Arama sonuçları: *

• Users: hhades
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. hhades

Sea of Thieves Arkadaşı Arıyorum

Merhaba. Kısa bir süre önce Sea of Thieves'a başladım fakat oyun tek kişi pek zevkli değil, oynamayı bilen birileri varsa beraber oynamak isterim.
  2. hhades

Bilgisayarım İnanılmaz Yavaşladı

Merhaba. Son iki günde bilgisayarımda ciddi bir yavaşlama söz konusu, açılmakta bile zorlanıyor sebebini bir türlü öğrenemedim. Virüs taramasıda yaptım ama herhangi bir şey bulamadım yardımcı olacak var mı ? Ekran Kartı: rtx2060 İşlemci: İntel 10400F Discord'dan yardımcı olacak varsa eğer...
  3. hhades

Oyuncu Arkadaş Arıyorum

Merhaba arkadaşlar bir çok oyun oynuyorum ama çoğunda yalnızım ve kendime beraber oyunlar oynayabileceğim samimi ve olgun arkadaş arıyorum, yaşım 18 bu arada.
  4. hhades

Yardım Valorant TR'ye hesap aktarma

Valorant hesabım EUW sunucusuna bağlı ama aynı zamanda TR'de oynayabiliyorum, bir siteden vp alacağım ama sadece TR sunucularında geçerli diyor alırsam kullanabilirmiyim yoksa hesabı TR'ye aktarmam gerekir mi ?
  5. hhades

Öneri 50 TL altı oyun önerileri

50 TL'ye veya daha ucuz bir fiyata güzel oyun arıyorum.
  6. hhades

Öneri 60 TL Strateji RYO oyun önerisi

Arkadaşlar oyun alacağım fakat kararsızım, aradığım tür strateji türünde oyunlar bu konuda önerilerinizi bekliyorum.
  7. hhades

Oyunda ani droplar oluşuyor

Arkadaşlar 1 sene önce yeni pc aldım son zamanlarda oyunda ani droplar oluşuyor ve belli bi süre oyun gelmiyor nedeni ne olabilir ?
  8. hhades

Öneri 300 TL işlemci soğutucu önerileri

Arkadaşlar yeni bir CPU soğutucu almayı düşünüyorum, bütçe maksimum 300. Buna göre bir şeyler önerebilir misiniz?
  9. hhades

Öneri Ortalama işlemci sıcaklığı ne kadar olmalı ? (Oyun Esnasında)

İşlemci sıcaklığı ortalama ne kadar olmalıdır ?
  10. hhades

Öneri Max 40 TL'ye oyun önerisi

Arkadaşlar elimde 40 TL var bütçeye uygun kaliteli oyunlar önerir misiniz? ?
  11. hhades

Çok acil bir konu başkası bilgisayarıma erişti

Arkadaşlar az önce bilgisayarımda takılırken biranda başkası kontrol etmeye başladı bildiğiniz kafasına göre takıldı hemen pc yi kapattım bu nasıl olmuş olabilir ne yapabilirim bu konu hakkında ?
  12. hhades

Öneri Max 200 TL'ye oyun önerileri

Arkadaşlar 200 TL'ye güzel sarıcak hikayeli oyun veya oyunlar önerir misiniz? ?
  13. hhades

Öneri 1000 TL ye kadar kasa önerileri

Beyler sistemime yeni kasa almayı düşünüyorum bütçe max 1000 TL güzel bişeyler önerirseniz sevinirim.
  14. hhades

Sık elektrik kesintisi bilgisayara zarar verir mi ?

Arkadaşlar oturdum caddede son zamanlarda sık sık elektrik kesintisi olmaya başladı bu bilgisayara zarar verir mi ?
  15. hhades

Sistemim aşırı sesli çalışıyor.

Arkadaşlar bilgisayarımda oyun oynarken genelde büyük oyunlarda sistemim çok sesli çalışıyor sıcaklık değerlerini kontrol ediyorum normal gözüküyor tam olarak nedenini anlayamadım işlemciden geldiğini düşünüyorum ne yapabilirim ?
  16. hhades

Yardım İşlemci oyun oynarken çok sesli çalışıyor

Beyler işlemcim çok sesli çalışıyor her oyunda olmasada sistemleri zorlayan oyunlarda oluyor bi sıkıntı çıkar mı bilginiz var mı ? İŞLEMCİ ; İNETL CORE İ5-10400F
  17. hhades

Kız arkadaşıma sevgililer gününde ne alabilirim ?

beyler sevgililer günü geliyor kız arkadaşıma hediye olarak bişeyler önerir misiniz? ?
  18. hhades

Öneri Watch Dogs Legion almaya değer mi

Beyler Watch dogs legion almayı düşünüyorum sizce değer mi nasıl bir oyun ?
  19. hhades

Sohbet edelim dostlar gececiler

hadi güzel bi sohbet edelim arkadaşlar sıkıldım
  20. hhades

Öneri Bu site sizce güvenilir mi ?

arkadaşlar bazı oyunların oldukça ucuz olduğunu gördüm bu sitede ve acaba güvenilir mi diye düşünüyorum sizin bi bilginiz var mı bu siteden oyun alınır mı ? https://www.playstore.com/ https://www.playstore.com/ https://www.playstore.com/
Top Bottom