Arama sonuçları: *

• Users: Burakhan60
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. Burakhan60

Kişisel Bilgisayarınız Bir Sorunla Karışılaştı Yeniden Başlatılacak

Arkadaşlar bilgisayarı ilk açtığımda bugün de dahil bu ay içerisinde bi kaç kez oldu bu hatayı alıyorum %100 e kadar sayıp reset atıp geri açıyor sorun ne olabilir bilgisi olan yardımcı olabilir mi?
  2. Burakhan60

SSD sorunu Dosya kopyalarken PC çok kasıyor

Dosya kopyalarken pc çok kasıyor ve kopyalama hızı çok yavaş 1 mb/s lere kadar düşüyor ortalama 10mb civarı kopyalıyor ve disk kullanımı %100 bu ssd kopyalama hızı 400 okuma 400 civarı dıyor ama 40 mb ı zor göruyor D diskınden C ye bi oyun kopyalıyorum sonuç bu bilgisayar tarayıcıya bile zor...
  3. Burakhan60

MSI Dragon Center da ekran kartım gözükmüyor

işlemci ram anakart bilgilerini görüyorum ama ekran kartım gözükmüyor sebebi nedir acaba ? ekran kartım msi gtx1660 armor oc 6gb
  4. Burakhan60

Twitch de internet yavaşlıyor Diğer platformlarda sıkıntı yok

başlıktan anlaşılacagı gibi youtube vb yerlerde 1080p yayınları sorunsuz izleyebiliyoum ama twitch tv de 480 de bile 50 kere donuyor sebebini veya çözumu bıln varmı ?
  5. Burakhan60

Kullandığım SSD çok yavaş Bozukmu ?

JAMESDONKEY 240 GB (JD240LE) ssd sini kullanıyorum az önce bir dosya kopylalım kendi içinde 4 gb oyun klasörünü 2 dk da kopyaladı dedim ufak dosyalar çok belki ondandır başka oyundan 1 er gb lık kalıp dosylarını kopyladım sonuç fotograftakı gibi normal mıdır ssd bozukmu anlmadım hdd gibi yavaş...
  6. Burakhan60

İncehesap indirim 3200 TL civarı pc link bırakıyorum

https://www.incehesap.com/buff-1680-yavuz-selim-r5-1600-rx-580-8gb-ddr4-240gb-ssd-gaming-pc-fiyati-43850/ saat 8 de fiyatı belli olacak yenı pc alaıcak bütçesı bu aralıkda olan arkdaşlara tavsıye ederım incelesınler bakalım kaça düşcek fiyatı :)
  7. Burakhan60

İncehesap Gaming Geceleri indirim

pc toplayacak veya parça yükseltecek arkadaşlar bugun ince hesapda indirim var ben kasamı ordan topladım https://www.incehesap.com/gaming-geceleri/ inş beklediğiniz parça indirime girer :) bakmanızı tavsiye ederim güzel indirimler oluyor.
  8. Burakhan60

Ram OC yapılabilirmi ?

iyi günler. alltaki rami kullanıyorum. Apacer Panther 8GB DDR4 3000Mhz CL16 (1x8GB) Black-Silver Gaming Ram (Bellek) - EK.08G2Z.GJF 8gb tek olarak kullanıyorum cod warzone steam PUBG gibi oyunlarda ram kullanımı 8 gb lara dayanıyor v e fps droplar olabiliyor veya hissettiriyor biosdan bu rami...
Top Bottom