Arama sonuçları: *

1. NaRkOzZz

Evde yapılabilecek meslek.

Yorumunuzu silerseniz daha uygun olur. 1598462619 Siz hobi olarak bunu yapıyorsunuz herhalde tavsiye ettiğine göre.
  2. NaRkOzZz

Sağlığım şükür yerinde.Zaten şuan elektrik-elektronik okuyorum.Ego gibi olmasın ama ama daha hiç atolye dersi görmedim yeni 10a geçtiğim için fakat lehim,arduino(tam değil),pc tamir,pc toplama ve daha birçok elektrik,elektronik alanında şeyler yapıyorum lütfen yanlış anlamayın.Hem öğreneyim hem...
  3. NaRkOzZz

Onu küçük çaplıda olsa yapıyorum.
  4. NaRkOzZz

Kafaya takma sorununa çözümünüz?

Tavsiyeler için herkese teşekkürler.
  5. NaRkOzZz

evde pc de yapabileceğim bir meslek arıyorum.Aklımda ki şeyler Photoshop,Logo tasarımı,siber güvenlik(hacker) gibi şeyleri nasıl öğrenebilirim?
  6. NaRkOzZz

düşünmem lazım. senin adına sevindim
  7. NaRkOzZz

Sırf bu olaylar yüzünden maalesef pc oyunu falan oynayacak arkadaşım yok.Sürekli film izleyip duruyorum. 1598385542 Yo hayır ben küfür ederim ama başkası bana edince yakınlarım dışında işte o an bu illet başlıyor.
  8. NaRkOzZz

Küfür yüzünden oyun oynamak bile istemiyorum.Bilgisayarımın olmasına rağmen.Karşılığını versem bile kafaya takma illa oluyor işte lanet olası şey.Yaşım 15 ilerde napacam bilmiyorum.Sırf bu yüzen fitnessa falan gittim kafa dağıtmak için ama yok işte bir fayda.
  9. NaRkOzZz

kaç yaşındasın?
  10. NaRkOzZz

Benim aşırı şekilde kafaya takma huyum var.Şöyle bazı zamanlar az oluyor bazı zamanlar intihar etme isteği uyandırdığı oluyor.Geçmişte yaşadığım olaylar aklıma gelip duruyor.Bu olayların çoğu bana küfür edilmesi falan ve bazı şeyler.Ben bu yüzden kilo bile alamıyorum aşırı zayıfım.Bu kötü anılar...
  11. NaRkOzZz

P7p55d-e lx Anakart

Bu anakartı (p7p55d-e lx) ve x3440 işlemci alıcam fakat anakartın ram slotlarının 2 si arızalı 1 taneside gelip gidiyormuş.Fiyatı arızasına göre makul fakat ben bu anakarta tek slot 8gb 1600mhz ram taksam çalışır mı? Birde X3440ın takoz çıkma ihtimali var mı? Alırken ufak da olsa oc...
  12. NaRkOzZz

Yardım Psu fanına elektrik gelmiyor

Arkadaşlar fana direnç bağlayayım dedim dalgınlığa kapılık direnci ters bağlamışım psu fanının kablosunun o tarafta ki birşeyden duman çıktı şuan kablo çekip molexe bağladım sizce bu sorunu nasıl çözerim?
  13. NaRkOzZz

Arkadaşlar bana şöyle evdekilerin internetini yavaşlatcak program önerir misiniz ?

Türk telekomsa modem arayüzüne gir kablosuz gelişme bölümü var orada ki iletim gücü %100 dür büyük ihtimalle sen onu düşür %20 falan yap.
  14. NaRkOzZz

Çift ekran kartı Slı

Benim elimde R5 2600 işlemci / b450m s2h anakart ve r7 240 2gb ekran kartı var.Bu sisteme yakında Allah nasip ederse Rx 570 veya başka bir ekran kartı alacağım.Fakat ryzer mı ne diye parça varya ben onunla birlikte hem rx570 hem r7 240 kullanabilirmiyim.Şuan İnca 500W 12v25 amper psu var.Yetmez...
  15. NaRkOzZz

Masa öneri

Önerdiğin masayı at bi bakayım beğenirsem parası sıkıntı değil. 1592994045 Beğendiğim masanın fiyatına bakarak bütçe yargılama masayı sevdim alayım dedim. Beğendiğim için seçtim neden masaya birsürü para yatırayım ki.
  16. NaRkOzZz

Masa öneri

Şu masa sizce nasıl https://urun.n11.com/calisma-masasi/metal-calisma-masasi-ofis-bilgisayar-laptop-masasi-P417202682?gclsrc=aw.ds&&gclid=CjwKCAjwrcH3BRApEiwAxjdPTfWPqThMpzV5qBUFwFD2w-1yEgGRG0imnYQYRr4gWkpT0_5SFKKqsRoCE_YQAvD_BwE almayı düşünüyorum alan var mı? Sağlam mı?
  17. NaRkOzZz

Yardım 300 TL Bütçeye Kasa Öneri

Yeni kasa alacağım https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-bilgisayar-masaustu-sifir-rampage-hardy-bos-kasa-en-uygun-fiyat-garantisi-ile-828179835/detay Şu kasayı buldum sizce nasıl? Beğendim fakat fanlar kontrol edilebilir değil maalesef. Birde...
  18. NaRkOzZz

Cooler Master Masterbox mb501

Bende öyle düşündüm ama kardeşim ön tarafı cam olsun fanlar gözüksün istiyor o yüzden kararsız kaldım.
  19. NaRkOzZz

Cooler Master Masterbox mb501

https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-bilgisayar-masaustu-bos-kasa-yaninda-ekran-kartini-dik-takma-aparati-824266587/detay Sahibinden de gezinirken şu kasayı buldum sizce alınır mı? 1591835210...
  20. NaRkOzZz

Pc Toplama

Bu sistemi daha önceden beri biliyordum bakalım diğer arkadaşlar neler sunacak
Top Bottom