Arama sonuçları: *

• Users: ReDanger
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. ReDanger

Soundpad ses ayarları

İyi forumlar öncelikle. Soundapi 1 aydır kullanıyorum. Ses ayarlarında sıkıntı çekiyorum ama. Arkadaşlarım kullanıyor sesler Çok çok fazla geliyor, kulak ağrıtacak şekilde. Ama benimki nedense az gidiyo ses. Youtubeden baktım ayarlara yaptım az biraz faydası oldu ama gene diğerlerinki gibi...
  2. ReDanger

İnstagram dondurulan hesabı bulamıyor

İyi forumlar öncelikle. Uzun zaman önce instagram hesabımı dondurmuştum. Dün girmeye çalıştım kullanıcı bulunamadı diyor. Nasıl çözebiliriz bunu.
  3. ReDanger

Laptopum düşük fps veriyor

İyi akşamlar öncelikle. Bundan 1 ay önce laptop aldım. Lenovo V15 g4 marka model. Laptop oyun laptopu değil farkındayım ama bence çok düşük fpsler veriyor. Valorant 720p en düşük ayarlar 40fps arada 20ye düşüyo. İşlemci kullanımıda çok fazla. Şu an arkada oyun dc falan açık ama açık olmadığı...
  4. ReDanger

500tl mouse önerisi.

İyi akşamlar öncelikle. Bütçe 500. Çok fazla yukarı çıkamam. Oyun oynamak için alacağım. Arkadaşım g102 al diyo. Başka ne vardır bu bütçede
  5. ReDanger

Oyun için 20k laptop Önerisi

İyi forumlar öncelikle. Bütçe 20k daha fazla çıkamam. Oyun oynamak için alacağım.
  6. ReDanger

Okul için laptop Önerisi

İyi forumlar öncelikle. Bütçe 7500tl daha üstü olmaz malesef. Kullanım amacı ofis programları, ders çalışma, arada düşük oyunları oynarım. Bütçe düşük farkındayım ama yapabileceğim bir şey yok. 2.elde aile izin vermiyor. Bu bütçede neler vardır?
  7. ReDanger

Yeni aldığım pc birden kapandı

İyi forumlar öncelikle. Şimdi ben valorant oynuyordum birden ekran gitti 15 dakika bekleme fln dedi kapandı ama pc çalışıyor neyse güç dugmesinden kapatim geri açtım ekran kartı görünmüyor. Bide pcyi başlattığımda fanlar donuyor. Neden böyle oluyor? Rx 580 R5 5600x
  8. ReDanger

Bu motoru kullanabiliyormuyum?

İyi forumlar öncelikle. Yaşım 16 motosiklet almayı düşünüyorum. Sanırım 16 yaşda A1 ehliyet alabiliyorum. 125cc motorlarıda kullanabiliyorum. Almak istediğim motor RKS RNX Plus. Bu motoru A1 ehliyet ile kullanabiliyormuyum? ( Yanlışım varsa affola).
  9. ReDanger

Gainer almayı düşünüyorum

İyi akşamlar öncelikle. Yaşıma çok çok zayıfım. Yaş 16 kilo 50. Yemek yeme alışkanlığım yok. Aklımdaki ilk soru şu. Gainer tam olarak nedir? Ne gibi durumlarda kullanılır? Diğer bir soru ben spora gitmesem gainerin bana herhangi bir zararı veya etkisizliği olurmu. Evde yatan bi tip değilim günde...
  10. ReDanger

Vodafone tarife değişikliği hakkında

İyi forumlar öncelikle. Tarifemi değişmek istiyorum. Değişmeden önce sormak istediğim sorular var. Şu anki Paketim 350tl ben 300tllik bir pakete geçiş yapacağım. Geçiş yaptığımda fatura 650tlmi olacak? Biraz baktığımda kaç gün kaldıysa ona göre bir ücret belirlenecek yazıyordu. 7 ağustos fatura...
  11. ReDanger

Steam dolar kuru zammı ne zaman olacak?

Agalar Steam dolar kuru'nu 20tlye çıkaracak diyorlardı. Kesin bilgimi bu yani? Yapılacağı kesin ama ne zaman yapılacak bununla ilgili bi tarih verildimi?
  12. ReDanger

Sea of thieves kaç TL

Agalar sea of thieves paket halinde 50tl gösteriyor ama paket bilgisi diyince pakette oyun gözükmüyor. Bende oyun var arkadaşa alıcağım. 50 tllik pakete oyunun kendisi dahilmi anlamadım. Bi yardımcı olursanız sevinirim.
  13. ReDanger

Ucuz laptop Önerileri

İyi akşamlar öncelikle. Bütçe 1500 altı. Satış için siparişleri kontrol etmek gibi işler için kullanacağım. Çok fazla bütçe yok zaten çok fazla ağır işlerdede kullanmam. Rami falan yükseltebildiğim kadar yükseltirim.
  14. ReDanger

Papara kart iban ne oluyor?

İyi forumlar öncelikle. Dolaptan satış yapmak istiyorum ama paparam var sadece. Paparaya girip havale eftyi seçince bi ibanı çıkıyor. Bu iban tam olarak ne oluyor? Satış yapmada bunu kullanabilirmiyim?
  15. ReDanger

Ev interneti Alt yapım gözükmüyor

İyi akşamlar öncelikle. Benim internetim ( Türk Telekom) 1 yıldır kesik. Ne yaptıysam olmadı kaymakamlıklara kadar gittim ama sorun çözülmedi. Konu bu değil neyse. Bende altyapımı sorgulamak istiyorum, başka hangi firmalar buraya gelir diye fakat alt yapı gözükmüyor. Alt yapı direk yok...
  16. ReDanger

Steam erişim engellendi

İyi forumlar. Steam'a mobilden giriş yapınca şöyle bir yazı çıkıyor ve hiç bir yere giremiyorum Nasıl çözeriz bunu
  17. ReDanger

Tişört baskısı için site önerisi

İyi akşamlar. Aklımızda bi model var ve bunu baskılayıp satmak istiyoruz. Tutacağından eminiz. Site konusunda düzgün bir yer bulamıyorum. Önemli olan ucuzluğu ve kalitesi. Ucuz olması kar bakımından önemli fakat kalitelide olmasını isteriz. Güvenlir birkaç site önerebilir misiniz?
  18. ReDanger

125cc motosiklet önerisi

İyi akşamlar öncelikle. 2 sorum olacak. Yaşım 17 a1 ehliyet alabiliyorum. A1 ehliyet almaya değermi. Alırsam okula falan giderim. Alırsam eğer hangi motoru önerirsiniz? Bütçe 20-30k arası. Fazla çıkamam.
  19. ReDanger

2. El iPhone 11 alınır mı?

İyi akşamlar öncelikle. Yeni telefon almayı düşünüyorum. İPhone 11 yurt dışı olanlar 5500 6500tl arası geziyor. Arka camları falan kırık olanlar bu fiyatlarda. Sormak istediğim yd olanlar alınır mı?. Birde pil sağlığı %70 80 lerde olanlar sıkıntı çıkarırmı. Almaya değermi yani.
  20. ReDanger

96 model honda civic alınır mı

Merhaba öncelikle. Araba Honda civic 96model 1.6 . Arabanın boyaları falan kötü kozmetik olarak. Sahibi bizim komşu, kendisi araba tamircisisi. Arabasına iyi baktığını bizzat biliyorum. 170.000tl fiyat verdi, pazarlıkla 150 160 arası alırız. Sizce alınır mı? model olarak iyi mi? kötümü?
Top Bottom