Arama sonuçları: *

1. ReDanger

Soundpad ses ayarları

İyi forumlar öncelikle. Soundapi 1 aydır kullanıyorum. Ses ayarlarında sıkıntı çekiyorum ama. Arkadaşlarım kullanıyor sesler Çok çok fazla geliyor, kulak ağrıtacak şekilde. Ama benimki nedense az gidiyo ses. Youtubeden baktım ayarlara yaptım az biraz faydası oldu ama gene diğerlerinki gibi...
  2. ReDanger

İnstagram dondurulan hesabı bulamıyor

İyi forumlar öncelikle. Uzun zaman önce instagram hesabımı dondurmuştum. Dün girmeye çalıştım kullanıcı bulunamadı diyor. Nasıl çözebiliriz bunu.
  3. ReDanger

Laptopum düşük fps veriyor

İyi akşamlar öncelikle. Bundan 1 ay önce laptop aldım. Lenovo V15 g4 marka model. Laptop oyun laptopu değil farkındayım ama bence çok düşük fpsler veriyor. Valorant 720p en düşük ayarlar 40fps arada 20ye düşüyo. İşlemci kullanımıda çok fazla. Şu an arkada oyun dc falan açık ama açık olmadığı...
  4. ReDanger

500tl mouse önerisi.

İyi akşamlar öncelikle. Bütçe 500. Çok fazla yukarı çıkamam. Oyun oynamak için alacağım. Arkadaşım g102 al diyo. Başka ne vardır bu bütçede
  5. ReDanger

Oyun için 20k laptop Önerisi

İyi forumlar öncelikle. Bütçe 20k daha fazla çıkamam. Oyun oynamak için alacağım.
  6. ReDanger

Okul için laptop Önerisi

https://m.n11.com/urun/lenovo-v15-g4-amn-82yu00metx-amd-athlon-7120u-8-gb-256-gb-ssd-156-dos-fhd-dizustu-bilgisayar-41137675?magaza=by-pro&utm_source=comp_akakce&utm_medium=cpc&utm_campaign=akakce_genel# Şu laptop nasıldır?
  7. ReDanger

Okul için laptop Önerisi

Rami ilerde 16 yapabilirim. Öyle yaptığım zaman ilerde iş görürmü?
  8. ReDanger

Okul için laptop Önerisi

Elimde başka yok şuanda.
  9. ReDanger

Okul için laptop Önerisi

İyi forumlar öncelikle. Bütçe 7500tl daha üstü olmaz malesef. Kullanım amacı ofis programları, ders çalışma, arada düşük oyunları oynarım. Bütçe düşük farkındayım ama yapabileceğim bir şey yok. 2.elde aile izin vermiyor. Bu bütçede neler vardır?
  10. ReDanger

Yeni aldığım pc birden kapandı

Eyw kral. Akrabadan alınma. Zamanında 0 almışlardı.
  11. ReDanger

Yeni aldığım pc birden kapandı

İyi forumlar öncelikle. Şimdi ben valorant oynuyordum birden ekran gitti 15 dakika bekleme fln dedi kapandı ama pc çalışıyor neyse güç dugmesinden kapatim geri açtım ekran kartı görünmüyor. Bide pcyi başlattığımda fanlar donuyor. Neden böyle oluyor? Rx 580 R5 5600x
  12. ReDanger

Aidata alim tablet PUBG kaç fps

Kral bende var oynuyorum diyorum. 45 FPS.
  13. ReDanger

Aidata alim tablet PUBG kaç fps

Knk aynı tablet bende var. 45fps veriyor. Başka sorun varsa sorabilirsin
  14. ReDanger

Bu motoru kullanabiliyormuyum?

Usta tipini falan çok beğendim. Malatyada böyle çok fazla satılan motor yok. ( deprem dolayısıyla). Satılan tipini falan beğendiğim bu motoru buldum. Onun yerine ne önerirsin? Kaliteli tipi falan düzgün. 1692522113 Yani 125cc olan bütün motorları 16 yaşımda A1 ehliyet ile kullanabiliyorum demi.
  15. ReDanger

Bu motoru kullanabiliyormuyum?

İyi forumlar öncelikle. Yaşım 16 motosiklet almayı düşünüyorum. Sanırım 16 yaşda A1 ehliyet alabiliyorum. 125cc motorlarıda kullanabiliyorum. Almak istediğim motor RKS RNX Plus. Bu motoru A1 ehliyet ile kullanabiliyormuyum? ( Yanlışım varsa affola).
  16. ReDanger

Gainer almayı düşünüyorum

Usta sende bi yandan haklısın ama şimdi vucüdu çöp yapmaktansa kilo almamayı tercih ederim. Zaten vücudumu düşünmeden kilo almak isteseydim direk gainer falan çakardım. Sormazdım bile. Durmadan sürekli yeme tavsiyen doğru ama abur cubur boş iş.
  17. ReDanger

Teşekkür ederim hocam. Dediklerinizi uygulayacağım. İyi akşamlar.
  18. ReDanger

Dedikleri uygulayacağım 1 ay boyunca ölçeceğim. Peki bu 1 ay boyunca kilo almak için haraket etmekten futboldan falan oynamayı bıraksam. 1 ay sonundada normal hayatım +fitness'e gitmek mantıklı olurmu.
  19. ReDanger

Peki besin olarak ne önerirsin. Yanımda taşıyabileceğim kuruyemiş vs daha iyi olur bence. Her yerde yiyebilirim.
Top Bottom