Arama sonuçları: *

1. C

Yardım 5600g Apu sistem de durduk yere siyah ekran

5600g apu sistemde durduk yere siyah ekran alıyorum ve bazen oyunlarda oyun oynarken de alıyorum. Siyah ekran aldıktan sonra amd software videodaki hatayı veriyor bazende hiç hata vermiyor direkt siyah ekran da kalıyor hiç bir tuş çalışmıyor alttab vs. Bilgisayarı manuel kapatıp tekrar açmak...
  2. C

5600g sistemim siyah ekrana geçiyor

Benimkisi 2 3 saniye donuyor monitör sonra siyah ekran oluyor siyah ekran derken monitöre görüntü geliyor ama simsiyah değil siyahın bir tonu
  3. C

5600g sistemim siyah ekrana geçiyor

arkadaşlar windows açılıyor sıkıntısız masaüstü geliyor. her şeyi yapabiliyorum ama 10 15 dakka sonra ekran 2 saniyeliğine donuyor sonra siyah ekrana atıyor. ürünleri yeni aldım sorun nerde olabilir . apu olarak kullanıyorum sistemi Sistem: b450m a pro max 16 gb ram 5600g shp 650 v2 psu
  4. C

chia nvme sata ssd fark eder mi

plotlamada süre farkları olur mu ? 1620515603 dendiği gibi 4 -5 kat fark varsa nvme ssd alıcam
  5. % 20 indirimli steam oyunları

% 20 indirimli steam oyunları

hesabımda 810 TL var istediğiniz oyunları % 20 indirimle hediye yolu ile hesabınıza gönderirim . https://steamcommunity.com/id/gazimkacs/
  6. razer viper mini SIFIR

razer viper mini SIFIR

kutusu açılmamıştır. yurtdışı malı Satılık/Takaslık takas için : mekanik klavye olur aynı fiyatlarda
  7. i5 650

i5 650

sorunsuz çalışmaktadır pazarlık sünnettir
  8. C

FSP700-60AHBC alınır mı ?

400 TL'ye sıfır alıcam 650 w veyahut 600 w 80 + bronze daha iyileri var mıdır ?
  9. C

psu önerisi 650w (max 450tl)

i7 3770 gt 9800 h61 anakart 8 gb ram ileride rx 570 almayı düşünüyorum
  10. C

psu önerisi 650w (max 450tl)

shp650 almak istiyordum lakin 80 plus bronze olmasını istiyorum korumalı bir psu bakıyorum önerilerinize açığım
  11. C

Aliexpressten aldığınız ürünlerin para iadesini almayı unutmayın

evet mesela yeni hesap açıp para iadesi alacağın hesaptan link atıyorsun yeni hesabına giriyorsun linkten sonra ürün alıyorsun her alışveriş için 5 dolar toplamda en fazla 20 dolar geri ödeme alabiliyorsun ( aynı kredi kartı ile açılan hesaplarda olmuyor )daha fazla ayrıntı için para iadesi...
  12. C

aynı mimari farklı ghzler ve önbellek fps farklılıkları

ikiside ivy bridge 1615048881 5 dolar farka değer mi ?
  13. C

3570 - 1230v2 hangisi ?
  14. C

3.30ghz ile 3.40 ghz arasında kaç fps farklılığı oluşur ? 6 mb önbellekli işlemci ile 8 mb önbellekli işlemci aralarında fps farkı ne kadardır ?
  15. C

autocad işin notebook

1650 ti
  16. C

autocad işin notebook

sadece autocad için bir leptop almak istiyorum i5 10200h mı ryzen 5 4600h mı
  17. C

🔥İndirim !!Aliexpress Fiyat Düşürme Kampanyası!!

Hiçbir alışveriş yapılmayan hesapla yani
  18. C

🔥İndirim !!Aliexpress Fiyat Düşürme Kampanyası!!

yeni hesap açarak direkt yüzde 99 a alabiliyorsun ben 1 saat önce 1 cente mouse aldım
  19. C

vergi öder miyim ? (aliexpress)

aliexpressden ürün alırken vergi adı altında 1.26 dolar aldı aliexpress ben ayriyetten postacıya para ödeyecekmiyim ? ürünün fiyatı 6 dolar civarıydı.
  20. C

Yardım Xeon işlemcilerle ilgili bilgi almak istiyorum

şu aliexpressde satılan kombolar var ya 16 gb ram 2620 işlemci x99 anakart 150 doalr falan onlardan mı alayim diyorum
Top Bottom