Arama sonuçları: *

1. Frecksloin

tek pc ye aynı anda 2 bluetooth cihazı bağlamak

ben bilgisayarımda aynı anda telefonumu ve kulaklığımı bağlayabiliyorum, belki de sizin Bluetooth kartından kaynaklıdır, ya da laptop ise saçma sapan şeylerin bile sürücüsü oluyor. sitesinde bakarsanız bulabilirsiniz
  2. Frecksloin

Hot Wheels koleksiyonu yapmak istiyorum.

Trendyolda Hepsiburada'da araba başı fiyatlar 200 300 TL genelde. 10 12 tane sevdiğim araba var net olarak baya pahalı tutuyor. Nereden satın alabilirim?
  3. Frecksloin

CS2 skin fiyatları hakkında.

devrim kasası geçen ay 1.40 dolardı şu an 0.6 dolar falan. 11 dolara aldığım ak47 şu an 7 dolar falan.. sizce düşüş devam eder mi? yoksa oyundaki hatalar düzeldikçe oyuncu sayısı arttıkça fiyatlar eski haline döner mi? kasaları uzun süre bırakmayı düşünüyorum, örneğin devrim kasasını 5 6 yıl...
  4. Frecksloin

Philips oneblade tıraş makinesi alınır mı ?

https://www.hepsiburada.com/philips-14-u-1-arada-erkek-bakim-seti-yuz-sac-ve-vucut-mg7720-15-pm-HB000007UYMQ https://www.hepsiburada.com/philips-mg5720-erkek-bakim-seti-9-u-1-arada-sac-sakal-sekillendirici-pm-HB00000XY9VR...
  5. Frecksloin

Laptop Şarjdan Çıkarınca Kasma Sorunu

hocam adam tarayıcıda bile donuyor demiş bence bi sıkıntı var benim laptopta şarjıyla cs2 açsam bile 40 50 fps veriyor bir süre.
  6. Frecksloin

Philips oneblade tıraş makinesi alınır mı ?

kullanıyorum fakat 0a yakın almıyor, öğrenciyim idsre ediyor ama favorileri alırken çok sıkıntı çıkarıyor. bence biraz faha para eklemeye çalış berber tipi tıraş makinesi al. şarjı da iyi götürüyor, 8 9 tıraş dayandı bende.
  7. Frecksloin

Valorant store viever

adamlar belirtiyor 3. parti yazılım kullanmayın diye dostum. riot hesap geri alma konusunda sıkıntı çıkarmaz mail at yardımcı olurlar.
  8. Frecksloin

Razer Kraken Tournament garanti hakkında soru

20 aydır kulaklığı kullanıyorum ve derisinde deformasyon meydana geldi garantiden değişim talep edersem sağlarlar mı?
  9. Frecksloin

Jabra Elite 85h kulaklığın garantisi hakkında soru

haklısınız hocam teşekkür ederim
  10. Frecksloin

eksik parçadan dolayı garanti çöp olursa diye korkuyorum hocam 4-5k kulaklık elimde çöp olsun istemiyorum
  11. Frecksloin

kulaklığı nisan ayında istanbuldan aldım, şu an hataydayım. haziran ayında kulaklık birdenbire bozuldu, şarj almamaya ve pili çok hızlı bitmeye başladı. haziran ayında hataydaydım ve kulaklığın kutusundan çıkan küçük type-c kabloyu kaybettim. fakat garanti belgesi vs. kulaklıkta her şey duruyor...
  12. Frecksloin

CS:GO'ya yatırdığım parayı en az kayıpla nasıl geri çekebilirim?

4 tane Eternal Fire | Antwerp 2022 var hocam 12tl falan ediyo onlar bi de ben fiyata geçen 70 iken bakmıştım, ondan. 45e de verebilirim . 1690901322 oluyor sanırım hocam tam bilmiyorum ben de maalesef.
  13. Frecksloin

70tl skin değeri var pazarda 50 alsam yeter hocam
  14. Frecksloin

Hocam bi video izledim orda teamfortress'tan bi item alıp satıyordu illa o şekilde mi yapmam gerekiyor tam anlayamadım. AK47-Slate var onu takas teklidi olarak gönderebilir miyim?
  15. Frecksloin

Hangi siteler hocam, hiç bilgim yok. Öneriniz var mı?
  16. Frecksloin

4-5 skin almıştım toplam 300 400TL değerinde ve paraya ihtiyacım var şu an. En az kayıpla nasıl geri alabilirim?
  17. Frecksloin

IOKBS 6. sınıf kitap onerisi??

Kardeşime 6. sınıf konu kazanımı ağırlıklı kitap almak istiyorum, bu yıl sınava girecek, iyi yayınlar nelerdir?
  18. Frecksloin

Corsair Vengeance Ram hakkında soru

hocam olay o değil ya, benim zaten 3000mhz cl16 ramim var ama su an 1000TL ve o kadar param yok, yanına ek 500 küsüre bir şey almak istiyorum sistemi rahatlatmak için, cl16 cl17 sıkıntı çıkarmasın
  19. Frecksloin

cl 17 hocam sıkıntı çıkarmasın
  20. Frecksloin

https://ty.gl/nc8rs3kb99 bu linkte 8gb ram 500tl, fiyatı baya ucuz geldi cl değeri 16-18 falan yazmış adam. sizce sahte mi? alınır mı? 3000mhz ramim var ama o 1000TL şu an, bunu alsam 3200mhz oldugu icin duzgun calisir mi?
Top Bottom