Arama sonuçları: *

1. ozgur_m3

bu 2. el PC alınır mı ?

hocam bende fx 6300 var cooler master gaia 2 soğutucu var boşta 28 derece yükte en fazla 60 gördüm
  2. ozgur_m3

Sahibinden de kendini aşırı zeki sanan arkadaş

piyasa acayip derecede gereksiz bir biçimde fırladı 4-5 ay önce 450-600 tl ye kadar gtx 1050 bulabiliyordum fakat şuanki durum pek içaçıcı değil
  3. ozgur_m3

G41 Foxconn anakartı

anakartın modelini googleye yazarak cpu support listesine bakabilirsin 1596829453 arkadaşım bide benden sana bir öneri hemen hazıra konma önce araştır yine bir bilgi edinemediysen öyle sor hazır bilgiye alışmayalım
  4. ozgur_m3

windows 10 cpu frekans ayarı

merhabalar arkadaşlar sistemim şudur: amd fx6300 işlemci msi 760 gm p23 anakart kingston 2*8 gb 1600 mhz ram amd radeon hd 5570 1gb ekran kartı sorunum şudur arkadaşlar bilgisayara w10 kurulu sistemi ilk açılışta normal frekansında çalışıyor 3.50-3.80 ghz civarı fakat ne zamanki bir oyuna...
  5. ozgur_m3

Yardım Anakartın arızası nedir ?

elimde farklı ekran kartı yok maalesef :(
  6. ozgur_m3

Yardım Anakartın arızası nedir ?

merhaba arkadaşlar elimde asus m5a97 rev 1.0 anakart var erkan kartı ram harddisk psu işlemci sağlam bundan eminim sorunum şu ki karta start veriyorum egzoz fanı işlemci fanı dönüyor fakat ekran kartı fanı dönmüyor ekrana görüntü gelmiyor ikinci slota takınca arada ekran kartı fanını döndürüyor...
  7. ozgur_m3

Hangi İnterneti sağlayacısını kullanmalıyım

dostum en sağlıklısı firmaları arayıp oturduğun bölgenin kaç megabit internet desteklediğini öğrenmektir ona göre en yüksek megabiti sağlayan firmaya abone olmanı öneririm
  8. ozgur_m3

Bu PSU alınır mı??

zalman çok sağlam bir markadır bende de zalman zm-500 lx modeli var gayet sessiz çalışıyor ve 12 volt kanalından güzel akım veriyor güzelden kastım yüksek akım veriyor 12 volttan ne kadar akım verirse o kadar iyidir
  9. ozgur_m3

Firefox %50 cpu kullanıyor

Merhaba arkadaşlar önceden google chrome kullanıyordum açık olmadığı halde işlemlerden bakınca açık olduğunu ve işlemcinin %50 sini kullandığını gördüm daha sonra mozilla firefox indirdim ve aynı sorun firefoxtada var bilgisayarı ilk açtığımda yine arka planda çalışıyor bende görev...
  10. ozgur_m3

Dolar 6.4 olmuş pc alınmaz bu zamanda

düşeceğini sanmıyorum
  11. ozgur_m3

Anakartın sorunu nedir ?

hocam ram ve ekran kartı sağlam fakat elimde fx işlemci açacak am3+ anakart yok yakın çevremdede kimsede yok böyle kalakaldım 1 aydır sistemsizim 250 tl ye aldım kartın dış görünüşünde sıkıntı yoktu eve geldim anakart arızalı adamı aradım iade yaparız rahat ol falan dedi aradan 3 hafta geçti...
  12. ozgur_m3

Anakartın sorunu nedir ?

anakartta buzzer yok işlemci ısınmıyor
  13. ozgur_m3

Anakartın sorunu nedir ?

yamuk pin yok
  14. ozgur_m3

Anakartın sorunu nedir ?

onuda denedim hocam maalesef olmadı
  15. ozgur_m3

İnternetten Nasıl Para Kazanabilirim?

ben 4-5 aydır bilgisayar parçası alıp satıyorum cebim parasız kalmıyor en azından ne çok az para geliyor ne çok fazla
  16. ozgur_m3

ABDULLAH BEYİN 5299TL TOPLAMA PCSİ

hocam iki üç güne toz olur
  17. ozgur_m3

SİSTEMDE UYUMSUZLUK VAR MI?

Anakartı B450-M den yana tercih edebilirsin biraz daha ileri dönük olur
  18. ozgur_m3

Bu fiyata Asus rtx 2060 alınır mı?

hiç düşünmeden alınır hemde indirim var vatanda paran varsa bas hocam affetme :)
  19. ozgur_m3

Anakartın sorunu nedir ?

biosu nasıl sıfırlayacağım hocam biraz daha açabilirmisin
  20. ozgur_m3

Anakartın sorunu nedir ?

hocam ekran kartı çalışmıyor sistem açmıyor ekran kartıda sağlam
Top Bottom