Arama sonuçları: *

1. Z

10 bin TL bütçe ile laptop önerisi

İnşaat mühendisliği okuyacağım 10 bin TL bütçem var otun bilgisayarıda olur az çok oyun oynayan birisiyim
  2. Z

300 TL bütçe ile spor ayakabı önerisi

2 yıl kadar idare edecek bir ayakabı önerisi bekliyorum Aklımdaki modeller Nike Puma Hummel Newbalance Skechers Reebook
  3. Z

Öneri Xiaomi Mi 10T (8 GB) vs. Poco X3 NFC (128 GB)

Mi10 T tokatlar
  4. Z

İnstagram lycris sayfam için isim önerisi

Arkadaşlar instagramda lycris tarzı editler paylaşmak için hesabım var gçfakat isim belirleyemedim yardımlarınızı bekliyorum
  5. Z

3000 bin TL bütçe ile smart TV önerisi

Arkadaşlar yeni eve geçiş yaptım evin tek eksiği televizyon çok film izleyen birisiyim 120 ekran ve üstü televizyon önerir misiniz?
  6. Z

İnstagram sayfa adı önerisi

50 bin takipçili bir hesabım var edit sayfasına dönüştürmek istiyorum k. Adı öneriniz varmı
  7. Z

Gta 5 oynatır mı sistemim

açar fakat çok düşük fps şerde takıla takıla yada düşük çözünürlükte kötü grafik kalitelisi ile oynarsın
  8. Z

RTX 3090 ve 5950X sistem toplama

Sanki pc hocası forumunda da paylaşmıştın böyle bir post
  9. Z

Araç boyama ne kadara maal olur

Tofaş murat 131 marka araca sahibim komple boyatmak için ne kadar gözden çıkartmak gerekir
  10. Z

pioneer teyp klasör değiştirme

arkadaşlar pioneer teyp sahibim usb belleğimde 1000 tane şarkı mevcut 1000 tane şarkı içinden tek tek şarkıya veya sanatçıya geçmek çok zor oluyor usb bellek içersinden sanatçı sanatçı klasöre ayırsam teyp ten direk klasörü seçip dinleme imkanım olurmu
  11. Z

Öneri Her Bütçeye Uygun Toplama Sistemler

ozamanların fiyatına göre yine çok pahalı toplamış
  12. Z

hacı konu eski olmasına rağmen çok fahiş fiyatlarda sistem toplamışsın 1611424189 aynen
  13. Z

Monster''ın Ekranları Hakkındaki Şaşkınlığım

25ms mi oha 5 yıl önceki monitörüm 4 ms bu nasıl 25 ms olabiliyor
  14. Z

üst seviye sistem olmamış gibi
  15. Z

5000 TL Televizyon Önerisi

bende arayış içerisindeyim konuyu takipte olacağım
  16. Z

Pi Network / Pi Coin

benim kafama pek yatmıyor 3 haftadır kazım yapıyorum amaçlarını anlamış değilim 1611423826 Telefon doğrulamasını nasıl yaptınız acaba
  17. Z

İnceleme Razer Deathadder V2 MINI!

çok iyi bir inceleme olmuş 1611423746 bu fiyata daha iyileri alınabilir diyebilirim
  18. Z

Hayvanlar Alemi diye konu başlığı olabilir

mantıklı aslında bilgi sahibi olan veya bilgi edinmek isteyen arkadaşlar konularını açıp bilgi sahibi olabilirler elbet hayvanlar ile ilgili tecrübesi çok arkadaş vardır
  19. Z

Türkçe Pop müzik arşivi nereden bulabilirim

arabamda dinlemek için Türkçe pop remix yada türkçe pop şarkılar arıyorum tek tek indirmek çok uzun sürüyor direk +100'lü arşivler var mı link atarsanız sevinirim
  20. Z

Murat 131 modifiye önerisi

16 bin TL ye aldım 1610999198 Sağolun Allah razı olsun
Top Bottom