Arama sonuçları: *

1. Z

Wireless kulaklık tavsiyesi

Öncelikle merhaba kulaklık almayı düşünüyorum.Genel olarak oyun oynuyorum.Aklımdaki kulaklıklar HyperX Cloud II Wireless, SteelSeries Arctis 7, LOGİTECH G G733 Önerilere açığım bütçe bu kulaklıkların fiyatı kadar çok fazla çıkamam.
  2. Z

Virustotal virüs algılamadı Windows trojen algıladı.

Teşekkürler, zaten dosyayı çalıştırmayacağım,kullanmayacağım.Sadece karşımdaki kişinin amacını bilmek istedim.Temiz gözüküyor benim için yeterli tekrar teşekkürler.
  3. Z

teşekkürler bilgi için sanırsam virüs değil.Sadece karşımdaki kişinin bana trojen yollayıpğ yollamyacağını öğrenmek istedim.Baya samimi olduk güvenmek istemedim ama trojen çıkmadı.Teşekkürler
  4. Z

Arkadaşın dediği gibi virüs algılamadı.Şuan temiz yani değil mi? İçinde virüs vesaire yoktur?
  5. Z

Teşekkürler. Öncelikle hile kullandığımı nereden çıkarttınız şuan hile sadece elimde bulunuyor temiz çıkması durumunda sadece dosyanın virüslü olup olmadığını merak ediyorum.Oyunda karşıma gelen şahıs gönderdi,trojen var mı yok mu onu öğrenmek istiyorum.
  6. Z

hemen tarıyorum , bildireceğim.
  7. Z

Elimde bir oyunun hilesi var bunu ilk olarak virüstotal de tarattım temiz çıktı.2-3 tane daha tarama sitelerinde tarattım hepsinde temiz çıktı,dosyayı rardan çıkarırken Trojan:Win32/Conteban.A!ml bunu algıladı.Online dosya tarama siteleri bunu nasıl algılayamadı yada virüs değil mi ?
  8. Z

Yeni xDrive Toprak Masası

Yeni çıkan xDrive ın masası sizce alınır mı? Fiyatına değer mi. Masa linki
  9. Z

Günde 5-6 kez mavi ekran hatası.

Windowsunuz güncel mi ? Bi ara bende aynı sorunu yaşıyordum windows güncelleyince sorun düzelmişti.
  10. Z

vp248h Monitör bozuldu mu?

Öncelikle merhaba.Bi arkadaşımda asus vp248h monitör var.Monitörde fotoğraftaki sorun var.Yazılar silinmiş gibi.Sorun ne olabilir ? Garantiye versek değiştirilir mi?
  11. Z

Altyapım fiber ,gpon nedir alabilir miyim?

Yani binaya fiber gelmiyor.Sadece sokağa kadar öyle mi?
  12. Z

GPON alabilir miyim.En azından pingim daha az yükselsin.GPON için ne yapmam gerekiyor.Ne demem lazım müdürlüğe
  13. Z

Biraz altında 1604396471 TT nin sitesinden sorguladığımda FİBERNET çıkıyor.Caddedeki dolap binaya 3 metre yakınlığında.Ne yapmam gerekiyor.
  14. Z

Bina daha yeni.2 yıllık. 1604395973 Böyle 2 kutu var.
  15. Z

Duvardan modeme giriyor
  16. Z

Öncelikle merhabalar. Forumda yeniyim bir hatam olursa kusura bakmayın. Ben geçen haftalarda hız düşmesi, ping sebebiyle TT bölge müdürlüğüne gittim. Altyapımın fiber olduğunu böyle bir şey yaşanmasının zor olduğunu söylediler, şöyle de eklediler “bölgenizdeki yoğunluğa göre değişir” diye. Her...
  17. Z

Kulaklığımda kablo dolanma sorunu var.

Kulaklığımda kablo dolanma sorunu var.Ne kadar çevirsem,ne yaparsam eski haline dönüyor.Arada ses kesiliyor sabit kalmak gerekiyor tutturunca.Yani temassızlık var da denilebilir.Bir çözümü var mıdır? Teşekkürler (Kulaklık:James Donkey 712 , ne kadar gereksiz olsada yazayim dedim)
  18. Z

FİBER HAKKINDA BİLGİSİ OLAN BAKABİLİR Mİ?

Zaten evde internet kullanıyorum.Ne gibi yol izlemeliyim.Müşteri hizmetlerini tekrar mı arasam.
  19. Z

FİBER HAKKINDA BİLGİSİ OLAN BAKABİLİR Mİ?

Merhaba. Benim şuan oturduğum binada fiber bulunuyor.Fakat dairelere kadar değil.Müşteri hizmetlerini aradığım zaman bana elektirikçinin daireye kadar hat çekmesi gerektiğini söyledi.Eğer şimdi fiber geçersem yine vdsl2 bakır kablo üzerinden alacağımı belirtti.Biraz araştırdığımda sanırım fiber...
  20. Z

200₺ Kulaklık Önerisi

Max 200₺ kulaklık önerisi. Teşekkürler
Top Bottom