Arama sonuçları: *

1. EbolaTrue

Windows Masaustu Simgeleri̇ni̇ Ozellestirme

hocam doğru böyle bi yöntem var biliyorumda bunun pratik bir uygulaması vardı hemen değiştirebliyordun biliyorsan o lazimdi bana teşekkür ederim
  2. EbolaTrue

Windows Masaustu Simgeleri̇ni̇ Ozellestirme

Arkadaslar selamlar öncelikle. Bu gün bilgisayarıma format attım ama bir programın adını almayı unutmuşum ve hatırlayamıyorum. Bu masaüstü simgelerini hemen sağ tıklayınca değiştirmemizi sağlayan bi panel çıkaran bi program vardı adı neydi onun bilen birisi varsa donerse sevinirim
  3. EbolaTrue

Modemden Tam Veri̇m Alamiyorum

Evet hocam hep aynı sorunu yaşıyorum
  4. EbolaTrue

Modemden Tam Veri̇m Alamiyorum

Arkadaşlar selamlar öncelikle kandilinizi kutluyorum. Bilgisayarıma interneti kabloyla bağlamama rağmen max 9mbps down alabiliyorum ama wifi ile bağlayınca 54mbps tam verim alıyorum. PC de herkeste olduğu gibi kablo tercihimdir ama tam verim alamıyorum ve wifi ilede zaman zaman kesilmeler...
  5. EbolaTrue

Arkadaslar laptop alacagim ama pek bir bilgim yok yardimci olabilecek varmi

Kral saniyorum masaustu gpu larda daha uygun fiyatli degil mi 4000 serisi?
  6. EbolaTrue

Arkadaslar laptop alacagim ama pek bir bilgim yok yardimci olabilecek varmi

Arkadaslar normalde ben karar vermistim asus rog g713rs kh005 alacaktim ama bugun listeden kaldirilmis muadili bir laptop onerebilir misiniz? Butcem max 56k yardimci olursaniz sevinirim Asus rog g713rs kh005 ozellikleri: Rtx3080 8gb Ryzen 9 6900hx 32gb ram 1tb m.2 ssd 17.3 inch 360hz ekran...
  7. EbolaTrue

GIBIRNET VE GEFORCENOW

Arkadaşlar merhaba ben şu anda TurkNet kullanıcısıyım ama gelen zamlar malum değiştirmeyi planlıyorum ve GeforceNow kullanıcısıyım ki bu konuda da GeforceNow sunucularının ne kadar kötü, hassas ve işlevsiz olduğunu kullanan çoğu kişi biliyor. TurkNet'ten öncede Türk Telekom kullanıcısıydım ve...
  8. EbolaTrue

GIBIRNET HİZMET BEDELİ ALIYOR MU?

çok teşekkür ederim aklımda sadece bu kalmıştı onunda cevabını buldum :)
  9. EbolaTrue

Çözüldü✓ Laptop alacağım iki seçenek için yardım.

Dostum değişen tek şey işlemci onuda Ryzen almanı öneririm ama sıcaklık konusunda sıkıntı yaşayabilirsin altına birde laptop soğutucu alman gerekebilir haberin olsun zaten UserBenchmark'tan bakınca da 5800h daha önde bir işlemci sıkıntı yaşayacağın tek problem ısınma olur onuda laptop...
  10. EbolaTrue

GIBIRNET HİZMET BEDELİ ALIYOR MU?

Arkadaşlar merhaba şu anki internet sağlayıcım olan TurkNet'in internet fiyatlarına yapmış olduğu yüksek zamlardan ötürü internet sağlayıcımı değiştirmek istiyorum ve bu sabah GIBIRNET'e denk geldim biraz araştırdım ŞİKAYETVAR sitesindeki puanları vs. gayet iyi ama aklımda bir soru işareti...
  11. EbolaTrue

Fake Ekran Kartı Satıcısı Yine İş Başında!

Adama direk sormuşlar lan HAHDHHSHSHSHDHHS
  12. EbolaTrue

LENOVO C-560 BİLGİSAYAR ANAKART BIOS AÇILMAMA SORUNU

Arkadaşlar merhaba elimde başlıkta gördüğünüz model bir PC var ve maalesef BIOS açamıyorum ne f12 ye basınca ne de ''Del'' e basınca açılıyor f12 basınca sol üstte ''BIOS NOT FOUND'' gibi bir ileti veriyor ne yapmam lazım ?
  13. EbolaTrue

ASTRONEER HERHANGİ BİR TUŞA BASINCA KAPANIYOR

Arkadaşlar merhaba bu gün arkadaşımla ASTRONEER oynamak istemiştim ama oyuna giriş yapınca herhangi bir tuşa bastığım anda oyun kapanıyor sorunu yaşayan ve çözümünü bilen birisi varsa lütfen dönüş yapabilir mi ?
  14. EbolaTrue

GeForce Now Kare Kaybı

Arkadaşlar merhaba yaklaşık 5 aydır GFN hizmetinden Premium şekilde yararlanıyorum, internetim 56mbps Down 10mbps Up ama GFN de 4.2 ye kadar çıkan bir kare kaybı yaşıyorum, sorunun ne ile ilgili ve eğer varsa çözümünü bilen yanıtlayabilir mi?
  15. EbolaTrue

Render için sistem tavsiyesi min:14K Max:18K

rtx3070 ya da 3080 ryzen 7 3700x 32gb 3600mhz ram yeni nesil z490 anakart700w psu
  16. EbolaTrue

Hazır Sistem Bulmak Yerine Farklı Sitelerden Parçaları Toplamak

Günümüzde hazır sistem almak çok zor bir parça alsak almak istediğimiz diğer parça o sisteme dahil olmuo malesef bunun yerine farklı sitelerden ayrı ayrı bilgisayar almayı düşünüyorum ama böyle yapıncada herhangi bir sorunu çıkarsa garanti çok sorun olur gibime geliyor yardımcı olursanız çok çok...
  17. EbolaTrue

Nasıl Bir Sistem Toplamışım, İyi mi , Değiştirmem Gerekenler Var Mı

aslında halısın ama ethereum bu gidişle düşmeyecek gibi duruyor o düşse zaten 2.ele yüzlerce ekran kartı düşecek aliexpresse felan binlerce hemde o zaman çok düşer ama düşmeyecek gibi duruyor
  18. EbolaTrue

7000 - 7500 TL ARASI BİLGİSAYAR ÖNERİRMİSİNİZ

bu aralar bilgisayar fiyatları çok dalgalı ethereum un düşmesini bekle dyeceğim ama bu gidişle düşmeyecek gibi duruyor almaya vaktin varken yukarıdaki arkadaşın önerdiği sistemi alabilirsin gayet yeterli
  19. EbolaTrue

Kaç watt psu lazım ??

en azından xfx rx560 falan baksaydın ya da rx460 onlar daha kaliteli olur rx550 nin bant genişliği çok düşük
  20. EbolaTrue

10k bütçeye sistem önerisi

rami değiştirmene pek gerek yok 3060ti alabilirsin bu sisteme ya da fiyattan kısmak istiyorsan yakındaçıkacak olan rtx3060 ı bekleyebilirsin
Top Bottom