Arama sonuçları: *

1. B

Yardım Monster abra a5 v17 için fikir paylaşır mısınız ?

knk hiç monster kullanmadım ama kzenimle yanyana kullandık bende asus tuf gaming var onda monster var allah çarpsın bi an onun pc havalanıp uçucak sandım ilk önce şunu diyim, sessiz modu yok pc nin (ya da kuzenim bilmiyo) onun dışında monster kullannaların %90 ı ısınmadan çok şikayetçi ben...
  2. B

ali expresten 3d yazıcı alınır mı?

beyler 3d yazıcı almak istiyorum ender 3 v2 ali expreste 2.500 tl diyo vergilerle 3 ü buluyo biraz geçiyo hatta ama zaten türkiyede 2. elleri 4k dan başlıyo sizce alınır mı? alan varmı, veya 3d yazıcı önerisi olan varmı istanbula yakınım eğer satan varsa yazabilir
  3. B

Tablet mi? Notebook mu?

Knk tam olarak senin gibi dğşünüyodun 1 hafta önxe 7k bütçem vardı düşünüyorum hangi pc yi alsam diye sonra dedim bi ipadlere bakıyım baktım ipad air 4. Nesil 6400 tl yanına bide kalemini alırım dedim çok mantıklı geldi yani tabi senin kullanım şekline bağlı olarak değişir ben üniversite için...
  4. B

Huawei matebook 13 r7 alınır mı?

7.300tl olan huawei matebook 13 almayı dğşünüyorum oyun odaklı değil basit videolar ediyleyip photo shop için almayı dğşünüyorum oynıycağım max otun gta5 csgo valorant tarzı oyunlar sizce tavsiye edermisiniz kullanan varmı ?
  5. B

7 bin tl bütçe için laptop

Çok zor ;(
  6. B

7 bin tl bütçe için laptop

laptop fiyatlarının artmasıyka almak istediğim 1659ti lı laptop 8 9 bin tl olduğu için şuan maalesef alamıyorum hem arada oyun için hemde okul için bana laptop önerir misiniz? lütfen bütçe 7bin tl
Top Bottom