Arama sonuçları: *

• Users: BugraK07
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. B

Ssd'yi Böldüğüm Halde Disk Yönetiminde Gözükmüyor

Herkese selam.Disk yönetiminden ssdmi ayırırken dondu sandığım için uygulamayı kapatmıştım.Ve bir an da ssdyi böldü.Ama disk yönetiminde hiçbir şekilde gözükmüyor.Format harici düzeltme şansım var mıdır
  2. B

Gta 5 De Az FPS Alma Sorunu

Merhaba arkadaşlar.Hemen konuya giriyorum.Arkadaşımın laptopuna epic gamesten GTA 5 yükledik.Ve inanılmaz bir sonuçla karşı karşıya kaldık.Arkadaşımın sistemi;8gb ram,i5 10300h,gtx 1650.Laptopu prize takılı.Tüm driverler güncel.Geforce exprience ile de optimize yaptık.Fps 30-48 arasında...
  3. B

Bilgisayarı kapatınca anakartımdaki ışık yanıp sönüyor

Merhaba arkadaşlar.İyi geceler.Az önce telefon oynarken gözüm bilgisayar kasasına takıldı ve anakartta bir ışık yanıp söndüğünü gördüm.Aynı zamanda mouse takılı kaldığında da mousenin güç bağlantısı kesilmiyor.Bu bir sorun mudur?Benim bildiğim bilgisayarı kapattığımızda güç bağlantılarını...
  4. B

Ssd yazma hızım normal mi?

Merhabalar.Hemen konuya giriyorum.Bilgisayarımda sandisk ultra m2 ssd mevcut.2400 okuma 1700 yazma hızı verebildiklerini söylüyorlar.Ben de test yaptım ama pek anlamam doğru mu yanlış mı diye.Şimdi değerleri atıyorum bir bakarsanız sevinirim.
  5. B

Ekran Kartından Gelen Garip Ses

Merhaba arkadaşlar.Hemen konuya giriyorum.Ekran kartım asus dual evo oc 8 gb rx 5500 xt modeli.Fanları çalışırken çok garip bir ses geliyor.İşin garibi oyuna girdiğimde fanları çalışık haldeyken bu ses duruyor .Masaüstüne aldığımda bu ses devam ediyor.Eğer ki masaüstünde fanları çalışmıyorsa bu...
  6. B

Ekran kartı fan ayarı

Merhabalar bugün yeni almış olduğum pc elime ulaştı ve ekran kartı ile ilgili aklıma bir şey takıldı hiçbir ayarına dokunmadım ve ekran kartı ile ilgili her şeyi otomatikte ve az önce fark ettim ki benim fanlarım dönmüyor boştayken bu normal bir şey mi? Oyuna girip bakayım dedim şu an sistemde...
  7. B

İşlemci ve Ekran Kartı Karşılaştırması

Selam arkadaşlar.Şimdi size çok mühim bir soru soracağım.Şimdi bir arkadaşımla yaklaşık 1 hafta arayla bilgisayar aldık.Birçok parçamız nerdeyse aynı.Onun işlemci ve ekran kartı benimkilerden farklı.Ben performans açısından size sormak istiyorum.Arkadaşımın ryzen 5 3500x işlemci ve msi amd...
  8. B

Ryzen İşlemciler Hakkında

Selamlar.Amd ryzen 5 3500 işlemci aldım.Aldığım yerde x modeli yoktu.Bu iki işlemci arasındaki farkın önbellek mb olduğunu gördüm.Bunun benim için + ve - yönleri nelerdir?
Top Bottom