Arama sonuçları: *

1. CAN173

indirme hızım torrent te çok düşük

o nasıl oluyor hocam
  2. CAN173

sizin dediğiniz ayarları yaptım zaten hocam yinede aynı
  3. CAN173

yaptım ama 300 kb den 500 e çıktı normalde gta indirirken 2mb ile indiriyordum
  4. CAN173

normalde 2mb/s indiriyorum ama torrent te 400kb geçmiyor lütfen yardım edin
  5. CAN173

PES 21 YÜKLEME BAŞARISIZ HATASI

oyuna girince böyle bir hata alıyorum bypas yaparak indirdim oyunu
  6. CAN173

çözdüm arkadaşlar

kendime hadron hd 302 gamepad aldım driverını yüklememe rağmen kol titreşimi yok yardım
  7. CAN173

faremin driverını bulamıyorum

farenin modeli bu Razer DeathAdder Essential driverın doğru olduğuna emin misiniz hocam
  8. CAN173

öyle yapınca yinede çıkmıyor
  9. CAN173

https://www.hepsiburada.com/razer-deathadder-essential-gaming-mouse-rz01-02540100-r3m1-p-HBV00000JFY3D?magaza=Zonebilişim bu farenin driverını bilen varsa yardımcı olursa sevinirim
  10. CAN173

pes 21 analig oyuncu öneri

pes 21 ana lig oynuyorum yeni başladım daha transfer bütçem 6 milyon € yıllık maaş bütçem 600 bin € gelecek vaat eden oyuncu önerilerinizi bekliyorum
  11. CAN173

instagram hesabıma giremiyorum

böyle bir hata alıyorum sadece bilgisayar ve telefondan giriyorum kurtarmak için SMS olarak kod gönderiyor ama SMS gönderdiği telefon numarası artık kullanımda değil yardım edin
  12. CAN173

Pc klavyeyi algılamıyor

gamepad almıştım driver yükledim titreşim için ama sonrasında PC klavyeyi algılamamaya başladı ekstra gamepad te slgılanmıyor
  13. CAN173

PC klavyeyi algılamıyor yardım

gamepad almıştım driver yükledim titreşim için ama sonrasında PC klavyeyi algılamamaya başladı yardım edin
  14. CAN173

GTA 5 AÇILDIKTAN SANİYELER SONRA DURUYOR

gta 5 i açıyorum polis sirenleri gözüküyor ama 1 2 saniye sonra GTA V çalışmayı durdurdu diyor lütfen yardım edin DX değerini 0 yaptım olmadı oyunu doğruladım olmadı epic games ten ücretsiz indirdim
  15. CAN173

Yardım GTA 5 AÇILIRKEN DURDURULUYOR

o nasıl olacak hocam
  16. CAN173

Yardım GTA 5 AÇILIRKEN DURDURULUYOR

epic games ten ücretsiz şekilde gta 5 almıştım normalde sorunsuz çalışıyordu ama az önce açmaya çalıştığımda şöyle bir hata aldım bunun çözümünü bilen varsa yardım ederse çok sevinirim
  17. CAN173

40 TL bütçe ile gamepad öneri

bütçem 40 TL uzun ömürlü sıkıntı çıkarmayacak gamepad lazım şimdiden teşekkürler
  18. CAN173

HADRON Hd302 alınır mı? ?

pes oynamak için gamepad arıyorum benim bulduğum bu sizce alınır mı ayrıca eğer daha iyi tavsiyeleriniz varsa belirtebilirsiniz şimdiden teşekkürler...
  19. CAN173

Ücretsiz pc oyunu önerisi

team fortress 2
  20. CAN173

yeni HDD takınca format atmak gerekirmi ?

önerileriniz için teşekkür ederim arkadaşlar hepinize iyi günler
Top Bottom