Arama sonuçları: *

1. Alestawai

🔥İndirim Karaca Coffee art 1101 20 Bar basınçlı kahve makinası 3.999₺ 🔥🔥

Evet bu makine için öğütücü şart arkadaşlar bunu gözden kaçırmayın. 1713795261 Ben otomatik makinelerde ki sistemi pek beğenmiyorum şahsen öğütücünün ayrı olması bana daha uygun geliyor. Düzenli çalışan biri için çok pislik çıkmıyor açıkçası. 1713795512
  2. Alestawai

🔥İndirim Karaca Coffee art 1101 20 Bar basınçlı kahve makinası 3.999₺ 🔥🔥

https://www.hepsiburada.com/karaca-coffee-art-1101-sut-kopurtuculu-20-bar-basincli-espresso-latte-cappuccino-americano-makinesi-1-5l-inox-p-HBCV00004BSCQ1 Kendim bir karaca çalışanıyım sezon boyu 4.999₺'dan satıldı ürün. Yorumları gayet iyi. Dışardan alınan kahveleri çok rahat bire bir aynı...
  3. Alestawai

Öneri 2K 27 İnç 165 HZ öneri

Benim attığım fiyata daha iyisi yok onu diyebilirim ama bütçeniz 15 bin civarında ise diğer arkadaşlar tabii ki öneride bulunurlar.
  4. Alestawai

Baya bi incelemesi vardı attığım monitörün açıkçası kendimde memnunum. Ürünlerini özenli kullanan kullanıcılar için uygun fiyatlı bir monitör. tabii ki malzeme kalitesi olarak MSI kadar iyi değildir ama kesinlikle güzel bir monitör
  5. Alestawai

2K 27 inç Fast Ips ASUS monitör mü 31.5 inç VA Gigabyte monitör mü?

Ghosting testlerine bak Va panel ve 31" Ghosting problemi varsa kör eder seni. Bilemedim.
  6. Alestawai

https://pckolik.com/urun/gamebooster-gb-2720fqhd-27-165hz-1ms-ips-qhd-2xhdmi-2xdp-rgb-flat-gaming-monitor/ Bu siteden 3 ay önce aldım gayet güzel bir ürün ama elindeki fiyat bandında daha iyisi mevcuttur. Yinede uygun olsun dersen bir süredir gördüğüm en iyi F/P monitör diyebilirim.
  7. Alestawai

Steam hediyem geri alındı.

Buda olabilir tabii ki
  8. Alestawai

Üniversite öğrencilerine uygun işler

Büyük firmalarda işe girmek zaten zordur genelde tecrübe isterler, ya da torpil,bu yüzden ilk önce özel firmalarda alt firmalar diye isimlendirdiğim (tamamıyla kendi isimlendirmemdir). İşe başlayıp işin ameleliğini yapıp belli bir tecrübeye ulaştıktan sonra bir üst seviyeye geçmen gerekiyor...
  9. Alestawai

Steam hesap kilitleme

Bu tarz konularda delilleri ayırt etmek çok zor oluyor sahte delil oluşturmak bu konu için çok kolay. Örneğin hesabının kapatılmasını istediğin bir kişi var ve hesabı gerçekten çok değerli, satış sitesi üzerinden hesabın birebir ıd'sine kadar benzetip ss'ler alıp satıldığını sahte bir şekilde...
  10. Alestawai

Eğer kısa dönem çalışmayı düşünüyorsan ve bunu iş ilanı için gidip işverenine söylersen çoğu yer part time ve full time için buna yanaşmaz sadece mevsimlik eleman arayanlar buna yanaşır o da genelde full time ve otel veya turistik bölgelerde fiziksel olarak gittiğin işlerde olur. Dediğim gibi...
  11. Alestawai

Steam hediyem geri alındı.

Para vermişsindir demiyorum ama olayın özü şu"%70 fiyattan %60 fiyattan %50 fiyattan Steam üzerinden hesabımda olan bakiyeyi TL'ye çevirmek amacıyla oyun satıyorum beni arkadaş ekliyorsun Steam bakiyemi paraya çevirmek için oyunu sana %50 fiyatta hediye olarak atıyorum sen ucuz oyun almış...
  12. Alestawai

Binozy 0.31 btc hediyesi

Köprü daha inandırıcı geldi.
  13. Alestawai

Çok ihtiyacın yoksa çalışma boş zamanında köpek gibi yazılım geliştir. 3 hatta 2. Sınıfın sonunda büyük şirketlerin bootcamplarını kovala emin ol çok daha işine yarar. Türkiye'de özel sektörde çalışmak nerede çalışırsan çalış amalelik ve ruhunu çürüten bir delikten başka bir şey değil.
  14. Alestawai

Kendim bizzat bunu tecrübe ettim. Özellikle "Call canter" denilen iş türüne. Bilmiyorum belki bana sürekli denk geldi ama benim başvuru yaptığım yerler 3 dil bildiğimi söylememe rağmen ( iş ilanında b2 üstü yeterli falan yazdıkları halde) ya dönüş alamadım yada farklı bir wpp numarası üzerinden...
  15. Alestawai

Kulaklik alicam öneri

https://pckolik.com/urun/steelseries-arctis-nova-7-wireless-kablosuz-gaming-kulaklik/
  16. Alestawai

❌İndirim Bitti! Android 11 Projeksiyon Cihazı HD 1750TL(NAYSLA 1600TL)

Evet bununla ilgili android uygulaması baktım ama hiçbir şey yok bulursanız mutlaka haber edin
  17. Alestawai

Ürünüm an itibariyle mng ile geldi sorunsuz eksiksiz geldi rengi çok iyi cidden 12 bit olayı doğru kullandım direk. Alanlara hayırlı olsun.
  18. Alestawai

Sanırım geliyor benimki, eğer elime ulaşırsa yakın zamanda burayı güncellerim. 1707246890 Daha yeni Çinden çıktı gözüküyor ne kadar doğru bilmem ama önümüzdeki hafta falan geleceğini hiç sanmıyorum.
  19. Alestawai

🔥İndirim Erkek 12'Li Kışlık Kalın Havlu Çorap Pamuklu 170TL

Sen olmasan kral haberimiz olmayacak eyvallah çektim bende 1 tane
  20. Alestawai

Monitor tavsiyesi butce 4-6k

Yok hayır kullanıyorum dediğim gibi fark edilmiyor piksel testinde bile çok detaylı bakınca gördüm
Top Bottom