Arama sonuçları: *

1. B

Casper Excalibur mu Acer nitro 5 mi

Yaklaşık 2 hafta önce bende bu iki laptop arasında kaldım ramların ddr5 olması ve ekran kartı wattının 140 watt olmasından dolayı acer nitro 5 i seçtim. Dış malzeme kalitesi olarak göze pek hoş gelmiyor ama performans bakımından gayet iyi performans veriyor. Soğutma konusunda başarılı olduğunu...
  2. B

35k bütçe laptop önerisi

45w
  3. B

MSI CYBORG 15 A13VF-893XTR vs MSI CYBORG 15 A13VF-892XTR

İki laptop arasında bir fark göremedim acaba bilmediğim birşeymi var aradaki fiyat farkı neyden kaynaklanıyor ve hangisini almalıyım. https://app.hb.biz/4oEdvrP5V5h2 https://app.hb.biz/avyEfcfWZAQY
  4. B

3000 tl toplama pc öneri

3000 tl ye toplama pc önerilerinizi istiyorum amd olursa sevinirim
  5. B

AsusB350 m a VS rog strix Z270-ı

Bi öneri verseniz hangi sistem daha iyi olur
  6. B

CS:GO SEÇKİN HESAP

Oyunda 21 seviye olunca otamatik seçkin oluyorsun ama exp kısıtladığı için aşırı zor seviye atlanıyor Seçkimin ayrıcalığı sende sadece seçkinlerle eşleşiyorsun bundan dolayı hile gelme olasılığı azalıyor ve düşen skin v.b daha fazla düşüyor yani oyuna 77 TL verince zevkinde çok Bi değişiklik...
  7. B

AsusB350 m a VS rog strix Z270-ı

AsusB350 m-a ryzen 5 1600x mi Asus rog strix Z270 i 7 7. Nesilmi
  8. B

Asus B350M mi Z270 mi?

İntelde i7 7.nesil düşünüyorum Amd de ise 1600 x sence hangi sistemi kurmalıyım
  9. B

Aorus Pro Anakartta WiFi ozelligi var mi?

Epey.com dan anakart ın tüm özelliklerine bakabilirsin
  10. B

Asus B350M mi Z270 mi?

Asus b350m a mı Asus rog strix Z270-ı mı
  11. B

Donanım Arşivi'ni Tercih Etme Sebebiniz Nedir?

Kendisinde kullanıcı olduğundan dolayı bizim gözümüzden yorumluyor
  12. B

Donanım Arşivi'ni Tercih Etme Sebebiniz Nedir?

Ne zaman bir şeye ihtiyacım olsa pat kanalda videosu var
  13. B

Modem biraz uzakta kalıyor mecburen ama bana wifi sinyal artırıcı önerir misiniz? herkee çok teşekkür ediyorum

https://www.google.com/shopping/product/9057619852978690153?q=Modemsinyal+g%C3%BC%C3%A7lendirici&client=ms-android-huawei-rev1&sa=X&biw=360&bih=598&tbs=vw:l,ss:44&sxsrf=ALeKk01EeC3s-pBoyc0k5qDY0cf9TZ1gNg:1586384016104&prds=epd:13907857059087207334,paur:ClkAsKraXz4dzpYZz5Yz9rWZmZBtSVUnxSzznMrCeYf9...
  14. B

Gaming kulaklık çalışır mı?

Kulaklık çalışırda mik çalışırmı bilmem
  15. B

Youtube Çözünürlük Sorunu

Youtube güncel değilse yapabilir bu sorunu yada telefonu sıfırlamaya denedinizmi
  16. B

Valorant, CS GO'yu Geçebilir mi?

Valorant daha beta sürümünde riot yine bir şey yapıp pay to win e çevirir oyunu
  17. B

Kullandığım SSD çok yavaş Bozukmu ?

Büyük olarak öyle olabilir yeni teknolojide hafıza kartları bile uyarı veriyor hız düşük diye eğer windowsunuz ssd ye kuruluysa birde harddisksiz deneyin
  18. B

PSU den gelen ses

Kullanacağı güce göre hızlanıp uavaşladığından hızlanınca fan bir yere takılıyorsun falan Psu içindeki fanı değişebilirsin
  19. B

Olabildiğince ucuz psu lu kasa önerisi psu 550w civarlarında da yeter

Bulunduğun bölgede letgo ilanlarına bak Psu a kolay kolay bir şey olmaz letgo dan ucuza alabilirsin bence
  20. B

Yardım Bu parçalar ne kadar enerji harcar

Epey. Com dan ne kadar güç kullandıklarını bakabilirsin
Top Bottom