Arama sonuçları: *

1. Bulkyapanobez

Askerlikte 2. Altı ay

Anlık olarak Hatay'da askerdeyim alay'da santralde görevliyim. 2. Altıncı ayı düşünüyorum fakat nedir nasıldır tam bilmiyorum ortasında feshedip gitme imkanım var mı veya kalmaya değer mi.
  2. Bulkyapanobez

Kız arkadaşa geçmişi doğum günü hediyesi

Dün bir kız arkadaşımın doğum günüydü ve unuttum. Biraz içerledi kendisi ve hediye almaya karar verdim. Kafamda kum saati ve altına zamanla ilgili bir söz yazmak geldi ama sözü bulamadım. Ürün Linkini bırakıyorum. Sözü ne yazsam bulamadım veya varsa başka hediye önerisi fikirlere açığım...
  3. Bulkyapanobez

Tüm dosyalarda hata alıyorum

İyi günler, pc e ne yüklersem yükleyeyim sürekli hata alıyorum buna steam valorant discord dahil. Rar'dan dosya çıkarırken istisnasız hata alıyorum. Ekran görüntülerini attım.Dün olmaya başladı sabah sistemi formatladım fakat yine aynı
  4. Bulkyapanobez

01/02/2024 askerlik sınıflandırması

Bu gün seçim ve sınıflandırma günü açıklandı mı açıklanmadı mı bilmiyorum çünkü sabahtan beri sisteme giriş imkansız. şahsen içimden 7 Mart geçiyor ama umarım 8 Şubat çıkar. Düzenleme: açıklandı ama giriş imkansız gibi deniyorum 10 dakikadır Düzenleme: arkadaşa kara harp okulu çıktı :) Ben hâlâ...
  5. Bulkyapanobez

Yardım Rtx 4070 montaj yardımı

Dün 2. El sistem aldım ve montajı hoşuma gitmedi için söktüm ve tekrar topluyorum. Eski arkadaş psu'dan 2 tane PCl kablosu çıkartıp çoklayıcı ile bağlayıp ekran kartına takmış. Sormak istediğim soru tek PCl kablosundan 2 ayrı PCl girişi var çoklayıcı bunlara taksam sorun olur mu ? İlk görsel...
  6. Bulkyapanobez

27 inch Curved monitör tavsiyesi

27 inch Curved monitör arıyorum FPS ve hikayeli oyun oyuncusuyum. 144 Hz + ürün tavsiyesi çok iyi olur. Bir kaç model baktım fakat kronik sorunlu olunca danışma kararı aldım şimdiden teşekkürler. Bütçe 5 en baba 6
  7. Bulkyapanobez

6k bütçe ile Ekran kartı anakart ve işlemci

2 el veya sıfır sistem topluyorum elimde olan parçalar gskill 3200 mhz 8x2 ram,650w psu ve kasa. ekran kartı,anakart,işlemci ve depolama kaldı ne alabilirim ? @MuratTheFounderOfGariban
  8. Bulkyapanobez

Fit station üyelik iptal etme sorunu

16-10-2023 de 2750 almış olduğum 3 aylık üyeliği 14 günlük iade hakkım doğrultusunda iade etmek istedim. Bu gün de dahil 10 günlük üyeliğim var ve bu süreçte salona 2 kere giriş yaptım. Sözleşmede ye sözleşmeyi imzaladıktan sonra 14 gün içerisinde üyeliğini iptal edebilir. Bu durumda...
  9. Bulkyapanobez

Yardım Sıvı soğutma sıvı değişimi

Elimde 4 yıldır kullanmış olduğum bir sıvı soğutma var. Artık zamanını dolduruyor gibi ve son şansım olarak içindeki sıvıyı değiştirip denemek istiyorum. O şekilde çalışırsa kullanmaya devam edecem eğer çalışmazsa da çok problem değil. Sıvı olarak ne almam gerekiyor nasıl koyuluyor ne kadar...
  10. Bulkyapanobez

Yeni ram aldım ne yapmam lazım

İyi günler, Corsair Vengeance RGB pro 8x2 model ram aldım ve elimde g-skill 8x2 ram var. Anakar Asus tuf b450m gaming ve 4 ram slotlu. Şuan tüm ramler takılı fakat PC sadece 2x corsairi görüyor tüm ramlari görme gibi bir şansım yok mu ?
  11. Bulkyapanobez

