Arama sonuçları: *

• Users: Rovi
  • Order by date
  1. R

Ekranın sol üst tarafında kırmızı bir çizgi var

şöyle bir çizgi her ekranda geliyor mikrofon işareti vardı yanında ctrl+shift+f10 yapınca mikrofon işareti gitti ama bu kaldı amd ile ilgili ama nasıl kapatılıyor bilmiyorum
  2. R

Çapraz ekran kartı tutucu

peki belirli bir ismi varmı dikey ekran kartı tutucu gibi araştırma yapmak için çapraz ekran kartı tutucu yazınca hiç bir sonuca ulaşamadım
  3. R

Çapraz ekran kartı tutucu

Yurt dışındaki instagram sayfalarında vs çokça gördüğüm ve almak istediğim bir aparat ama türkiyede bir türlü bulamadım linkini bilen varsa gönderirse çok mutlu olurum
  4. R

Yardım Sata ssd im eskidi ne yapmam gerekiyor Acil yardım

bugün bu uyarı ile karşılaştım (uygulama kaspersky) ne yapmam gerekiyor (ek depolama olarak kullanıyorum windows ve ana uygulamalar m.2 ssd de
  5. R

Forza 5 gizli noel baba ödülü

Şu şekilde 2 hediye geldi fakat ne markette nede garajımda yok bunlar nasıl alabilirim bunları .
  6. R

Custom sıvı soğutma önerisi

Merhaba. Ben kasama görsel açıdan katkı sağlamak amacıyla sıvı soğutma yapmak istiyorum. Parçalarım şu şekilde; İşlemci: Ryzen 5 5600. Ekran kartı: XFX RX 6800 XT 3X. Kasa: Gamepower Warcry. RAM: 8x2 Viper Elite 4400 MHz RGB. Anakart: MSI B550M VDH Pro Wi-Fi Ortalama 6 7 bin liraya kadar...
  7. R

5000 TL Direksiyon Seti Önerisi

2. El de mi o var 1694281527 Uzun süre oynayacağım
  8. R

5000 TL Direksiyon Seti Önerisi

5k bütçem var 2.el yada sıfır farketmez güzel kaliteli kriz geçirtmicek forza ETS 2 falan oynayacağım bir direksiyon istiyorum şimdiden teşekkür ederim
  9. R

2. El 2k monitör önerisi

Ucuza buldum kutu fatura garantili 7k ya aldım
  10. R

2. El 2k monitör önerisi

Normalde 1080p alıcaktım ama arkadaşım aklıma girdi ekran kartım rx6800xt 16gb bu ekran kartına 1080p hakaret olur dedi aralarında çok fark varmı 165 Hz 1ms 2k yada 1080p 2.el 27 inç monitör arıyorum sizce 2k alınır mı? alınırsa ne alınır 2.el ve alınabilecek markalar ve alınmayacak markalar neler
  11. R

Öneri 6800xt için kaç wat.

6800xt için PSU önerisi
  12. R

Yardım 2.el işlemci alıyorum

Hocam Instagram yada numara vs verseniz
  13. R

Haklısın ama 2.el 5600 hiç bir yerde yok
  14. R

3000 -3200
  15. R

2.el ryzen 5 5600 arıyorum kutulu olursa iyi olur
  16. R

Çözüldü✓ James Donkey ssd alıcam

ne bilm orda bazen sıfır ürünleri piyasanın atından satıyolar oyüzden ama bu benim attığımın aynısı ve daha ucuzu :) bide bu 500-550 yani burdanda +1 alıyo tamam sağolun buldum sanırım :) çok teşekkür ederim yardımcı olan herkese...
  17. R

o zaman bu baya iyi gibi SSD PATRIOT PBU240GS25SSDR BURST 240 GB 2,5'' SATA 3 - Masaüstü Bilgisayar Donanımları Alışverişte İlk Adres sahibinden.com'da - 895687749
  18. R

bilmemki 240 gb baktığıma göre ortalama 250 lira civarı bende o fiyatlarda bişey bakıyom
  19. R

Montaj aparatıyla sandiks ssd 5 günlük - Masaüstü Bilgisayar Donanımları Alışverişte İlk Adres sahibinden.com'da - 894720757 sence bu güzelmi yani alınır mı?
  20. R

Ssd olarak ne önerirsin ve ssd aparatında harici kutu bağlantısı boyu var onu ne olarak seçmem lazım.
Top Bottom