Arama sonuçları: *

1. B

Stick Fight The Game Kol Çalışmıyo

Merhaba Arkadaşlar Benim Yiğenim Geldi Onla Oynarım Diye Stick Fight The Game İndirdim Ama Kolu Bağlayım Oynamak İstediğimde Kol Oyunda Çalışmadı Karakter Hareket Etmedi Çözümünü Bilen Arkadaş Yazarsa Çok Sevinirim :)
  2. B

Yardım 300 TL Mekanik Klavye Önerisi

https://www.incehesap.com/gamepower-ogre-rgb-mekanik-klavye-fiyati-44168/
  3. B

Yardım 300 TL Mekanik Klavye Önerisi

biraz zorlayabilirsen GAMEPOWER OGRE RGB YADA GAMEPOWER OGRE RAİNBOW ALABİLİRSİN
  4. B

Laptop Çift Monitör Olarak Kullanma

Öncelikle Merhab. Benim bir tane dizüstü laptop um var ama içinde harddisk yok bir tanede masasütü bilgisayarım var. Şimdi ben bu laptop u masasütüne bağlayarak 2. ekran olarak kullanabilir miyim (laptop içinde hhd yok) Teşekkürler
  5. B

KONU YOK HERKES İŞİNE

tamam konuya bakalım yol alalım hadi bay :(
  6. B

KONU YOK HERKES İŞİNE

medeni insanlar caps lock açamıyo mu
  7. B

KONU YOK HERKES İŞİNE

LÜTFEN ELEŞTİRMEYİ BIRAKALIM ÇÖZÜMÜ OLAN DAHA ÖNCE YAŞAYAN ARKADAŞLAR YAZSIN GERİLERİ BOŞ YORUM YAPMASIN ::::::::::::::: 1609759072 ANLADIK ABİİİİİİİ :))))
  8. B

KONU YOK HERKES İŞİNE

dediğiniz biraz komik sanki içinde gt730 olanlar csgo 150 fps felan oynuyolar ne alakası var dediğinizle AYRICA BOTLARA KARŞIDA BÖYLE OLUYOR
  9. B

KONU YOK HERKES İŞİNE

PEKİ. BİŞEY DAHA SORUCAM CSGO İÇİNDE Mİ YETEERSİZ VALORANT İÇİNDEMİ YETERSİZ VALORANTTADA OLUYO CSGO DADA
  10. B

KONU YOK HERKES İŞİNE

1609758387 anlamadığım şey şu neden 3 ay önce böyle bişey yapmıyodu 60 fps gta5 oynuyodum 3 ay sonra böyle oldu ???
  11. B

KONU YOK HERKES İŞİNE

arkadaşlar yardım aramya geldim ben buraya istersenix yardım edin etmiyicekseniz de yazıp moral bozmayın :(
  12. B

KONU YOK HERKES İŞİNE

Hayır 0 aldım
  13. B

KONU YOK HERKES İŞİNE

mealesef ekran alıntısı atamıyorum ama cpu 100 gpu 100 5 dk sonra cpu gene 100 goou 50 60 lara düşüyor
  14. B

KONU YOK HERKES İŞİNE

TAMAM ŞİMDİ ATIYORUM
  15. B

KONU YOK HERKES İŞİNE

https://www.hepsiburada.com/turbox-atm9916943-i5-2-gen-16gb-ram-120gb-ssd-320gb-hdd-2gb-gt1030-21-5-mon-oyun-bilgisayari-p-HBV00000KTSJ0 BİLGİSAYAR BU
  16. B

KONU YOK HERKES İŞİNE

ram den kaynaklı olabilir mi 1600 mhz işlemcinin ve anakartın desteklediği mhz hızı 1333 1609756713 ben aldığımda dolar 8 TL eydi ne bekliyorsunuz
  17. B

KONU YOK HERKES İŞİNE

ama bu sorun sadece 3 aydır var ilk 4 ay yoktu
  18. B

KONU YOK HERKES İŞİNE

bu 4 ay yoktu son 3 ayda ortaya çıktı kötü olsa ilk başta olmaz mıydı
  19. B

KONU YOK HERKES İŞİNE

monitör dahil
  20. B

KONU YOK HERKES İŞİNE

PC Yİ 3500 TL YE ALDIM