Arama sonuçları: *

1. qqzeck

Mailimden saçma mailler gönderilmiş

Çok teşekkür ederim hocam. Şifreyi değiştirip 2 adımlı doğrulamayı açtım. Dediğiniz yerede bakıcam şimdi umarım düzelir.
  2. qqzeck

Mailimden saçma mailler gönderilmiş

Merhaba arkadaşlar. Mail adresimden garip mailler gönderilmiş sebebini bilen var mıdır? Şifreyi değiştirdim ama ekstra yapmam gereken kontrol etmem gereken bi şey var mı? 1711649331
  3. qqzeck

PC HOCASI GG-2 Bilgisayara nasıl yükseltme yapabilirim

8 ram takabilirsiniz ekstra olarak işlemci R5 5600 yapabilirsiniz.
  4. qqzeck

Çözüldü✓ Bu site güvenilir mi?

Sitenin iletişim kısmında adres telefon hiç bir şey yok uzak dur bence.
  5. qqzeck

DDR4'ten DDR5'e Geçiş ve İkinci El Parçaları Fiyatlandırma

Eğer anakart için 200TL civarı arttırabilirseniz Gigabyte B650M DS3H daha iyi gibi hocam.
  6. qqzeck

Sistem için 600W PSU yeter mi?

Yok hocam MSI Mag Kasa+PSu olanı aldım. 1708344245 Teşekkürler satın aldım cevaplardan sonra.
  7. qqzeck

Sistem için 600W PSU yeter mi?

Merhaba arkadaşlar aşağıdaki sistem için 600W PSU yeterli olur mu? İ5 12600KF Tuf Gaming B760M-Plus 1x16GB 5600 MHZ RAM (ileride 1 tane daha alınacak ihtiyaç durumuna göre daha sonradan 4 slotu da tamamlanacak) Asus Dual 4060TI 8GB Kingston KC3000 1TB SSD Cooler Master ML240L Sıvı Soğutma
  8. qqzeck

Sürükleyip bırakılan edit /filtre şablonu

Hazırı var mı bilmiyorum ama kendiniz ekran kaydı alarak uygulayabilirsiniz.
  9. qqzeck

Hangi Air fryerı almalıyım

Hocam 1 ay önce indirimdeyken Mi olanı aldım gayet memnunuz. Haznesi küçük ama bilginiz olsun max 3 kişi için yeterli olur.
  10. qqzeck

İphone 7 Plus kullananlar bakabilir mi ?

7 Plus telefon varken bende de böyleydi çok sinir bozucu bir durum. Telefonun eskimesinden kaynaklı muhtemelen.
  11. qqzeck

Msi 4070 Ti gaming x trio Takas Gigabyte 4080 aorus master

15K çok fazla hocam.
  12. qqzeck

Msi 4070 Ti gaming x trio Takas Gigabyte 4080 aorus master

Hocam sıfırları arasında 10K fark var zaten fazla geldi 15K. Kartların durumu nasıl bilmiyoruz ama.
  13. qqzeck

Hawk alınmaya değer mi?

172CM 75KG hocam.
  14. qqzeck

Hawk alınmaya değer mi?

Hawk kullanıyorum gayet memnunum. Bende ses falan yok. Geriye yatırırken yaslanır vaziyette yatırınca tak diye ses geliyor. Ama kendimi öne çekip yatırdığımda hiç ses çıkmıyor.
  15. qqzeck

Çözüldü✓ Bu sistemi almak ne kadar mantıklı?

https://www.gaming.gen.tr/urun/359785/sunrise-7500f-amd-ryzen-5-7500f-mpk-galax-1-click-oc-2x-geforce-rtx-4060-8gb-16gb-ram-512gb-m-2-ssd-gaming-bilgisayar/
  16. qqzeck

Çözüldü✓ Bu sistemi almak ne kadar mantıklı?

Bu fiyata DDR5 4060'lı sistem daha mantıklı olacaktır hocam.
  17. qqzeck

Alıcağım sistemin son hali için yorum yapar mısınız?

Hocam PNY XLR8 sipariş ettim de iptal etme düşüncesi var aklımda.
  18. qqzeck

Galax RTX 4070 bu iki modelin farkı var mı?

Hocam size son bir şey daha sorucam şimdi 2 ekran kartı daha gördüm bu fiyatlarda. https://www.vatanbilgisayar.com/gigabyte-geforce-rtx-4070-windforce-oc-12gb-gddr6x-192bit-nvidia-rgb-ekran-karti.html...
  19. qqzeck

Galax RTX 4070 bu iki modelin farkı var mı?

Hocam videolarınızı izliyorum sizsiniz galiba kanalın sahibi. Videolarınız çok iyi. Yorum için teşekkürler PNY olanı sipariş verdim.
Top Bottom