Arama sonuçları: *

• Users: KoppuK
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. KoppuK

Kablosuz oyuncu kulaklık önerisi 9.000 TL bütçe ile

sorum başlıkta gayet açık yardımcı olursanız sevinirim
  2. KoppuK

20.000 TL Monitorsüz Kasa Tavsiyesi

Oyun amacli monitorsuz sistem istiyorum fan boy degilim ama islemci amd ekran karti nvdia olursa sevinirim eger sistem guzelse olabilir.
  3. KoppuK

max 12k TL laptop önerisi

9k -12k arası PC tavsiye edebilecek var mı Oyun oynamıyorum. Okul işleri ve dizi izleme vs. Dayanıklı olsun yeter
  4. KoppuK

8gb ddr3 ram önerisi masaüstü için

arkadaşlar selam anakartım esonic h55 kcl işlemcim i7 860 8gb takılı oldugu halde 4gb kullanılabilir diyor pc de bir kaç deneme sonrası 1 slotun bozuk oldugunu gördüm biostada 4gb gözüküyor bende anakartı tamir ettirmektense veya yeni almaktansa 1 tane 8gb ddr3 ram alıyım dedim önerilerinezi...
  5. KoppuK

300 TL kablosuz kulaklik onerisi telefon

Sporda ve film izlerken kullanicam kulakici olucak bide
  6. KoppuK

Anakartıma bu ssd olurmu

esonic h55 KCL ES Anakart bu hdd bozuk oldugu icin ssd alicam https://ty.gl/qmc571ot94 Şu ssd almayi dusunuyorum uyar mi? Ya da baska onerileriniz var mi?
  7. KoppuK

5K ekran kartsız sistem

Soru başlıkta açık oyun sistemi olucaktır ekran kartım yüksek bir model değil darboğaz sıkıntı değil.
  8. KoppuK

240 gb ssd onerisi 400 TL

Arkadaslar butce 400 TL civarlarinda en ucuz ama en kaliteli nasıl diyim en optimumu hangisidir acaba?
  9. KoppuK

İ7 860 için soğutucu onerisi

Arkadaslar elimde i7 860 var optimal duzeyde bir sogutucu istiyorum butce konusu cok bir bilgim olmadigi icin bir sey soyleyemiyorum oc yapilmayacak en ortalama sogutucu hangisidir
  10. KoppuK

3500 TL ye kadar telefon önerisi

Kamerası iyi olsun uzun süre kullanılacak oyun oynanmayacak güzel telefon önerilerinizi bekliyorum 3500 ü 1 TL bile geçmesin.
  11. KoppuK

3000 3500 TL telefon önerisi

Arkadaşlar kendime telefon bakıyorumda 3000 3500 TL arası 3500 1 TL bile geçmesin lütfen taksit sınırlandırması olaylarından dolayı. İlk önceliğim kamerası. @Assistive
  12. KoppuK

TAKSİT KISITLAMASI SADECE İNTERNET ÜZERİNDEMİ

Bayiden aldığımızda mesela mediamarkt ordan 3500 TL üzeri telefonlarda 3 taksit üzeri yapıyorlar mı? Seri cevap verirseniz sevinirim
  13. KoppuK

3500 TL telefon önerisi

Arkadaşlar ablama telefon alıcaz bütçe 3500 falan 100 + falan olabilir. Kadınları telefonda az çok ne yaptığını bilirsiniz sosyal medya fotoğraf falan Kamerası iyi olsun 64 gb hafıza yeterli olur Şimdiden teşekkürler. 1626259979 250 daha fazla verip...
  14. KoppuK

Minidump Analizi yapar mısınız?

https://www.mediafire.com/file/40oq14pwlo21weo/Yeni_klas%25C3%25B6r_%25283%2529.rar/file İncelerseniz sevinirim.
  15. KoppuK

E-Nabız barkod no nedir

Soru yukarda test olduk bi türlü ne olduğunu anlamadık bilen varmı?
  16. KoppuK

Forumda mesajlarla ilgili öneri

Forumda bir konunun altına biri mesaj yazdığında. "Yeni mesajlar var"(tam hatırlamıyorum bunu gibi bir şeydi) diye bir kutucuk geliyor. Bunun yerine direk mesajlar gelse bence çok daha pratik olur. Helede telefonda bir daha yukarı çıkıp sayfayı yenilemek falan çok zor oluyor. Naçizhane...
  17. KoppuK

VALORANT girerken error

ilk böyle diyor evete basınca: birdaha evete basınca: ne yapmam lazım yönetici olarak başlatınca bir şey değişmiyor.
  18. KoppuK

GTA V gelmek istiyen varmı?

Arkadaşlar 3 kişiyiz playlist falan yapacağız gelmek istiyen varsa https://steamcommunity.com/id/KoppuK eklersiniz eğer epicten oynuyorsanız Rockstar daki adım KoppuK61 rockstardan ekleyenler aşağıya adını yazsın.
  19. KoppuK

Boş olan HDD daha performanslımıdır

1 tb HDD var 500gb C 500gb D var. Windows C ye kurulu. 500 gb D diski nerdeyse bomboş :D. Oyunları D ye windowsu C kursam bir şey değişirmi?
  20. KoppuK

EBA Canlı Derse Girişte Beklememek

Selamlar Çoğumuz canlı derslerimize giriyoruz ve manuel girişte derse katılmak istersek böyle bir bekletici var. Beklemeden girmek isterseniz önceden yukardaki linke bir teacher yazısı ekliyorduk ama o engellendi şimdi ise...
Top Bottom