Arama sonuçları: *

• Users: Boraege
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. B

frontend topluluğu arıyorum

selamlar arkadaşlar, frontend developer olmak için ilk adımlarımı attım çalışıyorum fakat etrafımda hiç yazılımcı arkadaş olmadığı için bu konular ile alakalı sohbet edecek birilerini arıyorum. bir sorunum olduğunda veya sorum olduğunda yardım alabileceğim bir topluluk arayışı içerisindeyim...
  2. B

Yardım ekranın üst kısmı ekranın alt kısmında şeffaf olarak gelip gidiyor.

Öncelikle herkese merhaba, Lenovo legion 5-17ARH model ryzen 7 4800h ve rtx2060 li laptopum var. Sorunumu video çektim linkten bakabilirsiniz. Ekranın üst kısmındaki bir kısım ekranın alt kısmındaki bir kısma şeffaf olarak git gel yapıyor. Görev çubuğunu sağa sola taşımam bir şey değiştirmiyor...
  3. B

Yardım amd dahili ekran kartım görünmüyor

merhaba arkadaşlar, Lenovo Legion 5-17ARH AMD Ryzen 7 4800H RTX 2060 model laptop aldım, elime yeni ulaştı windows yükledim güncellemesini yaptım nvidia ekran kartını güncelledim. Aygıt yöneticisine girdiğim zaman rtx 2060 görünüyor fakat dahili ekran kartım gözükmüyor sebebi bu yüzden mi...
  4. B

Öneri Rtx 3060 laptop önerisi

Arkadaşlar merhaba, Bu başlık altında diğer konulara baktım fakat bütçem onlara uymadığı için sonuca varamadım. 20 haziranda laptop alacağım o zamana kadar paramı anca çıkartacağım şimdiden araştırmaya başladım. İçinde rtx 3060 olan ve işlemcisi güçlü bir laptop arıyorum. Mimarlık okuyorum...
  5. B

mekanik klavye tuşu satın alma

Arkadaşlar öncelikle merhaba, yeni mekanik klavye aldım. İnstagram'da falan sizde görmüşsünüzdür ek mekanik klavye tuşları satılır böyle şekilli şukullu desenli genelde duck model minik klavyelere takarlar. İşte o tuşlardan biz de alsak kendi klavyemize takabiliyor muyuz o tuşlar her mekanik...
  6. B

amd video kaydı özelliğim yok

Arkadaşlar öncelikle merhaba, ryzen 5 pro 3400g apu sistemim var. radeon software programında yayın kısmı yok amd relive sanırım ekran kaydı alamıyorum oyunlarda öyle bir özellik bende yok. amd desteğe baktığımda sistemimle uyumlu diyor yada ben yanlış anladım bilmiyorum driverlar son sürüm...
  7. B

Yardım Diskteki iki dolu birimi birleştirme

Arkadaşlar merhaba, Ssd mi pc yi ilk alıp açtığımda iki birime bölmüştüm birisini c birisini d yaptım c ye windowsu yükledim d yi de kendi dosyalarım için kullanıyordum fakat zaman geçtikçe c dosyası doldu ve sıkıntı yaşatmaya başladı. bu iki birimin içindeki dosyalara dokunmadan ikisini...
  8. B

Csgo 4:3 yapınca siyah bar olmuyor

Merhaba arkadaşlar, Benim sorunum csgo yu 4:3 yaptığımda yine tam ekran oluyor ama ben siyah bar istiyorum. Baktığım diğer konularda herkes bunu kaldırmak istediği için sorunuma çözüm bulamadım. amd kullanıyorum amd nin ayarlarında En boy oranını koru falan filan ne yaptıysam olmadı yardımcı...
  9. B

Öneri 1000-2000tl arası Ekran kartı tavsiyesi

Merhaba arkadaşlar, Bütçem çok yüksek olmadığı için ve derslere falan da girmek için acil bilgisayar almam gerekmişti bu sebepten ötürü apu sistem almıştım fakat artık ekran kartı da alma vakti geldi. Ryzen 5 pro 3400g işlemci ve msi a320m-pro anakartım var stok fanı +2 tane kasada fan var...
  10. B

Yardım İşlemcimin ghz'ini yükseltemiyorum

Merhaba arkadaşlar, Ryzen 5 pro 3400g işlemcili apu sistemim var msi a320m-pro anakart üstüne kurulu. İşlemci 3.7ghz de çalışıyor 4.2ghz e kadar boost imkanı var fakat işlemcim her zaman 3.7ghz de çalışıyor bazı yerlerde oyuna girdiğinde yada kullanması gerektiğinde o otomatik kendini arttırıyor...
Top Bottom