Arama sonuçları: *

1. M

DDR 3 ekran kartı ddr4 anakarta olur mu

ekran kartı hd 6570 ana kart b 450 s2h bide i3 10100f almayı füşünüyorum darboğaz olur mu
  2. M

Apu sistem ekran kartı takma

Arkadaşlar alu sistem topladığımda elimde amd hd 6570 ekran kartı takmam sisteme + sı olur mu sistemi tavaşlatır mı yada apu sistem değilde r5 3600 gibi işlemciye bu ekran kartını taksam ne olur yazarsanız çok sevinirim teşekkürler iyi forumlar
  3. M

sistem yukseltme (kademeli olarak)

4+2 gb ram 1333 mhz intel i5 2310 amd radeon hd 6570 250gb ssd 1 tb hdd arkadaşlar kademeli olarak yukseltme yapmak istiyorum elimde çok fazla para yok ne yapmalıyım eğer ram al diyorsanız anakart eski bir anakart mhz si yuksek ramler desteklemez muhtemelen yani ilk neyi yukseltmeliyim
  4. M

50 TL mouse pad önerisi

xrades modelinden kurukafa beğendim ama yokmuş o vars cok iyi olur 70x30
  5. M

200 TL Mouse önerisi

Game power ursa önerdiler daha iyi bir önerisi olan varsa lutfen soylesin 200 TL yi gecemem
  6. M

Mouse pad önerisi 50 TL geçmeyecek şekilde

Arkadaşlar mouse pad önerisi alabilir miyim 50 TL yi gecmeyecek sekilde
  7. M

200 TL mouse önerisi

logitech g102 düşünüyorum farklı önerisi olan lütfen yazsın
  8. M

steam indirimli oyun önerisi

40 TL var indirimde olan hangi oyunu alayım?
  9. M

400 TL Blue swich klavye önerisi

bilek desteği olup olmaması çok önemli değil tavsiyelerinizi bekliyorum makanik olursa güzel olur olmazsada olur
  10. M

pc açılırken kulaklıktan gelen pıt sesi

pc açılırken kulaklıktan pıt diye ses geliyo kulaklığa zarar mı veriyor veriyorsa ne yapmalıyım ?
  11. M

Netflix Dizi önerisi

LCPD ,WALKİNG DEAD , TEEN WOLF , PRİSON BREAK,BREAKİNG BAD, PEAKY BLİNDERS, THE 100 ,DARK DİZİLERİNİ BİTİRDİM BUNUN DIŞINDA DİZİ TAVSİYESİ LÜTFEN
  12. M

Yurt içi kargo başka birine verme

Arkadaşlar yurt içi kargo dan bana bir ürün gelecekti mobil uygulamasına baktım teslim edildi yazıyordu fakat bana edilmedi ne yapmalıyım
  13. M

STEAM OYUN AÇMAMA SORUNU

STEAM DEN LEFT 4 DEAD 2 OYUNUNU ALDIM KURDUM OYUNU AÇ A TIKLADIĞIMDA SİYAH EKRAN VE NOT SUPPORTED HATASI ALIYORUM ÇÖZÜMÜ NEDİR
  14. M

Metro 2033 redux VCRUNTIME140.dll hatası

epic games den Metro 2033 redux oyununu indirdim ve açmaya çalıştığımda aşşağıdaki hatayı alıyorum çözümü nedir? sildim geri yükledim fakat hata halen dewam ediyor kod yürütülmesi devam edemiyor çünkü VCRUNTIME140.dll bulunamadı. programı yeniden yüklemek bu sorunu çözebilir
  15. M

kulak içi kulaklık mikrofon kullanamıyorum

kulak içi kulaklığımu telefona takınca mikrofonu çalışıyor fakat bilgisayara taktığımda mikrofon çalışmıyor ne yapmalıyım
  16. M

sistem yükseltmesi ne yapmalıyım?

1000 TL bütcem var sistem ram 6gb ram işlemci i5 2310 ekran kartı amd radeon hd 6570
  17. M

Ekran kartı mavi ekran

Arkadaşlar ben yaklaşik 3 aydır bu sorunu çözmeye çalışıyordum.bilgisayar googleye girince mavi ekran geliyor mavi ekranda "atikmdag.sys"hatası alıyordum biraz araştirma yaparak sorunun ekran kartında olduğunu anladim şimdi ne yapmam gerekiyir ekran kartıyla birlikte pc format mı yoksa ekran...
  18. M

Mi 10 vs iphone 11 Hangisi daha iyi

PUBG oynuyuyorum ,fotoğraf çekiyorum önceliğim oyun olmak üzere mi 10 mu iphone 11 mi daha iyi bir öneriniz var ise lütfen yazın.Şimdiden teşşekkürler.
  19. M

70 TL kulak içi kulaklık önerisi

Kablolu 70tl kulaklık önerisi lütfen hem müzik hem oyun için lağzım
  20. M

Aliexpress kulak içi

Arkadaşlar hem müzik dinlemek hem kyun oynamk için kullanilır mı ? Ses kalitesi nasıl ? Daha iyi öneriniz var ise yazın lütfen aliexpress de 20 TL ye satılıyor başka ucuz iyi kulaklık varsa lütfen söyleyin
Top Bottom