Arama sonuçları: *

1. G

Sizce bu takas mantıklı mı ? Macbook - Asus Tuf

Giriş portları için hub lazım hafıza için ekstra disk lazım biraz masraflı mac kullanmak
  2. G

Sizce bu takas mantıklı mı ? Macbook - Asus Tuf

Selam arkadaşlar Macbook Air M1 2020 sahibiyim pil döngüm 200 pil sağlığım %90 takas olarak teklif edilen Asus Tuf A15 ryzen 5 4600h rtx3050 32gb ram 512m2 ssd bilgisayar sizce mantıklı bir takas mı fikirleniriz önemli yanıtlayanlara teşekkürler.
  3. G

Hatalı klasör resim ve videolar için çözüm arıyorum

Selam,eski klasörlerim var içinde resim ve videolar olan. klasör boyutu kb seviyelerine düşmüş açtıgımda txt olarak açılıyor içinde resimler ve videoların uzantı halinde listesi mevcut bu sorunu düzeltmem gerekiyor yardımcı olursanız sevinirim
  4. G

SUPERBOX KULLANAN VARSA BAKABİLİR Mİ

Arkadaşlar selam,elimde superbox ve hat var cihaz bana birinden geldi nasıl kullanacağım hakkında bir fikrim yok hattı takıyorum fakat kırmızı yanıyor.
  5. G

Klasör,görsel,video içerikler txt olarak açılıyor

Arkadaşlar selam google drive hesabıma yükledigim bazı görseller klasörler ve videolar boyutları kb seviyesine düşmüş ve txt olarak açılıyor bunu nasıl çözebilirim
  6. G

Google Hesap Bulunamadı Hatası Alıyorum

çözüm buldun mu kral
  7. G

GMAİL HESABIM KAYBOLDU

Arkadaşlar selam gmail hesabıma giriş yapamıyorum e posta çalındı veya silindi anlamadım ne oldugunu hesabı kurtarma aşamasında da hiçbir işlem yapamıyorum görselde gördüğünüz bildiri geliyor kurtarma felan yok yani ne yapacagım bilmiyorum.
  8. G

Altyapısız internet sağlayıcısı

Arkadaşlar selam altyapısız internete ihtiyacım var öneri yaparsanız sevinirim
  9. G

Turkcell superbox kurulum

Arkadaşlar selam superbox aldım sanırım hat aktif değil aktifleştirmeye çalıştım fakat doğrulama kodunu alamıyorum çünkü şebeke yok ne yapabilirim bilgisi olan yardımcı olabilir mi?
  10. G

Altyapısız internet önerisi

Arkadaşlar selam altyapı bulunmayan yerde internet bağlantısı edinmem gerekiyor tavsiye ve önerilerinizi bekliyorum teşekkürler
  11. G

macbook air m1 için typce c hub önerisi ?

Arkadaşlar selam macbook için makul fiyatlı güvenilir hub öneriniz var mıdır ?
  12. G

YENİ MAC KULLANICISINA YARDIM EDER MİSİNİZ

Arkadaşlar selam ilk mac deneyimim suan bir sıkıntım var telegram indirdim kurulumu yaptım kurulum aracını silmek istedigim zaman telegram diski çıkarılamadı çünkü en az bir program onu kullanıyor olabilir. hatası alıyorum indirdigim bu dosyayı neden disk gibi algıladı çözüm yolu nedir teşekkür...
  13. G

Sistemimi satmak istiyorum sizce fiyat ne olmalı ?

İŞLEMCİ - AMD RYZEN 5 3600 3.6 GHZ 35MB CACHE EKRAN KARTI - Asus Dual Nvidia RTX 2060 OC Evo 6GB 192Bit GDDR6 DX(12) RAM - Corsair 2X8 GB 3200MHz DDR4 16GB RAM ANAKART - Asus Tuf B450M-Pro Gaming AMD B450 AM4 M2 SSD - Samsung 970 Evo NVMe 500GB 3400MB-2300MB M2 SSD - Adata XPG SX8100 512GB...
  14. RYZEN 5 3600 RTX 2060 144 HZ MONİTÖR

RYZEN 5 3600 RTX 2060 144 HZ MONİTÖR

İŞLEMCİ - AMD RYZEN 5 3600 3.6 GHZ 35MB CACHE EKRAN KARTI - Asus Dual Nvidia RTX 2060 OC Evo 6GB 192Bit GDDR6 DX(12) RAM - Corsair 2X8 GB 3200MHz DDR4 16GB RAM ANAKART - Asus Tuf B450M-Pro Gaming AMD B450 AM4 M2 SSD - Samsung 970 Evo NVMe 500GB 3400MB-2300MB M2 SSD - Adata XPG SX8100 512GB...
  15. G

Excalibur deneyimi olan var mı

Arkadaşlar selam Excalibur g770 İ5 12450h 3050ti Laptop nasıldır kullanan var mı Çok şikayet görüyorum Casper pişmanlık mıdır
  16. G

Excalibur g770 kullanan arkadaşlar bakabilir mi

Profilimde takas konusu var
Top Bottom