Arama sonuçları: *

• Users: Bathan_YT
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. Bathan_YT

Snapcahtte hesap silme

Soru bu
  2. Bathan_YT

Hattımın interneti kapatıldı nasıl açdırabilirim? (Vodafone)

Özel bir durumdan dolayı annemler internetimi kapattırmış nasıl geri açtırabilirim?
  3. Bathan_YT

Robot süpürge önerisi

7000-10000 en fazla 2-3 bin lira çıkabiliriz Önerilerinizi bekliyorum
  4. Bathan_YT

Snap map nasıl açılır?

Hocam internete falan baktım da olmadı bir türlü yardımcı olur musunuz?
  5. Bathan_YT

Snapcahtte Snap map açilmama sorunu

Google ye falan baktım videosunu falan izledim ama olmuyo yardımcı olabilir misiniz?
  6. Bathan_YT

Vivo f21 pro nasıldır?

Dün vatana telefon almaya giden babama vivo f21 pro önerilmiş ve 6+6 ram li bir telefonmuş İnternetten çok bir bilgi alamadım bilgisi olanlar yardımcı olabilir mi?
  7. Bathan_YT

Note 11 pro alınır mı

Soru bu ya da başka öneri
  8. Bathan_YT

6000 TL ye telefon önerisi

ikinci el veya sıfır fark etmez telefon alıcam 1-2 güne
  9. Bathan_YT

Casper bilgisayar kasma sorunu

Bulduğum her şeyi denedim ama bir türlü kasma sorununu veya donma sorununu çözemedim ne yaparsam düzelir? windows 10 var bilgisayarda cihaz adı: DESKTOP-JIRQ38B işlemci:Intel(R) Core(TM) i3-3110M CPU @ 2.40GHz 2.40 GHz takılı ram:4,00 GB (kullanılabilir: 3,88 GB)
  10. Bathan_YT

Bu telefonlardan hangisi alınabilir

Başka bir forumda yazılanlar ve benim aklımda olan telefonlar şunlar ikinci el alıcam yaşadığım yerde bulabildiğim bunlar önerilenler arasından Mİ 10t pro S20 fe (sol üst köşesinde kırık var) Poco X3 NFC Poco X3 pro Redmi note 10 pro Redmi note 10 s
  11. Bathan_YT

Max 5-6 bin TL ye telefon önerisi

Sıfır olursa da olur da ikinci el az kullanılmış bulabilirsem o da olur Osmaniye de yaşıyorum eğer ikinci el olursa elden alıcam telefonu önerilerinizi bekliyorum Şuan aklımda bu var...
  12. Bathan_YT

Telefon pil yüzdesi yanlış gösteriyor

Reeder p13 blue Max L 2022 modeli telefon da şarj yüzdesi yanlış gösteriyor ve bir yüzde de takılı kalıyor bunu telefoncuya götürmeden çözebilir miyim?
  13. Bathan_YT

Nike krampon çivi çıkarmak

https://www.playsports.com.tr/nike-phantom-gt2-academy-sg-pro-ac-mavi-unisex-krampon-dc0799-407?_sgm_campaign=product&_sgm_source=DC0799-407&_sgm_action=search&_sgm_term=NIKE+Phantom+GT2+Academy+SG-Pro+AC+Mavi+Unisex+Krampon+DC0799-407 Şu ürünü alıcam da çivili gibi gözüküyor ben bunların...
  14. Bathan_YT

Playsports güvenilir mi?

https://www.playsports.com.tr/nike-phantom-gt2-academy-sg-pro-ac-mavi-unisex-krampon-dc0799-407?_sgm_campaign=product&_sgm_source=DC0799-407&_sgm_action=search&_sgm_term=NIKE+Phantom+GT2+Academy+SG-Pro+AC+Mavi+Unisex+Krampon+DC0799-407 Bu kramponu alacam da bu site güvenilir midir? 1674322072...
  15. Bathan_YT

Mrc krampondan krampon alınır mı?

Sorum yukarda
  16. Bathan_YT

Kramponx sayfası güvenilir mi?

Kramponx sayfasında bir sürü güzel ürün görüyorum ama Instagram sayfası olduğundan dolayı güvenemiyorum bazı başka Instagram sayfasından alanlar 3 ay sonra sıkıntı çıkıyor diyor önceden alışveriş yapan ya da başka bir yer önerebilicek var mı?
  17. Bathan_YT

Yardım Laptop ta mavi ekran hatasında bilgisayarı kapattım nasıl çözülür?

Laptop a mavi ekran hatası geldi ve ben de dalgınlıkla bilgisayarı kapattım ve şuan açılmıyor bunu nasıl çözebilirim 1664814644 Yardım edecek kimse yok mu ya?
  18. Bathan_YT

Hem yazılımla ilgilenebileceğim hem de oyun oynayabileceğim bir laptop

Hem oyun oynayacam hem de yazılım ile uğraşacam bunun için bir laptop istiyorum 10k en fazla
  19. Bathan_YT

İnfinix note 11 pro nasıldır?

Babam anneme telefon alacakta bu telefonu söylemişler iyi diye sizce alınır mı bilginiz var mı?
Top Bottom