Arama sonuçları: *

1. Kürşat K.T.K

Bu dolandırıcı mıdır?

Telefon numarası yanlış girilmiş olabilir sıkıntı yok bence
  2. Kürşat K.T.K

Bu dolandırıcı mıdır?

Korkulacak bişey yok kardeşim en kötü gelirse almazsınız olur biter
  3. Kürşat K.T.K

Kilo alamıyorum boy 1.70 kilo 45

Kilo almak çok basit günlük alman gereken kalori den 500 fazlasını alacaksın kilo almış olursun kısaca kalori hesabı yapacaksın atıyorum günlük 2500 alman lazım kilo almak için 3000 kalori alman gerekiyor 2500 den az alırsan hareket çok edersen kilo verirsin ya da olduğu yerde sayarsin
  4. Kürşat K.T.K

100.000 TL Sistem Tavsiyesi

Daha iyisini kur kardeşim buyur seni tutan yok 😄
  5. Kürşat K.T.K

7800x3d fiyatı nasıl bu kadar yükseldi

Almayın bosverin
  6. Kürşat K.T.K

Dairemdeki cat6yı baska daireye ek yapmıslar

Kırnet diye bişeymis söyledi
  7. Kürşat K.T.K

Bu kablo direk Cat6 internet kablosu binada bir ünite vs mi var bu kablo geliyor VDSL olsaydı yandaki VDSL portuna dsl kablosu takılırdi çünkü bu direk üniteden geliyor cihazdan evlere dağılmış olmalı firmanın altyapısı nasıl bilmiyorum ama ona benziyor çünkü kablo direk wan portuna takılmış bu...
  8. Kürşat K.T.K

Boş port yoksa sistemden altyapı yok bilgisi de çıkabilir hangi firma bu adını verebilirsin yasak vs yok
  9. Kürşat K.T.K

O kablo ona ait ise sadece onun kablosunu kullanmışlar demektir eğer binanın ise zaten yapacak bişey yok kendisi kendine yeni kaliteli hat çekecek hat derken kablo dedim zaten tabii ki aynı interneti kullanamazlar
  10. Kürşat K.T.K

Öyle bişey mümkün olmuyor modem hat bilgilerini girmeden İnternet erişimi mümkün olmaz bu yapılan yeni aboneye kablo çekmemek için çocuğun kablosundan ek almışlar devam etmişler bu da mevcut kablo üzerindeki gerilimi artırıyor parazitlenmeye , hat zayıflamasina yol açıyor yerinde olsam o kabloyu...
  11. Kürşat K.T.K

Böyle 2 tane konu gördüm sizce sebebi ne olabilir?

Dediğim gibi kontrol etmek lazım diğer oyunlarda bişey yok diyor demek ki oyunsal bişey var
  12. Kürşat K.T.K

Böyle 2 tane konu gördüm sizce sebebi ne olabilir?

Normalde vsync açık halde monitör un hertz değerine eşitlenir FPS ama kapattım diyor ekran kartı denetim masası ayarlarından belki birkaç ayar yapılabilir bakmak lazım oraya da
  13. Kürşat K.T.K

240 bin tl hıgh-end sistem

Ayn öyle bir lafım var benim " Kazandığım Şeyler İçin Ne Çok Sevinirim , Kaybettiğim Şeyler İçin Ne De Çok Üzülürüm." her şey olacağına varır
  14. Kürşat K.T.K

Benim beklentim öyle büyük şeyler değil önce sağlıklı olayım sonra hayatımı idame ettirecek kadar param olsun , sonra güzel huzurlu bir aile kurayım beklentim bunlar
  15. Kürşat K.T.K

Zaten zengin adamın ne işi var forumlarda gider eğlenir para yer eline telefon bile almaz 😊 bizim gibi buralarda vakit geçirmez dolu dolu yaşar 😂
  16. Kürşat K.T.K

Oha la 2 yıllık salon parasına raket mi alınır 😄 eğer yaptığın hobi veya iş sana değer katmıyorsa , seni geliştirmiyorsa , sana kazanç sağlamıyorsa bu kadar yüksek para vermek bana mantıklı gelmiyor he zenginsindir param vardır umrumda değil dersin eyw ama hayallerinde bir gerçeklik payı olması...
  17. Kürşat K.T.K

Benim yıllık salon ücretim 9 bin sadece beslenme pahalı oluyor onu da yapamıyorum 😄 para çok gittiği için hayır demem valla ama ben olsam vermezdim para filan 😂
  18. Kürşat K.T.K

Adamın zevki knka bişey diyemeyiz
  19. Kürşat K.T.K

Enteresan valla insan sıkılır ya sürekli PC ile nereye kadar benim için de TV önemli mesele evde sinema havasını çok severim demek ki sende PC yi böyle görüyorsun anladım
  20. Kürşat K.T.K

Yazık valla eğer onun için ise alt tarafı oyun ya nedir bu kadar paralar vermek anlamıyorum cidden he param var kime ne de derse sesim çıkmaz 😁 zenginin parası fakirin çenesini yorarmis
Top Bottom