Arama sonuçları: *

1. O

Laptop 32 bit 64 bit yükseltme

Laptopu 32 bitten 64 bit yapma konulari var veya youtubede videoları çok ama ben merak ettiğim bir şeyi sormak istiyorum. İşlemcime internetten baktığımda 64 bit uyumlu değil yine de yükseltilebilir mi yükseltirsem herhangi bir sıkıntı yaşarmıyım ? Şimdiden cevaplayan arkadaşlarıma teşekkürler.
  2. O

Hangi GTX 1650 süper modeli tercih edilmeli?

1650 superde çok bir ısınma olmadığı için tek fanlı olsa da çok sıkıntı olmuyor asus phoneix öneririm
  3. O

Ekran Kartımda Problem var driveri güncelleyince bilgisayar donuyor açılmıyor

microsoftun sitesinde böyle bir çözüm yazmışlar denedikten sonra geri dönüş yapacağım
  4. O

driver şu anda yok yüklediğimde de bilgisayarım donmuştu bir çözüm buldum ama bilgisiz olduğum için kararsız kaldım kayıt defteri düzenleyicisinden upperfiltersi veya low filtersi silip aygıt yöneticisinden kaldırıp donanım ara yapıyorlarmış sorunsuz çalışıyormuş böyle bir yöntem yapabilir miyim...
  5. O

Ekran kartımda bir problem var galiba aygıt yöneticisinden baktığımda bozuk diyor güncelleyince ise bilgisayar donuyor bir daha açılmıyor açılırken donuyor güvenli modda açabiliyorum anca sistem geri yüklemeyle açabildim ama hala bozuk diyor nasıl düzelteceğim sizce ne yapmalıyım? Test etmek...
Top Bottom