Arama sonuçları: *

1. W

s22 tavsiye eder misiniz?

Merhaba arkadaşlar, s22 çok ısındığını ve bataryanın kötü olduğu yorumları var. 2. el 2 aylık 16500 e alınır mı ? Şu an elimde a52s 5g var sadece boyut ötürüyle s22 ye geçmesi düşünüyorum. Telefonumdan çok memnunum. Isınma ve sarj sorunum. Sizin düşünceleriniz nedir ?
  2. W

knight online laptop tavsiyesi 2. el

başlıkta görüldüğü gibi knight online farm için pvp serverda farm laptop bakıyorum. i3 3. nesiller 2 karakteri kasmadan oynatır mı ? 4 gb ram yeterli olur mu ? takviye yapmam gerek mi ? bursa için tavsiyesilerinizi veya satıcıları bekliyorum
  3. W

İphone lightning girişli kulaklık takma sorunu

selam. İphone lightning girişli kulaklığı android telefona takmak istiyorum. 3.5 mm jack girişiyle typc bulunuyor telefonda. bunun için çevirici bulamadım yardım eder misiniz
  4. W

Macbook Air için mouse öneresi

Merhaba macbook air için mouse önerebilir misiniz uygun fiyatlı amazondan. Yada usb to typce çevirici alsam işimi görür mü ? Şimdiden teşekkürler.
  5. W

200 TL bütçeye kulaklık tavsiyesi

Başlıkta görüldüğü gibi kullandığınız kulaklıklardan memnun kaldığınız 200 TL bütçeye kadar önerilerinizi bekliyorum. Bütçe kalitesine göre azıcıkta olsa artabilir.
  6. W

Kara cuma sistemi gelir mi ?

Kara cumada yılın f/p sistemi gelir mi sizce ?
  7. W

Hazır Sistem İade Kabul Olur mu ?

İtopyadan akşam hazır sistem alacağım. Mod artPcnin sistemini. Bunun ekran kartını direk satmayı deneyeceğim. Eğer 13 gün içinde satamazsam, sistemi direk iade etmeyi düşünüyorum. İade kabul olur mu ? Kargodan geldiği gibi evin bir köşesine koyacağım. Sistem kutudan bile çıkmayacak.
  8. W

Abdullah abi yeni sistem

Herkesin akıllardaki tek merak ettiği soru acaba sistem bu hafta sonu gelir mi ? Sizin görüşleriniz nelerdir ?
  9. W

5000 TL Monitör Dahil Sistem Tavsiyesi

Merhaba, başlıkta belirttiğim gibi 5000 TL'ye monitör dahil sistem toplayabilir misiniz? Şimdiden teşekkürler.
  10. W

Abdullah bey acaba yeni sistem mi geliyor?

@Abdullah Hacıgül beyin storysinde gördüm acaba yarına sistem gelir mi ? Ne dersiniz arkadaşlar :)
  11. W

3228 Tllik Topladığım Sistem Nasıldır?

Intel Core i3-10100F İşlemci Fiyatı ve Özellikleri - GittiGidiyor PowerColor Red Dragon RX550 4GB 128Bit GDDR5 Fiyatı ve Özellikleri - GittiGidiyor Neo Forza 8 GB DDR4 3000 MHz CL15 1.35V Gaming Soğutuculu Ram Fiyatları ve Özellikleri (n11.com) 1x MSI Mag B460M-A Pro 1200P Dvi Hdmi Usb3.2 | En...
Top Bottom