Arama sonuçları: *

• Users: motive
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. motive

AggregatorHost.exe Nedir

Görev yöneticisinde AggregatorHost.exe isimli bir şey gördüm herhangi bir zararı var mıdır
  2. motive

Ip Adresimi bulan kişi bir şey yapabilir mi

annemler bugün saçma sapan bir çekiliş sitesine girmişler siteye girerken hiçbir bilgi girememelerine rağmen ekranda ıp adresiniz alındı gibi bir yazı çıkmış herhangi bi sıkıntı çıkartır mı bu durum
  3. motive

Mafia 1 Türkçe Yama Nereden Bulabilirim

mafia 1 in türkçe yaması için önerdiğiniz bir site var mı ve şu site güvenilir mi https://www.teknotipi.com/mafia-1-turkce-yama-mafia-the-city-of-lost-heaven.html
  4. motive

csgo kırık diş operasyonu alınır mı

operasyon biletini bugün almayı düşünüyorum 30 nisanda operasyon bitecek sizce indirime girer mi almalı mıyım
  5. motive

Bilgisayarıma virüs bulaşmış mıdır

az önce tek kullanımlık e posta için saçma sapan siteler girdim ama herhangi bir indirme butonuna falan basmadım yine de içim rahat etmedi virüs programı ile tarama yaptım ve bir tehdit çıkmadı bazı yerlerde indirme yapmasam da virüs bulaşabileceğini okudum böyle bir şey mümkün müdür
  6. motive

Aliexpress Kargom Evime Gelir Mi

aliexpressten almış olduğum ürün bugün yaşadığım ilçeye gelmiş ve az önce aliexpressten *******numaralı siparişiniz postane şubenizde. Gelip alın! yazan bir mail geldi ben kargoyu gidip ptt den almalı mıyım yoksa dağıtıma çıkar mı
  7. motive

Türkiye'nin En İyi Valorant Takımı Futbolist !

vct regional masters turkey finalinde bbl ile futbolist takımı karşı karşıya geldi futbolist rakibini 3-0 lık bir skorla mağlup ederek 30.000 dolarlık ödülün sahibi oldu. turnuva hakkında daha fazla bilgi için : https://tr.vct.gg/coverages/26782-regional-masters-turkey
  8. motive

Duvar kağıdının değişmemesi

bilgisayarıma format attım her şey silindi ama sadece eski duvar kağıdım kalmış bunun nedeni ne olabilir
  9. motive

windows 10 sıfırlama

bilgisayarımı sıfırlamak istiyorum ama format usb si hazırlamakla uğraşmak istemiyorum fotoğraftaki gibi sıfırlarsam bilgisayarda herhangi bir virüs varsa temizler mi
  10. motive

Yardım kaç TL vergi ödeyeceğim

aliexpress den 50 TL lik ürünü kuponlar ile 1 TL ye alırsam vergi 50 TL üzerinden mi hesaplanır yoksa ödediğim miktar üzerinden mi
  11. motive

Rehber Rocket League den Nasıl Para Kazanılır

arkadaşlar bu ilk rehberim hatalarımı ve eksik bulduğunuz yönleri belirtirseniz çok mutlu olurum😊 rehberimiz 3 adımdan oluşacak ve adımlar şu şekilde 1-takas edebileceğimiz eşyaları ve detaylarını öğrenmek 2-eşyalarımızı satılığa koymak 3-oyun içindeki paramızı gerçek paraya dönüştürmek...
  12. motive

2 farklı fare hassasiyet ayarlama

bilgisayarda 2 farklı fare kullanıyorum birinin dpı ını ayarlayabiliyorum ama diğer farede böyle bir seçenek yok o yüzden windows üzerinden hassasiyetini kısmam gerek bunu yaparsam da 2 fare nin hassasiyetini kısmış oluyorum sadece dpı ı ayarlanmayan faremin hassasiyetini kısabilir miyim
  13. motive

Twitch neden çöküyor

twitch son zamanlarda çok sık çöküyor sıkıntı bende mi yoksa herkeste olan bir sıkıntı mı
  14. motive

Windows 10 Ses Ayarları

windows 10 da her canlı derse girdiğimde ses düzey karıştırıcısından sesini kısmak zorunda kalıyorum her seferinde düzey karıştırıcısından kısmak yerine zoom un hep aynı ses seviyesinde kalmasını nasıl sağlayabilirim
  15. motive

USB ÇOĞALTICI SES KALİTESİNİ BOZAR MI

bilgisayarımda 1 tane usb girişi olduğu için 20 TL lik çoğaltıcı kullanıyordum aldığım drop plus kulaklığı usb girişine bağladığımda jack a göre çok daha iyi ses ve mikrofon kalitesi verdiğini gördüm kaliteli bir usb çoğaltıcı alırsam bilgisayrın kendi usb giriş yeri kalitesinde bir ses kalitesi...
  16. motive

Rampage drop plus vs Gamepower kizaru

kizaru nun mikrofon kalitesini çok beğendim ve titreşim özelliğini de merak ettiğim için almayı düşünüyordum drop plus ın mikrofonun çıkarılabilir olması ve hem jack hem usb üzerinden çalışabilmesi çok güzel oyun içi performansı çok önemli değil benim için müzik ve mikrofon açısından hangisinden...
Top Bottom