Arama sonuçları: *

1. H

Yeni nesil bilgisayar toplama

Son rütuş böyle, ne düşünüyorsun?
  2. H

Sistem topladım, rütuş yapmamda yardımcı olur musunuz?

Selam dostlar, kabaca şöyle bir şey topladım; RAM: Corsair vengace 2x16 5600MHz Anakart: MSI Pro X670-P İşlemci: 7 7700X Ekran Kartı: RTX 4070 Gaming X Trio SSD: Samsung 990 Pro 1TB PSU: MSI MPG A850G PCIE5 veya PSU: MSI MAG A750GL İyi mi kötü mü bir yorum yapabilir misiniz? Eksikleri neler...
  3. H

Güzel yazın için teşekkür ederim kanka ancak bir kaç sorun oluştu kafamda; 16gb ramin yeterli olacağını düşünüyor musun? Yazdığın ssd 5x4 mü? 4070'yi 4070ti ile değiştirirsem diğer parçalar aynı mı kalacak?
  4. H

Herkese merhaba. Masaüstü bilgisayar toplayacağım fakat donanımsal anlamda hiç tecrübem yok. Ekran kartı 4070 veya 4070 Ti (ASUS veya MSI) olan ve işletim sistemi AMD Ryzen olan bir sistem dizme konusunda yardımcı olabilir misiniz rica etsem?
  5. H

Hyperx Cloud 2 Wireless Vs Logitech G733

Herkese merhaba. İki kulaklık arasında kaldım. Hyperx cloud 2 wireless ile logitech g733. Artıları ve eksileri üzerinden değerlendirmeme yardımcı olur musunuz?
  6. H

yüksek hz monitör bakıyorum

sistemi monitör ile dizeceğim. minimum 3070-2080 ve üstü ekran kartına sahip olacak
  7. H

yüksek hz monitör bakıyorum

herkese merhaba. valorant, cs, r6, fortnite, pubg gibi fps türünden nişancılık oyunlarını çok üst seviyelerde oynuyorum. (misal valorant radiant, cs go global elite) monitörümde oluşan teknik bir sorundan ötürü kullanılamaz hale geldi ve yüksek hz li monitör arayışına geçtim. fakat sadece fps...
Top Bottom