓ Oyun oynarken görüntü gitti

Merhaba az önce Oyun oynarken İnternetim gidip gelmelerinden dolayı ethernet kablosunu düzeltmek istedim ancak kasaya dokunduğum an kapandı açıldı görüntü yok klavye mouse ışıklarıda yanmıyor lütfen yardım
  2. İ

sistemim Rdr2 oynatırmı

Ryzen 5 5500 Nvidia msi Gtx 1070 8gb gaming x 8x2 16gb ram rdr2 oynayabilirmiyim oynarsam hangi grafiklerde kaç fps de oynarım tahminen
  3. İ

Yardım acer nitro 5 mi asus tuf gaming f15 mi

https://www.trendyol.com/asus/tuf-gaming-f15-fx506hc-hn442-intel-core-i5-11400h-16-gb-512-gb-ssd-rtx-3050-144-hz-freedos-15-6-p-752026509?boutiqueId=61&merchantId=106740...
  4. İ

Rx 590 veya gtx 1060 6gb

Yıl 2023 ve uygun fiyata ekran kartı almak istiyorum gtx 1060 6gb ve rx 590 8gb buldum sizce alınır mı? alınırsa hangisini tercih etmeliyim
  5. İ

Vds Aldım Sunucu nasıl açarım (Asetto Corsa)

Vds Aldık ancak Asetto Corsa da Sunucu Açmayı Bilmiyoruz Yardımcı Olabilecek Var Mı?
  6. İ

Hangi Ürün Daha iyi?

2. Elden güzel bir Direksiyon seti almak istiyorum DFGT ile DF PRO bu iki set arasında kaldım iki satıcı ile anlaşma sağladım karar vermem gerekiyor Hangi set daha iyidir sizin önerinizi almak isterim
  7. İ

Laptop'um Ekran kartımı görmüyor.

Laptopda gt 610m var ama oyunlarda hep intel hd kullanıyor ve nvidia denetim masasına girerken bu hatayı alıyorum kendi ekran kartımı kullanamıyorum
  8. İ

Bilgisayarım bir süre sonra donup kalıyor

Kendiliğinden donuyor bi süre sonra düzeliyor ne yapmam gerek oyuna girmeden oluyor
  9. İ

Driver olmayınca görüntü alamıyorum

Merhaba Yaklaşık 1 yıl önce hd 6870 Kart satın aldım pc ye taktım kullanırken hata verdi yenisiyle değiştirdim yeni gelen kartı ilk bilgisayarcılarda denedim görüntü alamadım ümitsizce evde denedim çalıştı anladım ki driver olmayınca görüntü gelmiyor daha önceden kuruluydu driver şimdi format...
  10. İ

İşlemcimin Hızını çıkartma

İşlemci:intel q8200 Anakart:Msi g41m-p33 combo işlemcim 2.34 ghz in üstüne çıkmıyor %100 yük altındayken de 2.34 de %30 yük altındayken de 2.34 de nasıl yükseltirim yada kilidini açabilirim
  11. İ

Ride 2 Oyununu bilgisayarım kaldırırmı ?

İşlemcim: Intel(R) Core(TM)2 Quad CPU Q8200 @ 2.33GHz 2.34 GHz Ram: 6GB Ekran Kartı: Amd Hd6870 Oyunu Kaldırırmı ?
  12. İ

Format Atarken Böyle Kalıyor?

Kalite Kötü ancak Format Atarken Böyle Kalıyor Çizgi yanıp sönüyor Sebebi nedir Flash Bellek değiştirsem düzelirmi ?
  13. İ

Yardım Bilgisayarım Açılmıyor yardım

Windows Logosu gözüktükten sonra Şifre girme yerine bile girmiyor ekran siyah kalıyor eski ekran kartımı taktığımda sorunsuz çalışıyor ama yenisi bozuk değil güvenli moda girip görüntü alabiliyorum ne yapmam lazım şimdi lütfen yardımcı olun
  14. İ

Ekran Kartım için Güç Kaynağı

Selam Yeni Ekran Kartı Aldım Ancak 2x 6 Pin istiyor buna uygun Güç kaynağı Önerilerinizi Bekliyorum 2. el olursa güzel olur 400w yeter
  15. İ

Yardım Ekran Kartı Güç Kablolarını Eksik Takarsam Sıkıntı Çıkar mı?

Yeni Ekran Kartı Aldım Ancak 2x 6pin güç istiyor bende sadece 8 pin var taksam bir sıkıntı çıkarırmı
  16. İ

Asus Radeon R7 240 4gb Alınır mı?

https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-bilgisayar-masaustu-asus-radeon-r7-240-4gb-128-bit-930775474/detay 4gb olması beni cezbetti alınır mı? ve bu fiyatlara daha güzel kart tavsiyeniz varmı
  17. İ

Bu Sistemle Kaç Fps Alabilirim?

İntel Q8200 2.34ghz HD6850 6gb ddr3 1333mhz bu sistemle csgo valorant gta 5 kaç fps alırım (Şuan gt 220 ekran kartım var 6850 ye güncellemeyi istiyorum csgo da 130 zorluyorum ama ekran kartından dolayı çok smoke lı yerlerde felan 35 e düştüğünü gördüm 6850 ile kaç fps alırım)
  18. İ

max 500 liraya 2. el güzel ekran kartı tavsiyesi

2. elden idare edecek bir kart arıyorum hd 7850 buldum ama sahibi cevap vermiyor onun dışında güzel tavsiyelerinizi beklerim
  19. İ

msi b450 anakart ryzen 3 1200 af işlemciye nasıl overclock yapılır

MSİ B450 Anakart Ryzen 3 1200AF işlemici nasıl overclock yapılır veya yapabilirmiyiz a320 de yapılmıyo diye biliyorum b450 de yapılıyormu ve yapılıyorsa 3,5 e çıkarmak için ne yapmam gerekir?
  20. İ

Yardım Valorant DX 11 Hatası Alıyorum

Kendime Ucuz yollu sistem topladım Ekran kartım eski ancak işlemcim ve ram im valorant oynamaya yetiyor ileride güzel bi ekran kartı almak istiyorum ama şuan da valorant da dx11 hatası alıyorum ekran kartım gt220 oynamama imkan yokmu hiç ?
Top Bottom