Arama sonuçları: *

• Users: qqzeck
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. qqzeck

Mailimden saçma mailler gönderilmiş

Merhaba arkadaşlar. Mail adresimden garip mailler gönderilmiş sebebini bilen var mıdır? Şifreyi değiştirdim ama ekstra yapmam gereken kontrol etmem gereken bi şey var mı? 1711649331
  2. qqzeck

Sistem için 600W PSU yeter mi?

Merhaba arkadaşlar aşağıdaki sistem için 600W PSU yeterli olur mu? İ5 12600KF Tuf Gaming B760M-Plus 1x16GB 5600 MHZ RAM (ileride 1 tane daha alınacak ihtiyaç durumuna göre daha sonradan 4 slotu da tamamlanacak) Asus Dual 4060TI 8GB Kingston KC3000 1TB SSD Cooler Master ML240L Sıvı Soğutma
  3. qqzeck

Galax RTX 4070 bu iki modelin farkı var mı?

Aşağıdaki 2 modelin farkı var mı ve Galax alınır mı? https://www.akakce.com/ekran-karti/en-ucuz-galax-1-click-oc-3x-rtx-4070-47nom7md7qoc-192-bit-gddr6x-12-gb-fiyati,381459685.html...
  4. qqzeck

2K IPS monitör önerisi

Arkadaşlar yeni sistem topluyorum. 2K monitöre ihtiyacım var. 24 inç 2K 240HZ civarlarında IPS bi uygun fiyatlı monitör önerir misiniz?
  5. qqzeck

Ryzen 5 7500F için soğutucu önerisi.

Arkadaşlar Ryzen 5 7500F için soğutucu ihtiyacım var. Bütçe 2K civarında. Bu fiyat bandında en iyisi hangisidir?
  6. qqzeck

Alıcağım sistemin son hali için yorum yapar mısınız?

Arkadaşlar geçen bununla ilgili konu açmıştım şuan son hali aşağıdaki gibidir. Gigabyte B650M DS3H https://www.vatanbilgisayar.com/gigabyte-b650m-ds3h-1-0-amd-b650-soket-am5-ddr5-6400mhz-oc-m-2-anakart.html AMD Ryzen 5 7500F...
  7. qqzeck

Hangi anakartı tercih etmeliyim?

Arkadaşlar sistem topluyorum. Anakart olarak B650M DS3H düşünüyordum. Az önce gaming gecesinde şu kartı gördüm indirme girmiş. https://www.incehesap.com/msi-b650-gaming-plus-wifi-atx-anakart-fiyati-65696/ Bu kart alınır mı hangisi daha iyidir?
  8. qqzeck

Toplayacağım sistem iyi mi?

Arkadaşlar dün bir konu açmıştım. Şuan mevcut sistemimi yükseltmeyle ilgili. Ondan vazgeçtim daha ileri dönük olması açısından ve para harcamışken elimde daha güzel bir şey olması için aşağıdaki sistemi toplamaya karar verdim. Asus B650M-K Kingston Fury Beast 2x16 5200MHZ Ryzen 5 7500F RTX4070...
  9. qqzeck

PC yükseltme için öneriye ihtiyacım var.

Merhaba dostlar. Şuan kullandığım sistemi aşağıya yazıyorum. Gigabyte B450 S2H AMD Ryzen 5 2600 XFX RX580 8GB Team T-Force Vulcan Z 3200MHZ 8x2 Ram WD Blue 500GB M2 SSD JD 240GB Sata SSD Segate Barracuda 7200RPM 1TB HDD Arkadaşlar düşündüğüm şey ilk etapta işlemciyi Ryzen 5 5600'e yükseltmek...
  10. qqzeck

Ayakkabı tasarımj için program önerisi

Arkadaşlar iş için ayakkabı tasarlamam gerekiyor. Normalde kullandığım programların dışına çıkıyor artık bu bölüm sanırım. Bu tasarım için site, program tarzı bir şey var mıdır? Bilgisi olan yardımcı olursa çok sevinirim.
  11. qqzeck

Karaca Air Pro Cook Köz XL Airfryer alınır mı?

Arkadaşlar linkte bırakıyorum kullanan veya bilen var mı? Eve almayı düşünüyorum bu modelin diğerlerine göre daha fazla özelliği varmış. Fiyatı da iyi sizce alınır mı? https://www.karaca.com/urun/karaca-air-pro-cook-xl-airfryer-black-shine
  12. qqzeck

20-25K Sistem Önerisi

Arkadaşlar merhaba. Bugün sistemi bekledim ama alamadım. Bana 20 25K arası bir bütçede sistem önerir misiniz?
  13. qqzeck

Sistemim ne kadar eder?

Herkese iyi forumlar. Aşağıda belirttiğim sistem ne kadar eder değiştirmeyi düşünüyorum. Şuan piyasası ne kadardır? Ryzen 5 2600 Gigabyte B450M S2H XFX RX580 8GB Team T-Force Vulcan Z 3200 Mhz 8x2 Ram WD Blue 500GB M2 SSD James Donkey 240GB Sata SSD Frisby Kasa Frisby 650W 80+ PSU Bu sisteme...
  14. qqzeck

Öneri RGB Led Önerisi Var Mı?

Merhaba arkadaşlar. Güzel durması açısından uygun fiyatlı led arıyorum. Kullanan bilen varsa öneride bulunabilir mi?
  15. qqzeck

Hawk Fab mı Exvega Andromega mı?

Arkadaşlar koltuk alıcam ve bu ikisi arasında kaldım karar veremiyorum. Hangisi daha iyi bilgisi deneyimi olan yardımcı olabilir mi?
  16. qqzeck

Öneri Traş Makinesi Önerisi

Arkadaşlar vücüt ve yüz için traş makinesi arıyorum. Sıfır kesen bir traş makinesi daha iyi olur. Aklıma Philips One Blade var şekillendirme için gayet iyi duruyor, sıfıra yakın kesiyor galiba ve fiyatı da çok uygun. Önerileriniz bekliyorum. Bütçe : 15000
  17. qqzeck

Hangi şarjlı diş fırçasını tercih etmeliyim?

Arkadaşlar 2 model arasında kaldım. Oral-B D150 ve Oral-B Pro3-3500 aralarndaki farkı bilmiyorum. Kullanan ve ya bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi?
  18. qqzeck

🔥İndirim HAWK Fab V4 4.599 TL!

Merhabalar, HAWK'ın sitesinde 5.499 TL olan koltuk incehesapta indirimde şuan. Bir sıkıntı çıkar mı bilmiyorum ama güzel indirim olmuş.
  19. qqzeck

Render programları için işlemciyi mi değiştrimem gerekiyor?

Arkadaşlar kullandığım programlarda çok donma kasma yaşıyorum. Oyunlarda bir sıkıntı yok ama Vegas Pro, Premiere Pro, After Effects programlarında çok sıkıntı yaşıyorum. Bunun nedeni işlemciden mi kaynaklanıyor? Sistem RX 580 8GB RYZEN 5 2600 16GB 2X8 3200MHZ RAM B450M S2H
  20. qqzeck

Yandex ödemesi nasıl yapabilirim?

Arkadaşlar merhaba. Yandex kurumsal üyelik alıcaz fakat ödeme yapamıyoruz. Konuyla ilgili bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olur musunuz?
Top Bottom