Arama sonuçları: *

• Users: Hali
  • Order by date
  1. RX 6700 XT + Ryzen 9 3900x Üst Düzey Oyuncu Bilgisayarı SATILIK!

İstanbul RX 6700 XT + Ryzen 9 3900x Üst Düzey Oyuncu Bilgisayarı SATILIK!

Merhaba değerli hocalarım artık bilgisayar ile pek ilgilenmediğim sadece google ve youtube gibi platformlarda dolaştığım için mevcut olarak kullandığım pc'yi satmak istiyorum. Aşağıda detaylı olarak ürünlerin görselleri ve özellikleri mevcuttur. Monitör: Aryond A32 V1.3 165Hz 32inç Oyuncu...
  2. H

Yardım Acer Laptop Ssd'yi Görmüyor

Arkadaşlar merhaba, Acer laptopa m2 yuvası olduğu için(internette de biraz araştırdım aynı modelin bir üst versiyonuna(her şey aynı sadece ssd eklemişler) ssd ekleyerek satışa sunmuşlar) bende yeni bir ssd siparişi vererek laptopa takmayı denedim fakat dünden beri hangi yöntemi denesem de alet...
  3. H

Öneri Toplu Ekipman Tavsiyeleri

Arkadaşlar merhaba, 1 yılı aşkın süredir birazdan açıklayacağım ekipmanları kullanıyorum ve oldukça memnundum fakat geçtiğimiz aylarda biraz oyun oynamak istediğimde çok ufak bir drop benzeri bir sorunlar karşılaştım bu yüzden sistemi temelden adım adım yükseltmeye çalışıyorum ve bu aşamada...
  4. H

(Güncellendi)Anakart chipset sıcaklığı 75 derece yüksek mi ?

Hocam hardware ayarlarından chipset sekmesi altında 4 farklı mod görüyormusunuz?
  5. H

Ryzen 9 3900x Soğutma Sorunu

Hocam olabilir fakat, fanı alalı 2 haftalık bir süreç oldu ilk taktığımda 70 derece üstünü görmedim ona istinaden yazıyorum. Farklı bir setup kurulumu için işlemciyi cıkartıp tekrar takmak zorunda kaldım bugün şimdi ise değerler bir öncekine nazaran oldukça kötü durumda 1658276569 UV ayarı...
  6. H

Kontrol sağladım fakat yerli yerinde civatalarıda baya bi sıktım. Oturtmada problem olacağını düşünüyorum ama daha nasıl takabilirim veya nerde hata yaptım anlamıyorum?
  7. H

(Güncellendi)Anakart chipset sıcaklığı 75 derece yüksek mi ?

Hocam merhaba aynı anakart bendede mevcut. Fan ayarlarını balance modden cıkartıp farklı bir modamı aldınız acaba? Yoksa öyle bir anakartın o derecelere cıkma ihtimali yok
  8. H

Arkadaşlar merhaba, elimde ryzen 9 3900x bulunmakta bunu sogutması için COOLER MASTER MASTERLIQUID ML240L V2 gibi bir sıvı sogutma aldım. Termal macun olarak COOLER MASTER MASTERGEL MAKER NANO PARTİKÜLLÜ macunu kullanıyorum ekteki resimlere bakabilirseniz gerekli fan ayarlarını yapmayı denedim...
  9. H

Çözüldü✓ Gigabyte B450m Anakart ile Ryzen 5 Pro 4650g

Tamamdır yardımlarınız için teşekkür ederim, bu konu benim gibi böyle sistem toplayan arkadaşlara da oldukça yardımcı olacaktır.
  10. H

Aklıma geldi üzerindeki macun ile takmak fakat 3900x'in üzerindeki macun ile diğer bilgisayardaki sogutucudaki macun farklı... 2 macunun birleşimi sıcaklıkta voltran gibi patlama yapmasın hocam
  11. H

Sormak istediğim tek bir soru kaldı hocam :) Elimde sadece tek bir seferlik macun kaldı, 3900x i buraya taktıgımda macun ve sogutucu takmadan bios güncellesem sıcaklıktan kapanma durumu olurmu acaba?
  12. H

Şimdi kutuya bir daha göz attım amd 3000 series ready yazan bir ibare gördüm. Ryzen9 3900x 3000 serisinden bir işlemci yani anakartın bios sürümü F40 olması lazım şuanda. Sanırım 3900x'i takıp güncelleyebilirim biosu.
  13. H

Bi deniyeyim yardımlarınız için teşekkür ederim.
  14. H

Anakartın seri numarasından felan hangi bios sürümde oldugunu öğrenebilir miyim?
  15. H

Elimde ryzen9 3900x var dediğim gibi F40 biosu bu işlemciyi destekliyor. Bilginiz varmıdır bilmiyorum ama bana gelen anakartın f40 bios sürümünde olma olasılıgı kaçtır acaba? Gigabyte 2021'den beri çıkarttığı b450mlerde f40 bios sürümüyle yolluyor olma sansı veya böyle bir teknik bilgiye...
  16. H

Merhaba, ekteki parçaları bir kaç gün önce sipariş ettim ve bugün elime ulaştı. Herşeyi ayarlayıp sistemi kurdum. Fakat bir türlü görüntü alamadım neredeyse her yolu denedim(tek tek ramleri denemek, bios pili vs) yinede görüntü alamadım. Sistemi alırken anakart ve işlemci uyumluluğuna dikkatli...
  17. H

RX570 Termal Ped Değişimi

Merhaba ekran kartı ve işlemcimin termal ped ve macunlarını değiştireceğim. Ekran kartım rx570 gigabyte termal ped olarak şunu alacağım...
  18. H

Laptop SSD'yi görmüyor

Arkadaşlar Merhaba, Elimde hp marka 15-db1054nt model bir laptop var. Laptopu uzun süredir kullanmaktayım. Geçenlerde bir sorun oldu ve ssdyi çıkarıp takmam gerekti ssdyi tekrar taktığımda bilgisayar bir daha ssdyi görmedi. Laptopun anakartında bulunan ssd soketi tek çentikli yani nvme m2 ssd...
  19. H

Monster Aryond A32 Ekran Parlaması

Kullandığım modelin veritabanındaki kaydını bulamadım. HDR açıken monitör herhangi bir mod seçmeme izin vermiyor. Sanırım bu parlama windows ayarlarına girince etkinleşiyor tam olarak hala çözemedim. Denetim masası, görüntü ayarları gibi windows ayarlarına girdiğimde parlama geliyor
  20. H

Monster Aryond A32 Ekran Parlaması

Merhaba, kullanmakta olduğum Monster Aryond A32 model 32 inç 1ms 165Hz bir monitörüm ve RX 6700 XT bir ekran kartım var. Monitörü 1-2 hafta önce teslim aldım ve kullanmaya başladım. Bu monitörü tercih etme sebebim HDR10 özelliği olması. Bu özelliği tam olarak verebiliyor mu tam olarak bilmiyorum...
Top Bottom