Arama sonuçları: *

1. S

Elektro gitar için ucuz amfi önerisi

Hocam 1000 1200 arası gitara ayırmayı düşündüm lakin hss manyetik dizilimi ilgimi çekti biraz sx markada o bütçe bandında yok heralde göremedim
  2. S

Elektro gitar için ucuz amfi önerisi

Herkese merhabalar elektro gitara başlama kararı aldım madison meg 2ts modelini almayı düşünüyorum bir iki gün içinde ee hali hazırda amfi de şart tabi ama amfiler hakkında pek bilgi yok orta halliler için. Tecrübeli veya bilen arkadaşlar amfi önerebilir mi elektro gitarda da başka önerileriniz...
  3. S

4TB HDD ve bunu laptoba bağlama

2 tane var hocam ayriyeten bir de 3.0 çoklayıcı kullanıyorum
  4. S

4TB HDD ve bunu laptoba bağlama

Herkese meraha. Bir şey danışmak istiyorum malum şu yeni çıkan chia ya merak saldım ve bi adım atayım dedim. Bi yandan da video editiyle falan uğraşıyorum alana ihtiyacım vardı en azından chia için deneyim en kötü kendim için kullanırım diye düşündüm bir tane gözüme kestirdim sizlerden fikir...
  5. S

Laptoba bağlanan monitörde fps kaybı

Herkese iyi akşamlar dilerim. Laptoba monitör bağlıyorum mini dp kablo ile sorunum şu normal şartlarda 150 200 fps alıyordum monitörü takınca ise fps 50 60 lara kadar düşüyo çözümünü bilen var mı yardımcı olursa sevinirim
  6. S

AOC C24g2U ghosting sorunu

Teşekkür ederim
  7. S

AOC C24g2U ghosting sorunu

Herkese merhabalar 2 gün önce monitör almıştım cs de kırmızı renkler aşırı şekilde ışınlanıyo gibi oldu gözüme batmaya başladı dp le laptoba bağlı ondan mı diye düşündüm ama zannetmiyorum biraz bakındım ghosting olduğunu fark ettim bunu çözmenin yolu var mı yoksa iade mi edeyim?
  8. S

AOC 24 inç monitör dp kablo

Herkese merhaba arkadaşlar fazla donanım bilgim yok aoc c24g2u 165hz monitör aldım bunu laptoba bağlamak istiyorum ama sorum şu benim laptop DisplayPort çıkışı mini 1.4 olarak gözüküyo dönüştürücü alırken 1.4 mü almam gerekiyor yoksa 1.2 mi yardımcı olursanız sevinirim
  9. S

Monitör için dp kablo

https://www.itopya.com/aoc-236-c24g2u-bk-165hz-1ms-vga-2xhdmi-dp-freesync-premium-curved-gaming-monitor/ Az önce bu arkadaşı sipariş geçtim içinden dp kablo çıkıyor fakat laptoba bağlamak durumundayım monitörü laptopda ise mini dp girişi var dönüştürücü önerir misiniz rica etsem
  10. S

144hz ips mi 165hz va mı

Aklıma sinen de va ydı zaten teşekkür ederim. Peki başka bir sorum var şimdi ben bu monitörü laptoba bağlıycağım dp kablosu kullanmam gerekiyor laptopda mini dp girşi var bunun için bir dönüştürücü önerir misiniz 1614438621 Hocam benim de düşündüğüm oydu peki bir şey daha sorucağım laptoba...
  11. S

144hz ips mi 165hz va mı

https://www.itopya.com/aoc-236-c24g2ae-165hz-1ms-vga-2xhdmi-2xdp-freesync-premium-curved-gaming-monitor/ https://www.itopya.com/aoc-238-24g2u-2xhdmi-dp-vga-144hz-1ms-freesync-full-hd-gaming-monitor-/ Merhabalar arkadaşlar genellikle fps tarzı oyunlar için kullanıcam sizce hangisini tercih...
  12. S

Laptopumun işlemcisi oyunlarda 90-95 derecelerde.

Yardımınız için teşekkür ederim dediğim gibi aynı model aynı ayarlarda laptopta bu saydıpım sıkıntılar yokken benimkinde var tüketici hakem heyetine başvursam bir çözüm bulabilir miyim?
  13. S

https://www.monsternotebook.com.tr/abra/monster-abra-a5-v16-6-1/ model bu çok fazla ısınınca çıkıyorum oyunda biraz tedirgin ediyo sıcaklık 100 de kapandığını biliyorum da daha başıma gelmedi kafama takılan odam serin laptop sağolsun ısıtıyo baya peteği kapatıyorum bu ısınma sorunu yaz ayında...
  14. S

Cevap bölümünden yazıyorum ilk defa bir forumda bir şey paylaştım ve cevap yazıyorum yanlış yerden cevap veriyorum heralde acemiliğime verin kusura bakmayın. 1610413324 1 saat cs go oynadığımda dediğim gibi 90-95 i görüyorum soğutucuyu açtığımda 90 da sabitleniyo
  15. S

Aldığım günden beridir soğtucunun üstünde hafta bir masayı temizlemek için falan kaldırıyorum sadece. Servisle görüştüm fakat dediğim gibi ısınma ve ses olayları arkadaşım da da aynı model olduğu halde onda herhangi bir sıkıntı yokken bana bu durum normal deniyor.
  16. S

Windowsu keyle aktifleştirdim şuan çoğu kişinin yaptığı gibi driverlar güncel ve tam kurulu 1610412896 Monster abra a5 v16.6.1
  17. S

Arkadaşlar merhaba. 2 ay önce sıfır bir laptop aldım. Laptopun altında boşluk var soğutucu kullanıyorum ama çalışır halde değildi. Cs-go da işlemcim 90-95 arası oluyor klavyeye yansıyor bu durum beni rahatsız etti. Bunun yanında laptoptan akım keser gibi bir sürekli bir kesik kesik hışırtı sesi...
Top Bottom