7-8 bütçe ile bisiklet önerisi

İyi günler hem şehir içi hem uzun yolda kullanabileceğim bir bisiklet arıyorum. Şehir içi derken asfalt harici yol da olacağı için ince lastikli ne yazık ki pek tercihim olmuyor. Önceki bisikletim corelli snoop 5.0'dı memnundum sattım fakat şimdi o bile 7k bandında çıkınca alternatif daha iyi...
  12. Bulkyapanobez

Yemek sepeti kuryeligu

İyi günler, anlık olarak sigortalı şekilde çalışıyorum ve işim erken bitiyor düzenli olarak geriye vaktim kalıyor bu vakitte Yemeksepeti kuryeligi yapmak istiyorum. Başvuru yaptım fakat şahıs şirketi adresi dediğimiz olay nedir oraya ne yazmam gerekiyor?
  13. Bulkyapanobez

Vücut geliştirme ve Steroid

Evet 2 yıllık aktif doğal spor geçmişinden sonra yarışma niyetiyle kur kullanmaya başlıyorum. İnkâr edeceğim bir şey yok bu gün itibariyle başladım kullanmaya,olan şeyleri sorunları gelişmeleri hepsini burda paylaşmayı planlıyorum. Sorusu olan merak ettiği bir şey olan sorabilir. Antrenör...
  14. Bulkyapanobez

Yardım Kasa fanın RGB sorunu

Tüm fanlar aynı renk yanıyor bir tanesi böyle duruyor ilk baştaki LED diğer fanlar neyse o renk yanıyor ama devamı böyle değil bu yeşil olan yer sürekli değişiyor
  15. Bulkyapanobez

Rehber Hangi Supplament Ne İşe Yarar ?

İyi günler,artık sosyal medya ve kız arkadaşından ayrılanlar sayesinde Vücut geliştirme bayağı yaygın hale geldi. Haliyle supplament tüketimi de artıyor. Rehber başındaki şahsi tavsiyem Spor başlangıcındaki ilk üç ay herhangi bir supplament kullanılmaması...
  16. Bulkyapanobez

Yardım TürkNet sürekli bağlantı kopması

Çok uzun zamandır böyle wi-fi ile bağlıyım bazen bağlantı gidiyor ve tekrar bağlanmaya çalıştığımda ya kayıtlı diyor ya da ağ listesinde hiç gözükmüyor. Bu sadece telefonda değil bilgisayarda da aynı şekilde. Müşteri hizmetlerinj arıyorum bir sorun gözükmüyor diyorlar
  17. Bulkyapanobez

Yardım Sıvı soğutma kablo bağlantısı

Elimde sıvı soğutma var ve bağlantılarını tam anlayamadım her parçanın fotoğrafını atıyorum yardımcı olabilecek varsa
  18. Bulkyapanobez

PC son parçası klavye

İyi günler, https://forum.donanimarsivi.com/konu/5000-TL-2-el-sistem-alinir-mi.751140/ Buradaki sistemi aldım yarın elime geçiyor Mausem razer bassilix hyperspeed wireles Kulaklık steelseries artics 1 wireless Bir tek klavye kaldı klavye bakımından 60% ve mümkünse RGB bir klavye düşünüyorum...
  19. Bulkyapanobez

5000 TL 2. El sistem alınır mı

İyi günler tanıdık biri sistem satıyor 2. El 5000 TL Asus Tuf B450M Ryzen 5 2600 Markasını hatırlamadığım sıvı soğutma Sapphire Rx 5500Xt AOÇ 75hz 1 MS 8x2 16 GB 3000 MHz ram Hepsi dahil 5000 TL, ilerde teker teker parça yükseltimi yapacağım bu fiyata alınır mı ?
  20. Bulkyapanobez

30k adım için ayakkabı önerisi

İyi günler,işim gereği günde ortalama 26k adım atıyorum ve ayakkabım eskidi. Yeni bir ayakkabı arayışındayım. Yürürken rahat ve hafif olması önemli koşu ayakkabısı rahatsız edebilir. Bütçe duruma göre artabilir
Top Bottom