Arama sonuçları: *

1. Splenari

Yardım Superbox kişiye kota sınırı koyma

Merhabalar, kykda kaldığığım için "GSB Wifi" çok mükemmel çalışıyor(!) Ancak yetmediği için superboxa ihtiyaç duyduk ve aldık kullanıyoruz. Ortak aldığımız için ip adresine sınır koymak istiyorum 250gb yi 2 ye bölüp bu cihazdan maksimum şu kadar internet kullanılsın şeklinde. Modem arayüzü de...
  2. Splenari

Yardım SODIM 2400MHz cl17 vs 2600MHz cl19

HP 15-EC0020NT 1661591647 SK Hynix HMA851S6JJR6N-VK
  3. Splenari

Hayır 16gb alacağım. İleride abimden 16gb ram geleceği için 16x2 yapacağım ancak şu anda 16 alarak 16+4 ile 20 gb yapmak istiyorum. Ancak hangi değerleri alsam bilemedim. 1661550931 Bende böyle biliyorum ancak aynı MHz değerine sahip rami alınca cl yüksek oluyor. Düşük cl alınca MHz farklı...
  4. Splenari

Selamlar, laptop bilgisayarımda 4x2 8gb 2666MHz cl17 ram var ve 16 gb ram ekleyeceğim. Ancak 16GB 2400MHz cl17 mi yoksa 2600MHz cl19 mu almalıyım karar vermedim. 2666MHz cl17 bulamadım. Şimdiden teşekkürler.
  5. Jelatini Açılmamış Orijinal Airpods2

İstanbul Jelatini Açılmamış Orijinal Airpods2

Ürünü çekilişten kazandım. Çekiliş kanıtları mevcut. Zaten seri numarasını sitesine girince garantisi çıkıyor. Pazarlık yapılabilir.
  6. Splenari

Çözüldü✓ Rx 6600 Alt Tab Yatay Karıncalanma

Aynı sorunu yaşıyordum bende tamamen driver ile alakalı birde pencereli tam ekranda ise oyun normal tam ekrana almayı dene.
  7. Splenari

Yardım 2.El Ürün Faturası Değişikliği

Anladım. Yeni faturayı ürünün satın alındığı firma mı kesmeli yoksa ürünü satın alacağım kişi kesebilir mi? Bir site, bir şey yardım ile?
  8. Splenari

Yardım 2.El Ürün Faturası Değişikliği

Dostlar selamlar, İnternetten tanıştığım bir arkadaştan airsoft tabanca satın alacağım fatura v.s mevcut ancak ilgilenenler bilir airsoft tabanca taşırken fatura da yanında bulunmalı. Faturası benim adıma olmadığı zaman da bir anlamı kalmıyor. Şimdi gelelim soruya. Bir ürünün kayıtlı...
  9. Splenari

Çözüldü✓ Amazon Müşteri hizmetlerine bağlanmıyor

Bekleyin bağlanacaktır.
  10. Splenari

Yardım 1 Saniyeden kısa, 1 kere gelen Bip-Bup arası ses

Dostlar iyi forumlar, direk konuya giriyorum. Herhangi bir şey indirip zarar verecek bir durum yapmadım 2 3 gündür başlıkta belirttiğim gibi 1 saniyeden kısa yada 1 saniye süren 1 kere bip bup arası bup'a daha yakın bir ses geliyor ve bu anda bilgisayar takılıyor. Laptop'a taktığım çoğaltıcının...
  11. Splenari

Eski bilgisayarıma ekran kartı takacağım, destekler mi?

İlgilendiğin için teşekkür ediyorum sağ ol :)
  12. Splenari

:)) Modeli QUAQE LC 8350MX ek güç girişinden kastın nedir?
  13. Splenari

Ekran kartının seçmediğini bende biliyordum ancak sağda solda anakart sıkıntı çıkartabilir diye bir duyum alınca sizlere sorayım dedim. 2 gün apex, blazing sails takılıcaz sonra geri gidecek çok sıkıntı yaşanır mı? 1655333007 Teşekkürler :)
  14. Splenari

Dostlar selam, i7 860 işlemcisi olan pegatron ıpmıp rev 1.02 anakart eski püskü bir bilgisayarım var. Arkadaşım buraya doğru gelirken ekran kartını getirecek geldiğinde ufak takılabilelim diye. Ekran kartı GTX 1050 Bu sisteme takılabilir mi? anakart ve işlemci destekler mi?
  15. Splenari

Ana Konu Donanım Arşivi Yeni Sistem - SATIŞTA!

Elimdeki laptopa acil bi alıcı bulsam direk yeni sistemi alıcam ama nerdee bizde o şans :(
  16. Splenari

WTCN-POWER vs D.A G5

direk yeni çıkan g5 alıcı olsa elimdeki laptopu satıp direk onu alıcam
  17. Splenari

12.000 butcem var laptop onerir misiniz

Dostum elimde 11-12k ya verebileceğim tam 11 aylık bi laptop mevcut tertemiz hiç bir sıkıntısı yok hp 15-EC0020NT modeli bu özellikleri içinde link veriyorum https://www.epey.com/laptop/hp-pavilion-gaming-15-ec0020nt-9et67ea.html eğer düşünürsen iletişime geçebiliriz tertemiz olmasa bu fiyata...
Top Bottom